Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Jaké to bylo v Běchovicích

Autor: Kamil Kos
14. 8. 2007 t 09.15 [Zážitky a reportáže, Speed, Fitness]tisk

Areal Na Korunce V sobotu 11.8.2007 se Inlajn.cz zúčastnil závodu na kolečkových bruslích pořádaném TJ Sokolem Běchovice II a Českým svazem kolečkového bruslení v Praze – Běchovicích v areálu Na Korunce. Z kategorie AK 30 si Inlajn.cz odnesl první místo. Z hlavní kategorie Senioři pak místo čtvrté, páté a sedmé. (Všechny výsledky jsou na www.speedskating.cz/inline.).

Přemýšlím co napsat dál, aby to nebylo dlouhé a únavné. Někde jsem četl, že v dobře napsaném článku by to nejdůležitější mělo být na začátku nebo na konci. Prostředky prý nikdo nejí. Budiž. Věřím tomu. Nejlepší je tak začít asi pěkně kousek od konce, část začátku pak dát doprostřed, původní prostředek vynechat, když ho nikdo nečte, doplnit kouskem konce co zbyl od začátku a nakonec dát zbytek začátku a o pozornost čtenáře je postaráno. Tak doufám, že jsem byl stručný a jasný a všichni mě dobře pochopili. Jinými slovy článek bude stručný, protože v létě se nikomu nechce ani číst, ale ani psát. A ještě lépe bude už jenom v heslech. Dneska už je stejně všechno jenom ve zkratkách. Každému přece dojde co jsem měl na mysli. Nebo ne? Berte to jako když si prohlížíte fotky, které mimochodem žádné nemám …

Pěkně zrekonstruovaný areál Na Korunce. Pěkné záchody. Vydařený závod. Ani velký ani malý. Fajn atmosféra. Přátelská. Zábavný komentátor. Griluje se krůta. Kategorií hodně. Závodníků akorát. Děti na bruslích. Skvělý zážitek. Modelky na bruslích. Skvělý zážitek. Supermani na bruslích. Skvělý zážitek. Krůta ještě není. Prý za dvě hodiny. Pivo dobré. Déšť. Přerušeno. Kafe. Po dešti. Pokračuje se. Pády. Všichni v pořádku. Čekání. Vyhlášení. BZK Praha a KSB Benátky berou skoro všechno. Krůta je pryč. Odjezd. Bahno. Dálnice. Déšť. Příjemný den.

Mějte se,

Kamil Kos

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 1042 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Niky 14. 8. 2007 t 13.16
[1] : : : reaguj :

:-D :-D :-D Gratulace k prvnímu místu a k dokonale prázdninovému, nepříliš dlouhému (ale ani krátkému), stručnému a výstižně zkratkovitému (a dosti tečkovatému) článku! :-D :-D :-D

Přidal(a): Balud 14. 8. 2007 t 13.20 Fotosy
[2] : : : reaguj : web

Abys neřek, že jsem tam nebyl, tak aspoň fotky jsem dal do fotoalba

Přidal(a): kamil 14. 8. 2007 t 14.24
[3] : : : reaguj :

[1] Pro Niky : Já vím. Napsal jsem to jak chytrá horákyně (nebo Horákyně?). Včera večer mi to psaní nějak nešlo. Výsledek je takový slohový sprint na 200m. Na půlmaraton jsem prostě neměl. Čtenářům lačným po podrobnostech se omlouvám, ale Víťa to dohnal fotkama. Pořád platí lepší jednou vidět, než stokrát slyšet. Tak hrrr na fotky. Pa.

Přidal(a): Igor 15. 8. 2007 St 10.01 1.in-line Běchovice
[4] : : : reaguj : web

Výborné závody ,vynikající účast,škoda toho deště .Příští rok nás bude tolik,že se to pojede dva dny. :-P . Děkuji organizátorům .
Nádherné fotky na http://www.1.inlinebechovice.cz/page_01.htm .

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.