Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Chcete k bruslím vozíček?

25. 4. 2008 P 12.30 [Materiál]tisk

IMG_0642-nahledV současné populační explozi přibývá i těch, kteří v poslední době řeší problém, jak se i nadále věnovat oblíbenému sportu, ale zároveň neutíkat od rodinných povinností.

IMG_0720-nahled

Jistě řada z vás, kteří se stali novopečenými rodiči již pochopila, že čas, který jste až doposud mohli věnovat sportu se z důvodu péče o dítě významně omezil. Jde-li o in-line bruslení, pak není třeba svoje sportovní zážitky žádným způsobem krátit, ale naopak můžete spojit příjemné s užitečným. Je již naprosto běžné, že rodiče „vyvezou“ svou ratolest v kočárku na jakoukoliv in-line stezku a všichni pak mohou společně realizovat například celé sportovní odpoledne.

IMG_0668-nahled Aby byl váš požitek z pohybu dokonalý, měl by kočárek (vozík), ve kterém přepravujete dítě splňovat veškerá kriteria odpovídající současným nárokům z pohledu komfortu i bezpečnosti provozu. Na tuzemském trhu nepochybně naleznete celou řadu kočárků a vozíků vhodných pro přepravu dětí, ale my vám nyní přinášíme informace o dětském sportovním vozíku Kozlík od tuzemského výrobce. Jedná se o jediný výrobek tohoto typu se šikmým zavěšením kol (20 palců s rychloupínacím nábojem) a bezkonkurenční hmotností 7,2 kg. Díky joggingovému kolečku, bubnovým brzdám a nosnosti 50kg má tento výrobek skutečně vysoké hodnocení. Vozík lze využít jako sportovní kočárek, jogging, in-line bruslení, cykloturistiku (tažná tyč je již v základním provedení) , ale také po připojení lyžařského setu i pro zimní turistiku.

Stránky brněnského výrobce : www.benecykl.cz
Pražské zastoupení : www.sportpraha.cz

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 19790 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Tom 5. 5. 2008 Po 15.57 Není vozík jako vozík
[1] : : : reaguj :

Zdravím, přečetl jsem si pozorně tento článek, a musím konstatovat, že do tohodto „vozíku“ bych své dítě nikdy neposadil. Vozíku chybí základní bezpečnostní klec, která by chránila dítě proti převrácení (třeba i několikanásobnému). Na fotkách výrobce je několik fotek jak dítěti vykukuje hlava z vozíku, aniž by byla cháněna postraním zesíleným rámem . Rám není odpružen, tudíž veškeré otřesy špatné cesty se přímo přenášejí na dítě. Poloha dítěte vodorovně, také není šťastné řešení. Kladně hodnotím šikmá kola, která snižují těžiště nad cestou a vozík ná menší tendenci k převrácení. Osobně uživám pri inlajnech, outdoorových vycházkách a za kolo cougar chariot cts, který plně splňuje bezpečností podmínky, a je cenově srovnatelný s tímto vozíkem. Tom

Přidal(a): Lemik 5. 6. 2008 t 00.05 Já myslel, že jde
[2] : : : reaguj : web

Já myslel, že jde o invalidní vozík, a že článek bude o tom, aby lidi nosili přilby :-) Tak třeba příště

Přidal(a): Čerm! 30. 7. 2010 P 17.53 Chariot
[3] : : : reaguj :

Máme chariot CX, cenově nesrovnatelný, ale mnohem horší vozík. Odpružení pořádně nefunguje, použité materiály jsou nekvalitní, chybí nám polohování. Když jsme ho kupovali, připadal nám lepší, než benecykl. Ten se ale za ty 3 roky výrazně zlepšil a v součané době bych neváhal a kupoval český výrobek místo čínského.

Přidal(a): Pavel 22. 3. 2011 t 14.53
[4] : : : reaguj :

Též máme Chariot a jsme s ním maximálně spokojeni. Používáme jej na inlajnech, za kolo a v zimě i na běžkách. Je to promyšlený vozík, s dobrou váhou, kvalitně zpracovaný, s plně funkčním pružením a hlavně bezpečnostní klecí. Na kvalitě, řešení ani použitých materiálech neshledávám ani po letech používání nic špatného. A to jsme vozík kupovali z druhé ruky. Prostě 100% spokojenost.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.