Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Nábor dětí do In-line oddílu

25. 3. 2008 Út 20.26 [bleskové zpávy]tisk

sokol_bechovice Občanské sdružení Tělovýchovná jednota SOKOLPraha 9-Běchovice II, In-line oddíl pořádá nábor dětí ve věku 4–10 let.
Pokud máte brusle,přilbu a chuť závodit přijďte mezi nás na jedinou in-line dráhu v Praze. Pod dohledem zkušených bruslařů se naučíte základy tohoto sportu. Dráha bude v době tréninků uzavřena pro veřejnost a budete mít tak prostor pro další sportovní růst. S oddílem se budete účastnit závodů v ČR i v zahraničí a srovnávat tak svoji výkonnost s naší i světovou špičkou .

Adresa: SANK,Na Korunce,Praha 9,Běchovice
Tréninky dle počasí od počátku dubna úterý ,čtvrtek a neděle v 18,00 hod.
Kontakt.:horn.milan@seznam.cz

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

1 komentář | 1140 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Milan HornH 27. 3. 2008 Čt 05.58 Oprava adresy na kontakt.
[1] : : : reaguj :

V článku je uvedená nasprávná e-mailová adresa kontaktní osoby. Správně je Horn.Milan@seznam.cz tel.kontakt 724 026 670 Milan Horn

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.