Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Ve Vesci se usilovně pracuje

19. 8. 2008 Út 22.13 [ČMP]tisk

Img033_thNa tratích ve Vesci probíhají intenzivní asfaltérské práce a celý stadión už je pokryt novým asfaltem. Na dalších částech tratí se stále pracuje tak, aby v sobotu nic nebránilo hladkému průběhu Bohemia Inline 2008. Další podrobnější informace o sobotním závodě včetně mapy, čtěte dále.

Aktualizace – prémie a ceny

Jak se dostat na start?

Pokud pojedete autem, tak jedete sem. Je to parkoviště číslo 1, na kterém nechají auta ti, kdož přijedou po 10:30, kdy tratě uzavřeme a nebo budou chtít odjíždět až po skončení závodů cca v 19:00.
Druhá možnost je parkovat tady. Protože závodní trať vede částečně po přístupové cestě není možné na toto poarkoviště přijet později než v 10:30 a odjezd bude povolen nejdříve po skončení závodů v cca 19:00.

Pokud přijedete vlakem nebo autobusem, tak do Vesce jede autobus MHD číslo 13, 24, 26 a 41. Dojedete do zastávky Vesec U střediska (klikni sem) a pak budete muset kousek pěšky nebo na bruslích z kruhového objezdu do kopce.

Přístup od Parkoviště č. 1 na bruslích je striktně po vrstevnicové asfaltce vpravo. Pokud byste se vydali přímo pod most hrozí nebezpečí, že se srazíte s někým, kdo bude zrovna stoupat v protisměru.

Večerní sprinty

Vzhledem k tomu, že po nás následuje ve Vesci další akce, tak noční sprinty oficiálně nebudou. Neoficiálně ale můžeme pobýt v arálu jak dlouho budeme chtít a tak můžeme udělat jen nějaký takový sranda závod na oválu než se dojí buřty a dopije pivo ve stánku. Možná bychom mohli během dne dát na papír seznam zájemců a večer rozlosovat nějaký vyřazovák.

Jídlo a pití

Jídlo (gulášek, klobáska, chleba…) a pití (Svijany a Kofolu) zajišťuje spřátelený hospodský Kudrnáč. V areálu bude k dispozici pitná voda a v průběhu závodů pak bude k dispozici občerstvovačka s ionťákem nebo čistou vodou. Naražená bečka se musí dopít.

Startovné a zálohy na čip

Čas a počet ujetých kol se měří pomocí čipů. Při registraci obdrží závodník startovní číslo a čip pro každý závod na který je přihlášen. To znamená, že v případě, že chcete jet oba závody jak 10km tak 21km dostanete dvě startovní čísla a dva čipy. Za každý čip se platí záloha 200,– Kč, kterou V8m proti vrácení čipu zase vrátíme.

Traťový rekord a zvláštní cena O2 v závodě na 10km

Protože trať je ještě nepoznamenaná závodem, vyhalšujeme prémii AlpinePRO traťového rekordu. Bruslařka a bruslař s nejrychlejším kolem obdrží prémiový šek 1.000,– Kč na nákup značkového oblečení AlpinePRO

Vítěz a vítězka Open závodu na 10 kilometrů si odnesou skvělou cenu navíc. Od hlavního sponzora série společnosti Telefónica O2 a.s., dostanou službu O2 TV na celý rok zdarma.

Seznam přihlášených

";
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

7 komentářů | 1539 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): roman 20. 8. 2008 St 08.22 otazka,?
[1] : : : reaguj :

Pojedu poprve…Lze startovat v zavodech 10 i 21 km ? Dekuji…

Přidal(a): Balud 20. 8. 2008 St 09.49 re: Otázka
[2] : : : reaguj : web

[1] roman: Jasně, to není problém. Jediné co budeš muset řešit je fakt, že pro každý závod bude jiné startovní číslo a jiný čip. Přivedl jsi mě k tomu abych tuto informaci doplnil do textu výše.

Přidal(a): zdeněk 20. 8. 2008 St 19.09 startovné
[3] : : : reaguj :

čau, mám dávno zaplaceno, ale v seznamu to u mého jména uvedeno není.

Přidal(a): Balud 20. 8. 2008 St 20.25 re: startovné
[4] : : : reaguj : web

[3] zdeněk:Čau, trefil ses zrovna do přestávky v aktualizaci plateb :-) Už to tam máš napsaný.

Přidal(a): zdeněk 20. 8. 2008 St 22.01
[5] : : : reaguj :

ok, dík, vyrážím už zítra a budu mimo web, tak jsem rád, že jsi mi to potvrdil!

Přidal(a): Adolf 22. 8. 2008 Pá 21.03
[6] : : : reaguj :

Tak Vám nevím, jestli není nějaká změna tak někdo připravil teréní překážku u stadionu. :-( čersvě zabetonovaný překop je stad naschvál :-|

Přidal(a): Balud 22. 8. 2008 Pá 22.11 Je naschvál :-)
[7] : : : reaguj : web

Ale právě proto aby se přes něj dalo jet. Podle SSŽ bude beton ráno ztuhlý na beton.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.