Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Z bajku na Inline brusle?

28. 8. 2007 t 20.16 [bleskové zpávy]tisk

obrazek Tak jsem si tak vyrazil na kolo a zvědavě zamířil do Vesce, kde se má za rok a kousek konat MS v klasickém lyžování. Asi. Když se o plánech začalo před pár lety mluvit, tak se mluvilo i o letním využití areálu a in-line brusle k létu patří. Slovo dalo slovo a nakonec se podařilo vymyslet ve Vesci několik různě dlouhých tras včetně rychlobruslařskeho oválu. No a fotka ukazuje, že se tu fakt staví. Uvidíme, jak to s MS nakonec dopadne, a jestli se Inlajn areálu dočkáme…

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 1560 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Pedrok 29. 8. 2007 St 21.07
[1] : : : reaguj :

Jsme na to asi všichni velmi zvědaví… Jaká bude šíře, klopení, osvětlení.. 8-)

Přidal(a): Jana 2. 9. 2007 Ne 21.08
[2] : : : reaguj :

Jen mě fascinuje to velké parkoviště uprostřed ničeho :-) Ale jestli to nějak dopadne, bude z toho aspoň něco pozitivního pod sluncem :-) Byla jsem tam očumovat tak před 14 dny (mám to pod kopcem :-)) a myslím, že se nám to bude líbit… I těch sjezdo a kopečko tréningů tam bude množství.. No snad to pozitivno na tom nakonec nějak nezpackaj :)

Přidal(a): PETR V. 3. 9. 2007 Po 12.19 Tak už je vyasfaltováno:-)
[3] : : : reaguj :

Zdravím bruslíky a hlásím, že už je vyasfaltováno….… hurá:-)….… ovál je neklopený dle mého tak 250m dlouhý…... okolní trasy jsou celkem členité ( rovin tam moc není) dle mého se tam dá nakroužit okroh cca 5km ( ale to jsem zahrnul i ty největší kopce dolů/nahorů). Takže běžte to prubnout a bruslení zdar Petr V.

Přidal(a): jkhůoih 25. 3. 2014 t 16.49 ihkho
[4] : : : reaguj : web
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.