Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

PVA Letňany Inline - Czech indoor in-line open

3. 3. 2009 t 14.13 [bleskové zpávy, Speed]tisk

Czech inline indoor open PVA Letňany Inline – Czech indoor in-line open je 0. ročník závodů pro ty, kteří se už nemohou dočkat.
Závody pro všechny, kteří si chtějí zabruslit na ideálně hladkém povrchu, přitom si nechat změřit čas, potkat se s přáteli a každopádně se pobavit. Závody v hale, jaké se u nás ještě nejely. Každý zde bude začínat! Přesně změřená 100m dráha, jasná pravidla, bezpečnost a zároveň napětí.
Pojďte si vyzkoušet indoor in-line 14. 3. 2009 do Prahy do Letňan. Propozice na http://www.ciio.cz/

Pod pořádáním tohoto ojedinělého počinu v českých zemích je podepsána redakce MagazIn-line, 4+4, KSB DDM Modřany a Český svaz kolečkového bruslení, tak že by to mohlo a mělo skýtat kvalitně zorganizovaný podnik, který takhle v předjaří určitě potěší nadržené inlajnisty.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2191 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.