Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Rozdáváme diplomy všem :-)

26. 5. 2009 t 01.03 [bleskové zpávy]tisk

Dostat na závodech diplom na stupních vítězů se poštěstí vždy jen těm, co na těch stupních stojí. Každý závodník, ale na trati odvedl svoje maximum a tak si myslíme, že byste měli mít možnost mít z Plzně diplom taky. Pokud tedy kliknete na svoje jméno u výsledků, které jsou uvedeny dále, můžete si vytisknout svůj vlastní diplom.

Výsledky 21 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11mTRNAVSKÝ Lukáš91TJ BO Žďár nad Sázavou00:36:46
22mDRASTICH Vojtěch90Sportovní kurzy.CZ00:36:46
33mPTÁČNÍK Tomáš86POWERSLIDE-CZ00:36:46
41m30KREJČÍK Marek76FILA BLACK ICE00:36:47
51m40KUCHAŘ Martin69GigaSport ISC Team00:36:47
64mNĚMEČEK Bohuslav85INLAJN.CZ00:36:47
75mPĚČONKA Michal90Sportovníkurzy.cz00:36:47
82m40BÍLEK Petr65GIGASPORT ISC THEAM00:36:47
93m40ŠOHAJ Petr68---00:36:48
106mPROCHÁZKA Marek88WORKER SSCO team00:36:48
114m40ZÍKA Jaroslav64Gigasport ISC Team00:36:49
122m30ČÍŽEK Petr79BZK Praha00:36:50
135m40HEJNÝ Martin68BSO Rabbit00:36:51
146m40KRAUS Evžen65SCOTT Kladno00:36:51
157m40NOVOTNÝ Petr69FILA BLACK ICE00:38:42
11zKARABOVÁ Renáta87Skating Club Košice00:38:42
178m40JIRSA Martin67Gigasport ISC Team00:38:56
183m30NOVÁK David78INLAJN.CZ00:39:07
194m30BRETŠNAJDR Jiří74KOLA Bretšnajdr00:39:37
205m30STONIŠ Patrik93Sportovní kurzy.CZ00:40:16
21zjaNOVÁKOVÁ Karolína92GIGA SPORT ISC TEAM00:40:16
32zŠODKOVÁ Eva84INLAJN.CZ00:40:16
236m30PLAVEC Jiří71PLZEN00:40:52
249m40TARANTÍK Josef68Plzeň00:41:22
257mZAJPT Pavel80GIGA SPORT ISC TEAM00:41:35
43zTYROVÁ Monika88GIGASPORT ISC THEAM00:41:40
277m30MICHALEC Libor74INLAJN.CZ00:41:41
51z30BEJDÁKOVÁ Jitka78PLZEN00:41:41
62z30KREJČÍKOVÁ katarína78FILA BLACK ICE00:41:41
3010m40ZEMAN Igor64INLAJN.CZ00:42:06
318mVALOVÝ Rostislav85INLAJN.CZ00:42:07
329mTRNAVSKY Miroslav75---00:42:24
3311m40PROCHÁZKA Ladislav65WORKER SSCO team00:42:59
3412m40DVOŘÁK Martin60INLAJN.CZ00:43:22
3513m40JINDRÁČEK Marti Martin69Radio BEAT00:44:12
74zŽÁČKOVÁ Martina90Sportovní kurzy.cz00:45:19
3714m40MINIBERGER marek67Gigasport ISC Team00:45:57
388m30MIKYSKA Luboš74STS Chvojkovice Brod00:45:58
399m30ZIKA Štěpán78---00:46:34
401m50JELÍNEK Vladimír57SK Cyklosport Kern00:47:19
4110mŠIMONEK David80---00:47:43
4215m40STRNAD Jiří68---00:48:51
83z30VOLFOVÁ Hana79PLZEN00:49:07
4416m40DADÁK Jiří69Hradec Králové00:49:07
4511mHÁLA Jan85Chomutov00:49:12
462m50VINDUŠKA Vladimír57PRAHA00:49:14
94z30JAROŠOVÁ Silvie72---00:51:58
483m50INGELI Michal55inlineBSS.sk00:56:47
00mPECKA Jan83Liberec00:00:00
00m50KRÁL Antonín53---00:00:00
11 MKŘIŽAN Milan85KA-Rollerblade-Speedodrom00:36:08
22 MDRATISCH Vojtěch90Sportovní kurzy.cz00:36:17
31M30LOCHMAN Petr73Worker SSCO team 00:36:18
42M30BELÁS Martin77Inline BSS.sk00:36:19
51M40ŠOHAJ Petr68Maraton Centrum Jičín00:36:25
63 MŠČEPKA Jaromír88Inline BSS.sk00:36:33
71 WKARABOVÁ Renáta87Skating Club Košice00:37:11
83M30HASTÍK Kamil77WORKER SSCO Team 00:37:25
92M40ZÍKA Jaroslav64Gigasport ISC Team 00:37:47
104M30POTŮČEK Pavel72Sportovní kurzy.cz00:37:52
113M40STODOLA Jan69KSB DDM Modřany 00:37:54
124M40JIRSA Martin67Gigasport ISC Team00:37:54
134 MPROCHÁZKA Marek88Worker SSCO Team00:38:18
141MJAPRAŽMA Miroslav92KSB DDM Modřany00:38:25
151WJAHLŮŠKOVÁ Nicol93MBO Iguana Worker Team00:38:28
165M40KAPSA Richard69STS Chvojkovice Brod00:39:48
175 MMUŽIK Jiří84TTS Osek n.B.00:39:58
186 MSLAVKOVSKÝ Rastislav81Inlajn.cz00:40:25
192MJASTONIS Patrik93Sportovní kurzy.cz00:40:30
207 MKLAPETEK Adam90Sportovní kurzy.cz00:42:15
218 MZAJPT Pavel81GIGASPORT ISC TEAM 00:42:21
222 WVESELÁ Monika90Skating Club Košice00:42:26
231W30BEJDÁKOVÁ Jitka78Praha00:42:29
241M50OVČÁČEK Petr53Inlajn.cz00:42:29
253 WŽÁČKOVÁ Martina90Sportovní kurzy.cz00:43:04
269 MENGL Martin80TTS Osek n.B.00:43:55
2710 MVALOVÝ Rostislav85Inlajn.CZ00:44:32
2811 MSUSTEK Filip90Sportovní kurzy.cz00:45:04
2912 MNÉMETH Zoltán82Inline BSS.sk00:45:12
302M50KŘÍŽ Jiří53Fila Black Ice 00:45:13
316M40WIESNER Vladimír62Zlín00:45:50
3213 MENGL Jiří81TTS Osek n.B.00:46:01
333MJAKARLÍK Filip93BSO Rabbit00:46:02
343M50JELÍNEK Vladimír57SK Cyklosport Kern 00:46:03
355M30MÍČEK František71STS Chvojkovice Brod 00:47:06
362W30MALEČÍKOVÁ Jaroslava72D-Klub Ostrava00:50:58
3714 MMIKEL Radek84Doubrava00:53:42
384M50URMINSKÝ Miroslav Radek49SK MG AJUR Hradec Králové00:54:53
395M50INGELI Michal55inlineBSS.sk 00:54:54
401W50SCHNEIDEROVÁ Marcela47Worker SSCO Team00:54:56
412W50RYŠAVÁ Jarmila57Havířov00:56:38
426M30MLÝNEK Stanislav77Napajedla01:01:25
00 MTRNAVSKÝ Lukáš91BO Žďár nad Sázavou 00:00:00
00M40HEJNÝ Martin68BSO Rabbit00:00:00
00 MPECONKA Michal90Sportovní kurzy.cz00:00:00
11 MKRUPKA Matěj90ILA Rollerblade Speedodro00:35:29
22 MDRASTICH Vojtech90Sportovní Kurzy.cz 00:35:51
33 MFIŠNAR Roman83Sokol Šumperk00:36:21
41M40NOVOTNÝ Petr69Fila Black Ice00:36:23
54 MNĚMEČEK Bob85Inlajn.cz00:36:23
65 MBITENIEKS Lauris80Ríga00:36:23
76 MPĚČONKA Michal90Sportovníkurzy.cz00:36:24
81M30HASTÍK Kamil77Worker SSCO Team00:36:24
97 MPROCHÁZKA Jiří82FTUS UK00:36:25
102M40BÍLEK Petr65GigaSport ISC tým00:36:29
113M40STODOLA Jan69KSB DDM Modřany00:36:31
124M40ŠOHAJ Petr68Maraton centrum Jičín00:38:02
131 WKARABOVÁ Renáta87Skating Club Košice00:38:15
142M30NOVÁK David78inlajn.cz00:38:56
152 WHLŮŠKOVÁ Nicol93TJ Iguana Worker Team00:38:56
168 MKLAPETEK Adam90sportovníkurzy.cz00:39:20
179 MCHLEBNÍČEK Jiří87Univerzita Palackého, Olo00:39:21
183M30KACHLÍŘ Martin76Sport Centrum KZ,Havl.Bro00:39:21
1910 MSTONIŠ Patrik93Sportovníkurzy.cz00:39:21
205M40TARANTÍK Josef68Plzeň00:39:22
213 WKOTELLO Katrina81Riga00:39:27
224 WŠODKOVÁ Eva84inlajn.cz,ZČU00:39:27
2311 MPELC Jiří84ZČU Plzeň00:39:30
2412 MOUDA Jan82Brno00:40:29
254M30MICHALEC Libor74inlajn.cz,Plzeň00:40:41
265 WVESELÁ Monika90Skating Club Košice00:40:57
2713 MŠUSTEK Filip90Sportovnikurzy.cz00:41:11
2814 MVALOVÝ Rostislav85Inlajn.cz00:41:11
296 WZUBČÁKOVÁ Jana86Fila Black Ice00:41:11
307 WOROSZOVÁ Nikola92---00:41:12
316M40TRÁVNÍČEK Rostislav68Racing Olešná00:41:14
3215 MSLAVKOVSKÝ Rastislav81inlajn.cz00:42:18
331W30BEJDÁKOVÁ Jitka78K2 Hiking00:42:28
345M30ZIKA Štěpán78---00:43:26
351M50KŘÍŽ Jiří53Fila Black Ice00:43:27
362W30ZACKOVA Martina70Sportovní Kurzy.cz 00:44:05
377M40WIESNER Vladimír62Zlín00:44:16
388M40DVOŘÁK Martin60inlajn.cz00:44:29
392M50BELES Jaromír51Runline30,Zurich00:44:29
409M40ZAPLETAL Martin69USK Opava00:45:15
411W40ZÁHUMENSKÁ Michaela67Zeleneč00:45:51
426M30HOIDEKR Jan78Inlajn.Cz00:47:24
438 WPOMPOVÁ Dominika86Inlajn.cz00:47:24
443W30NAGYOVÁ Martina75Dunajská Lužná00:47:54
457M30NAGY Tibor72Dunajská Lužná00:47:54
463M50BEŠŤÁK Jaromír59Rychnov n. Kněž.00:47:54
471M50URMINSKÝ Miroslav Radek49SK MG AJUR Hradec Králové00:55:17
481W50RYŠAVÁ Jarmila57Havířov00:55:53
00W30VICANOVA Veronika70Sportovní Kurzy.cz 00:00:00
00M30VITECEK Petr70Sportovní Kurzy.cz 00:00:00
11 MKRUPKA Matěj90BZK Praha00:35:55
22 MADLT Filip90BO TJ IGUANA Žďár n.Sáz.00:38:20
31M40KUCHAŘ Martin69GIGA SPORT ISC TEAM00:38:45
41M30ČÍŽEK Petr79BZK Praha00:38:45
52M40ŠOHAJ Petr68Maratoncentrum Jičín00:38:45
61MJUPRAŽMA Miroslav92BZK Praha00:38:45
73 MDRASTICH Vojtěch90Sportovníkurzy.cz00:38:47
83M40NOVÁK Petr62GIGA SPORT ISC TEAM00:38:49
92M30KOVÁŘ Petr77Svitavy00:38:56
104 MPECKA Jan83Liberec00:39:01
114M40ZÍKA Jaroslav64Gigasport ISC Team00:40:27
121 WKARABOVÁ Renata87SC Košice00:40:37
135 MNOVÁKOVÁ Kamila89GIGA SPORT ISC TEAM00:40:38
143M30NOVÁK David78Inlajn.cz00:40:38
154M30ZAVORAL Kamil79Inlajn.cz00:40:39
161WJUŽĎÁRKOVÁ Markéta93BK POWERSLIDE Náchod00:40:40
175M40STODOLA Jan69KSB DDM Modřany00:40:41
185M30MICHALEC Libor74Inlajn.cz00:40:41
196M40HEJNÝ Martin68BSO RABBIT00:40:41
202WJUPROKOPOVÁ Klára94BK Powerslide Náchod00:40:42
216M30KOCHMAN Petr74---00:41:18
226 MŠUSTEK Filip90Sportovníkurzy.cz00:41:19
237 MZAJPT Pavel81GIGASPORT ISC TEAM00:41:19
242 WŠODKOVÁ Eva84Inlajn.cz00:41:19
257M30VAŠEK Petr71Inlajn.cz00:41:20
267M40TARANTÍK Josef68Plzeň00:41:20
278M30MÍČEK František71STS Chvojkovice Brod00:41:20
289M30VANIŠ Marek79Praha 400:41:21
2910M30KOS Tomáš70Pikovice00:41:21
303 WVESELÁ Monika90SC Košice00:41:22
318M40PROKOP Pavel66BK Powerslide Náchod00:43:16
329M40STRÁNSKÝ Jiří69Jablonec n.Nis.00:43:18
334 WŽÁČKOVÁ Martina90Sportovní Kurzy.cz00:44:11
3410M40MINIBERGER marek67Gigasport ISC Team00:44:11
352MJUKARLÍK Filip93BSO RABBIT00:44:11
368 MMALÁK Jiří86inlajn.cz00:44:26
371W30BEJDÁKOVÁ Jitka78K2 Hiking00:44:26
381M50BOSAMBO Tomáš57Praha00:45:44
392M50KRČMÁŘ Zdeněk46KAČEŘI Liberec00:45:53
4011M40MULLER Petr61Česká Lípa00:46:29
413WJUKOLESÁRIKOVÁ Aneta92BK POWERSLIDE Náchod00:46:29
421W40HROUDOVÁ Jana65TJ Sokol Běchovice II,Pra00:46:29
4311M30LEDINSKÝ Rostislav72---00:46:53
443M50KŘÍŽ Jiří53Fila Black Ice00:47:28
454M50MERIAČ Jaromír42PIK Poprad00:48:03
4612M30HOIDEKR Jan78Inlajn.cz00:48:12
475 WFEDÁKOVÁ Hana82Sportovníkurzy.cz00:48:33
483MJUŠTRUNC Michal94Třemošná00:48:45
4913M30KOLÁŘ Petr70DUCKS Liberec00:49:02
504WJUKRIŠTOFOVÁ Jiřina94KSB DDM Modřany00:49:06
516 WPOMPOVÁ Dominika86Inlajn.cz00:50:10
522W30GUTWIZTHOVÁ Pavla79---00:51:40
533W30MAYERHOFEROVÁ Renata74BK Powerslide Náchod00:52:39
545M50HOLUB Josef56DUCKS Liberec00:54:07
552W40BAUEROVÁ Vendula61Inlajn.cz00:54:16
566M50KRÁL Antonín53Praha 400:55:53
577M50STÁREK Jindra47Vlastibořice00:55:55
581W50RYŠAVÁ Jarmila57Havířov00:56:27
598M50VÍT Vlastimil55BK POWERSLIDE Náchod00:57:03
609M50INGELI Michal55inlineBSS.sk00:57:50
617 WNĚMEČKOVÁ Anina86Inlajn.cz00:58:08
623W40NĚMEČKOVÁ Anna62Inlajn.cz00:58:30
6312M40MAJER hanuš60Inlajn.cz01:00:29
6410M50ŠESTÁK Jindřich56KKK Praha01:04:35
00M50NĚMEČEK Bob56Inlajn.cz00:00:00
00 MPOLAN Michal81Rakovník00:00:00
00 MPĚČONKA Michal90Sportovníkury.cz00:00:00
00MJUSTONIŠ Patrik93Sportovníkurzy.cz00:00:00
11mPecka Jan1983KSB Liberec34:15:00
22mNěmeček Bob1985inlajn.cz34:15:00
31m40Kuchař Martin1969Gigasport ISC Team34:16:00
43mMakalouš Jakub1982bootcamps-k234:16:00
52m40Bílek Petr1965Gigasport ISC Team34:18:00
63m40Stodola Jan1969KSB Modřany34:18:00
71m30Zezula Filip1977Bruslarna.cz34:19:00
84mProcházka Jiří1982inline-brusle.cz34:19:00
94m40Novák Petr1962Gigasport ISC Team34:19:00
105m40Kos Tomas1970Stepne Kozy / Sala34:19:00
115mSlavkovský Rastislav1981inlajn.cz34:22:00
122m30Zavoral Kamil1979inlajn.cz34:22:00
133m30Pelc Jiří197634:22:00
146m40Zíka Jaroslav1964Gigasport ISC Team34:23:00
154m30Kučera Štěpán1975Pardubice34:23:00
165m30Vawiš Marek1979Fastumgelinlinesport34:23:00
176m30Míček František1971STS Chvojkovice Brod34:26:00
186mZajpt Pavel1981Gigasport ISC team34:27:00
197mDrastich Vojtěch1990Sportovnikurzy.cz34:30:00
207m30Novák David1978inlajn.cz34:31:00
217m40Franěk Petr1962Kutná Hora34:34:00
228m30Gvoždík František1976inline-brusle.cz34:34:00
239m30Čížek Petr1979BZK Praha35:24:00
248mJanečko Jakub1988Praha35:52:00
258m40Zeman Igor1964Fastum Gel - inlines35:55:00
269mSlavík Vojtěch1991JFK - Jaroměř37:05:00
279m40Nepovím Michal1970Tj Sokol Běchovice I37:05:00
2810mPolan Michal Jiří19815490 Rakovník37:06:00
2910m30Tříska Jaroslav1976LBS Sport Klub / Pra37:08:00
3011m30Čermák Luděk1973Bont37:11:00
311m50Bosambo Tomáš1957inlajn.cz37:11:00
3211mSonnenshein Marek1989Sportovnikurzy.cz38:52:00
3312m30Šimonek David198038:52:00
3413m30Zika Štěpán1978CK S.E.N.38:53:00
3514m30Trejbal Jan1974inlajn.cz38:54:00
362m50Kříž Jiří1953Fila Black Ice38:55:00
373m50Kaluš Tibor1955inlineBSS.sk39:02:00
382zNováková Karolína1992Gigasport ISC team39:17:00
391zPoustková Veronika1982inlinesport -fastumg39:17:00
404zNováková Kamila1989Gigasport ISC Team39:17:00
413zŠodková Eva1984inlajn.cz39:17:00
4212mMalak Jiri1986inlajn.cz39:29:00
435zŽáčková Martina1990Sportovnikurzy.cz39:40:00
441z40Hroudová Jana1965TJ Sokol Běchovice I39:40:00
4515m30Michalec Libor1974inlajn.cz40:31:00
4613mHolík Michal1990Praha40:33:00
474m50Celba Jiří1956Náchod40:39:00
4814mBenda Jiří198141:37:00
4915mVoráč Michal198841:41:00
5010m40Štrunc Milan1964Třemošná41:49:00
516zPompová Dominika1986Inlajn.Cz42:03:00
5216m30Fajkus Roman1971Sokol Běchovice42:28:00
5316mHandl Marek1982Praha42:34:00
5411m40Strnad Jiří196842:38:00
5512m40Sauer Zdeněk1964Triatlon Klub Vyšehr43:05:00
561mjSlabý Martin1996Kutná Hora43:10:00
575m50Lačok Vladimír1956TIMI Bratislava43:10:00
581z30Švejdová Jitka1974Kladno43:52:00
5913m40Styblík Zbyněk1965Radotín43:54:00
602z40HAVLASOVÁ Petra1964POWERSLIDE.CZ43:56:00
612z30Volfová Hana1979CK S.E.N.43:57:00
621z50Rossi Lenka1954Hradec Králové43:57:00
632z50Zeráková Helena1958Tišnov Bikers44:01:00
643z50Hrabussayová Ľudmila1954BSS Bratislava45:30:00
6517m30Ledinský Rostislav1972Č.Budějovice45:45:00
663z40Hemerová Markéta1969Praha 445:53:00
6718m30Štáfek Pavel1974Sms team Kladno46:54:00
6814m40Jurisa Tibor196646:55:00
6917mNerud Pavel198147:24:00
704z50Ryšavá Jarmila1957Havířov47:35:00
713z30Mayerhoferová Renata1974BK Powerslide Náchod47:38:00
724z30Soldánová Helena1972Brno47:39:00
7319m30Mašek Josef197748:01:00
7420m30Sýkora Milo197548:06:00
7521m30Miláček Ivo1978Praha48:16:00
766m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk48:31:00
777m50Novák Josef1958ART SERVIS MĚLNÍK49:08:00
7815m40Balák Martin1970Favorit Brno49:09:00
794z40Němeček Anna1962inlajn.cz50:14:00
808m50Vinduška Vladimír1957Praha50:49:00
8122m30Dlouhý Stanislav197450:55:00
8223m30Procházka Václav197750:57:00
839m50Král Antonín1953Praha51:01:00
847zGottwaldová Klára1987Praha51:48:00
8510m50Němeček Bohuslav1956inlajn.cz52:06:00
861m60Rossi Otto1943Hradec Králové55:33:00
8711m50Šesták Jindřich1956KKK Praha58:19:00
8816m40Tesařík Josef1966TJ Sokol Běchovice61:42:00
895z40Kafková Ivana1962TJ Sokol Běchovice 162:42:00
900mPěčonka Michal1990Sportovnikurzy.cz00:00:00
11mKrupka Matěj1990BZK Praha35:59:00
22mPecka Jan1983KSB Liberec36:26:00
31mjAolt Adam1994Tj Žďár n. Sáz. - inSPORT36:26:00
43mDrastich Vojtěch1990sportovnikurzy.cz38:24:00
54mFišnar Roman1983Tj Sokol, Šumperk38:24:00
61m40Kuchař Martin1969Gigasport ISC Team38:25:00
71m30Hastík Kamil1987Worker SSCO team38:25:00
82m40Zíka Jaroslav1964Gigasport ISC Team38:25:00
92m30Čížek Petr1979BZK Praha40:33:00
103m30Novák David1978inlajn.cz40:48:00
115mPěčonka Michal1990sportovnikurzy.cz41:07:00
121zNováková Kamila19892. LF UK Praha41:10:00
132zNováková Karolína1992Gigasport ISC Team -41:10:00
143m40Nepovím Michal1970Tj Sokol, Běchovice41:10:00
151zjHlůšková Nicol1993Tj Žďár n. Sáz. - inSPORT41:10:00
166mRužicka Marek1984Košice, SVK41:13:00
177mMalák Jiří1986inlajn.cz41:14:00
183zŠodková Eva1984inlajn.cz /ZČU41:20:00
198mPolan Michal Jiří19815490 Rakovník42:19:00
209mChlebníček Jiří1987Tj Sokol Šumperk/Up42:21:00
211m50Ovčáček Petr1953Anděl Přerov42:23:00
224m40Hrdina Libor1965sportovnikurzy.cz42:36:00
232zjŽďárková Markéta1993BK Powerslide, Náchod42:36:00
244m30Fajkus Roman1971TJ Sokol Běchovice I42:39:00
252m50Kříž Jiří1953FILA Black Ice42:40:00
264zKolesáriková Aneta1992Powerslide.cz42:40:00
275m40miniberger marek1967Gigasport ISC Team42:40:00
285zPedáková Hana1982sportovnikurzy.cz42:40:00
295m30Zika Štěpán1978CK S.E.N.42:41:00
303m50Celba Jiří1956Náchod42:41:00
316m30Tešnar Marek1975yogi racing ostrava42:41:00
3210mZdráhala Adam1985VŠE-TUO42:42:00
336m40Michalka Vlado1961CSRC.Kosice42:43:00
346zŽáčková Martina1990sportovnikurzy.cz44:20:00
3511mSonnenschein Marek1989sportovnikurzy.cz45:48:00
367m30Ledinský Rostislav1972Č. Budějovice45:48:00
377zPompová Dominika1986Inlajn.cz45:48:00
384m50Velkoborský Miloš1954AC Ostrava47:47:00
398m30Mittner Ctibor1974Brno48:19:00
407m40Styblík Zbyněk1965Radotín48:49:00
415m50Pavelek Luděk1958Sporttour Opava50:18:00
421z30Volfová Hana1979CK S.E.N.52:24:00
432z30Soldánová Helena197253:02:00
441z50Ryšavá Jarmila1957Havířov53:03:00
456m50Novák Josef1958ART SERVIS MĚLNÍK53:03:00
469m30Novotný Dalibor1971Opava55:31:00
471m60Hrdina Miroslav1942Tj Sokol Plesná, Ost55:48:00
487m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk56:31:00
491z40Tomčíková Miriam1966Košice57:00:00
501z60Schneiderová Marcela1947Worker SSCO team57:24:00
512m60Schneider Jiří1947Worker SSCO team57:24:00
522z40Ružičková Štefánia1962Košice, SVK58:41:00
11mPecka Jan1983KSB Liberec35:59:00
21m40Kuchař Martin1969Gigasport ISC Team36:01:00
31m30Lochman Petr1973O.B.F.S.T. Berlin36:01:00
42mNěmeček Bob1985inlajn.cz36:41:00
53mDrastich Vojtěch1990sportovnikurzy.cz37:58:00
62m40Stodola Jan1969KSB Modřany37:58:00
72m30Hastík Kamil1977worker ssco team37:59:00
83m40Kos Tomas1970Stepne Kozy38:03:00
94mMiškovič Marián1981Stepné kozy / Šaľa39:49:00
103m30Novák David1978inlajn.cz39:50:00
115mSlavík Vojtěch1991powerslide.cz40:17:00
124m30Míček František1971STS Chvojkovice Brod41:14:00
131zjaŽďárková Markéta1993BK Powerslide Náchod41:42:00
141zŠodková Eva1984inlajn.cz41:42:00
156mMalák Jiří1986inlajn.cz41:42:00
165m30Zika Štěpán1978CK S.E.N.41:56:00
171m50Kříž Jiří1953Fila Black Ice41:57:00
184m40Balák Martin1970Favorit Brno41:59:00
195m40Ševčík Roman1970Ryko Nitra41:59:00
202zŽáčková Martina1990Sportovní Kurzy.cz41:59:00
216m40michalka vlado1961cassovia speed rolle41:59:00
222m50Dvořák Martin1960inlajn.cz42:00:00
233zFedáková Hana1982sportovnikurzy.cz42:00:00
246m30Štrba Martin1978Stepné kozy42:10:00
257m30Ledinský Rostislav1972Č. Budějovice44:39:00
267m40Wiesner Vladimir196244:47:00
274zPompová Dominika1986inlajn.cz44:49:00
288m30Belák Marián1975Stepné kozy šala45:35:00
297mSonnenschein Marek1989sportovnikurzy.cz47:54:00
308m40Sauer Zdeněk1964Triatlon Klub Vyšehr48:35:00
311z30Mayerhoferová Renata1974BK Powerslide Náchod48:36:00
322z30Volfová Hana1979CK S.E.N.48:37:00
339m40Styblík Zbyněk1965Radotín51:13:00
343m50Olšaník Jiří1953worker ssco Otrokovi51:25:00
353z30Soldánová Helena1972Brno54:05:00
361z50Ryšavá Jarmila1957Havířov54:12:00
374m50Novák Josef1958ART SERVIS MĚLNÍK54:12:00
388mKasaj Michal1982Vesani.cz55:13:00
395m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk55:58:00
402z50Schneiderová Marcela1947Worker SSCO team58:55:00
416m50Schneider Jiří1947Worker SSCO team58:55:00
427m50Neuman Jiří1958Praha 560:20:00
11mPecka Jan1983KSB Liberec36:29:00
21m40Kuchař Martin1969Gigasport ISC Team36:31:00
32mNěmeček Bob1985inlajn.cz36:31:00
43mProcházka Jiří1982Inlajnbrusle.cz36:32:00
52m40Zíka Jaroslav1964Gigasport ISC Team37:28:00
61m30Novák David1978inlajn.cz37:29:00
73m40Novák Petr1962Gigasport ISC Praha37:36:00
82m30Zavoral Kamil1979inlajn.cz37:36:00
91zNováková Kamila1989Gigasport ISC Team37:37:00
102zNováková Karolína1992Gigasport ISC Team37:37:00
113zŠodková Eva1984inlajn.cz37:37:00
123m30Bretšnajdr Jiří1974Horní Bříza37:37:00
134m40Hejný Martin1968BSO Rabbit37:38:00
145m40Kos Tomas1970Oddíl stepné kozy37:46:00
154mSlavkovský Rastislav1981inlajn.cz39:17:00
164m30Čížek Petr1979BZK Praha39:36:00
175mZajpt Pavel1981Gigasport ISC team41:12:00
186mMalák Jiří1986inlajn.cz41:26:00
191m50Kříž Jiří1953Fila black ice41:28:00
205m30Zika Štěpán1978CK S.E.N.41:29:00
216m30Trejbal Jan1974Plzeň41:29:00
226m40Michalka Vladimir1961cassovia speed rolle41:34:00
234zFedáková Hana1982Sportovní Kurzy.cz41:34:00
245zŽáčková Martina1990Sportovní Kurzy.cz41:34:00
257m40Miniberger Marek1967Gigasport ISC Team44:18:00
267mHolík Michal1990Praha44:55:00
277m30Ledinský Rostislav1972České Budějovice44:55:00
288m40Styblík Zbyněk1965Radotín47:50:00
299m40Sauer Zdeněk1964Triatlon Klub Vyšehr49:37:00
301z30Mayerhoferová Renata1974BK Powerslide Náchod51:29:00
318mSonnenschein Marek1989sportovnikurzy.cz52:38:00
329mKasaj Michal1982Vesani.cz53:41:00
332m50Vinduška Vladimír1957Praha53:48:00
343m50Novák Josef1958ART SERVIS MĚLNÍK56:23:00
354m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk59:33:00
365m50Neuman Jiří195864:28:00

Výsledky 10 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11mPTÁČNÍK Tomáš86POWERSLIDE CZ00:17:25
22mPROCHÁZKA Jiří82PLZEN00:17:37
31m40KRAUS Evžen65SCOTT Kladno00:17:37
41m30KOVÁŘ Petr77Svitavy00:18:12
52m30BALÁK Martin70Favorit Brno00:18:46
63mVALOVÝ Rostislav85---00:18:48
73m30VOJŤECHOVSKÝ David73KSB Krupka00:18:48
81mjbŠTRUNC Michal94---00:18:50
94mPRAVDA Lukáš91POWERSLIDE CZ00:19:49
105mPELC Jiří84SK PROFISPORT K.VARY00:19:49
114m30MATĚJKA Michal75INLAJN.CZ00:19:49
122m40PROCHÁZKA Ladislav65WORKER SSCO team00:19:54
135m30MATTIOLI Jan76KSB Krupka00:19:54
141m50KOTRBA Evžen58ČKMC00:20:04
156m3012870---00:20:07
163m40MICHALKA Vladimir61Skating Club Kosice00:20:08
171mjcJIRSA Tomáš96DDM Modřany00:20:08
181mjaBASAŘ Tomáš93ETIGRAF00:20:08
197m30VYMĚTALÍK Josef72U konce s dechem00:20:10
206mKUBĚNA Petr80PLZEN00:21:06
211zBUREŠOVÁ Marta82PLZEN00:21:35
221zjbDAŇKOVÁ Tereza95GIGA SPORT ISC TEAM00:21:37
234m40ŠTRUNC Milan64---00:22:12
242m50BASAŘ Petr56ETIGRAF00:22:12
258m30BENEŠ Václav78STS Chvojkovice Brod00:22:50
261z40BENEDIKOVÁ Jana68BC Košice00:22:55
279m30MAŘÍK Lukš74PLZEN00:22:55
2810m30ŠVEJDOVÁ Jitka74Kladno00:22:59
297mVČALA Ctibor88---00:24:06
303m50NĚMEČEK Bohumil56Chotíkov00:24:15
312zPLZÁKOVÁ Dominika89---00:24:36
323zJANDOVÁ Linda81Sportovní kurzy.CZ00:24:50
334m50LOUKOTA Tomáš57PLZEN00:25:06
3411m30VACEK Michal74---00:25:06
351z30MAREŠOVÁ Markéta79---00:25:13
362z40NĚMEČKOVÁ Anna62Chotíkov00:25:15
3712m30MLÁDEK Michal78---00:25:21
3813m30HLAVNIČKA Roman76PLZEN00:25:56
3914m30BOLDA Petr71Kvilda U hamru00:26:53
405m50NEUMAN Jiří58PLZEN00:27:01
412z30KOTSCHOVÁ Lucka75---00:27:05
423z30KOTENOVÁ Bohumila71---00:27:10
434zKONÍČKOVÁ Tamara77FAVORIT Brno00:27:15
4415m30BOLDA Libor78Tatry.CZ00:28:16
452mjaHUMPÁLO Dan92---00:28:57
4616m30MAREŠ Martin77---00:29:12
471zjaTVRDÍKOVÁ Michaela93Rokycany00:40:57
00z40DENKOVÁ Iva65PLZEN00:00:00
11M30KOVÁŘ Petr77Svitavy00:17:56
21 MZELINKA Michal81WORKER SSCO team 00:17:57
32M30HASTÍK Kamil77WORKER SSCO Team 00:17:57
41M40NOVOTNÝ Petr69Fila Black Ice00:17:59
52 MHOLČÍK Michal81Fila Black Ice00:17:59
63 MMUŽIK Jiří84TTS Osek n.B.00:18:00
73M30BALÁK Martin70Favorit Brno 00:18:06
84 MSLAVKOVSKÝ Rastislav81Inlajn.cz00:18:53
92M40PROCHÁZKA Ladislav65WORKER SSCO team 00:19:49
101WJABIČANOVÁ Nicol94WORKER SSCO team 00:19:49
111MJAKARLÍK Filip93BSO Rabbit00:19:49
123M40UHERKA Jan69Worker SSCO Team00:19:49
131W30BÁČOVÁ Pavla78BO Žďár n.S.00:19:49
144M40MICHALKA Vladimír61Skating Club Košice00:19:50
155 MVALOVÝ Rostislav85Inlajn.CZ00:19:51
166 MOUDA Jan82Brno00:19:51
177 MJIRSA Tomáš83Modřany00:19:51
184M30MÍČEK František71STS Chvojkovice Brod 00:19:51
191 WZUBČÁKOVÁ Jana86Fila Black Ice 00:19:53
205M40GOLIÁŠ Miroslav69Fila Black Ice00:21:47
218 MPOLÁŠEK Pavel80SK MG Ajur Hradec Králové00:21:48
222 WKOPEČNÁ Alžběta89TTS Osek n.B.00:23:04
232WJANÁPLAVOVÁ Anna93TJ Slovácká Slavie00:23:19
243 WNECHUTNÁ Tereza88TTS Osek n.B.00:23:19
256M40BOŠTÍK Ladislav69Přerov00:23:19
265M30BĚLOHOUBEK Petr72Brno00:23:25
271W40BENEDIKOVÁ Jana68Skating Club Košice00:23:25
284 WJANDOVÁ Linda81Sporotovní kurzy.cz00:24:48
292MJAPRAŽMA Jan96KSB DDM Modřany00:24:48
302W30SOLDÁNOVÁ Helena72Napajedla00:26:16
313W30KONÍČKOVÁ Tamara77Favorit Brno 00:26:23
321M50SCHNEIDER Jiří47Worker SSCO Team00:26:41
336M30HOLADA Jiří79Praha00:26:41
11 MTRNAVSKÝ Lukáš91BO Žďár nad Sázavou00:17:14
21M40JEŘÁBEK Milan61Sokol Šumperk00:17:14
31M30KOVÁŘ Petr77Pelz sport Svitavy00:17:14
42 MGESTE Otto93Riga00:17:23
53 MHOLEK Tomáš91BO Žďár nad Sázavou00:17:23
64 MZELINKA Michal81Worker SSCO Team00:17:23
72M40ZÍKA Jaroslav64Gigasport ISC Team00:17:25
82M30NEPOVÍM Michal70TJ Sokol Běchovice II00:18:14
93M30BALÁK Martin70Favorit Brno00:18:16
104M30VYMĚTALÍK Josef72Hradecký Spinning Klub00:18:20
113M40HRDINA Libor65Ostrava00:18:21
125M30FAJKUS Roman71TJ Sokol Běchovice00:18:22
135 MGOLIÁŠ Dominik93SC-Košice00:18:51
146 MKANIA Pavel86USK - Opava00:18:52
151 WTYROVÁ Monika88Gigasport ISC team00:19:07
167 MSLAVÍK Vojtěch91JKF-Jaroměř00:19:07
174M40MICHALKA vladimir61skating club Košice00:19:07
181W30BÁČOVÁ Pavla78TJ Žďárn.S.00:19:07
196M30ŠTĚRBÁK Eda75Brno00:19:07
205M40PROCHÁZKA Ladislav65WORKER SSCO team00:19:07
212W30MAYERHOFEROVÁ Renata74BK Powerslide Náchod00:19:09
228 MVOTRUBA Matyáš99DDM Modřany00:19:18
239 MBENDA Jiří81---00:19:52
2410 MPOLÁŠEK Pavel80SK MG Ajur Hradec Králové00:20:20
256M40GOLIÁŠ Miroslav67Fila Black Ice,Košice00:20:40
2611 MPTÁČEK Viktor90Sokol Šumperk00:20:41
272 WPLOTZEROVÁ Adriana91Fila Black Ice00:20:41
281M50VELKOBOTSKÝ Miloš54Ostrava00:21:06
297M40BOŠTÍK Ladislav69---00:21:43
308M40ŠTRUNC Milan64Třemošná 82000:22:12
313 WJANDOVA Linda81Sportovní Kurzy.cz 00:22:28
327M30ŽALUD Víťa75Inlajn.Cz00:22:29
333W30PULPÁNOVÁ Kamila74Sportovní Kurzy.cz 00:22:29
344 WMACKOVÁ Valentina93Sportovní Kurzy Opava00:22:44
351W40BENECLIKOVÁ Jana68Skating club Košice00:22:52
364W30VOLLMEROVÁ Michaela79Městská Policie Opava00:22:53
372M50GERYCH Miroslav38Ostrava00:23:58
385W30MAREŠOVÁ Markéta79---00:23:58
396W30STODOLOVÁ Anna73DDM Modřany00:25:00
408M30KOVÁŘ Petr79Opava00:25:00
419M30HOTÁK Rostislav75Opava00:26:47
427W30METZOVÁ Martina71Ostrava00:27:15
4310M30MAREŠ Martin77---00:27:19
4411M30BEDNÁŘ Petr79Opava00:28:26
00 MEFTIMIADIS Nikos92Město Albrechtice00:00:00
00 WJAHODOVÁ Magdaléna82Frýdek-Místek00:00:00
00W30ULRICHOVÁ Šárka74---00:00:00
11MJUADLT Adam94IGUANA TJ BO ˇZďár n.S.00:18:19
21M40KUCHAŘ Martin69GIGA SPORT ISC TEAM00:18:37
31M30KOVÁŘ Petr77Svitavy00:18:43
42MJUSLOTTA Michal94SC Košice00:18:53
53MJUBERAN Tomáš92KSB Benátky00:19:36
62M40STODOLA Jan69KSB DDM Modřany00:19:36
72M30MÍČEK František71STS Chvojkovice Brod00:19:39
83M30NEPOVÍM Michal70InLine Běchovice00:19:53
91 MSLAVÍK Vojtěch91JKF Jaroměř00:19:58
104MJUŠTRUNC Michal94Třemošná00:19:59
114M30BALÁK Martin70Favorit Brno00:20:00
121WJUNOVÁKOVÁ Karolína92GIGA SPORT ISC TEAM00:20:01
132 MDANĚK Lukáš89GIGA SPORT ISC TEAM00:20:47
145M30VOJTĚCHOVSKÝ David73Teplice00:21:00
155MJUKARLÍK Filip93BSO RABBIT00:21:12
166MJUKUTNÁR Denis95SC Košice00:21:15
172WJUKOLESÁRIKOVÁ Tereza96BK POWERSLIDE Náchod00:21:17
187MJUVEVERA Lukáš95BZK Praha00:21:17
191W30BÁČOVÁ Pavla78Svitavy00:21:19
203M40MICHALKA vladimir61skating club Košice00:21:20
213WJUZMIJOVÁ Renáta95SC Košice00:21:20
228MJUPROKOP Michal96BK POWERSLIDE Náchod00:21:43
239MJUPOPL Patrik94BK POWERSLIDE Náchod00:21:49
246M30LEDINSKÝ Rostislav72---00:21:51
251 WPLOTZEROVÁ Adriana91Fila Black Ice00:22:13
264WJUPOPLOVÁ Natálie97BK POWERSLIDE Náchod00:22:13
275WJUDAŇKOVÁ Tereza95Gigasport ISC Team00:22:13
287M30VYMĚTALÍK Josef72Hradecký spinning klub00:22:14
293 MBENDA Jiří81---00:22:23
304M40GOLIÁŠ Miroslav67FILA BLACK ICE00:22:32
315M40KRUPKA Denis64KSB DDM Modřany00:22:34
321M50KOTRBA Evžen58---00:23:03
336M40MILAN Štrunc64---00:23:04
3410MJUŽĎÁREK Jan96BK POWERSLIDE Náchod00:23:12
352 WBUREŠOVÁ Marta82---00:23:28
367M40ŠVEJDA Miroslav60Kladno00:23:45
372W30ŠVEJDOVÁ Jitka74Kladno00:24:10
383W30PFEIFEROVÁ Michaela74BK POWERSLIDE Náchod00:24:10
393 WJANDOVÁ Linda81Sportovníkurzy.cz00:24:11
408M30DYTRYCH Tomas70---00:24:38
412M50VÍT Vlastimil55BK POWERSLIDE Náchod00:24:38
421W40BENEDIKOVÁ Jana68SC Košice00:24:41
436WJUSEJBALOVÁ Michaela98Benátky n.J.00:24:51
448M40POPL Richard68BK POWERSLIDE Náchod00:25:18
453M50PŘIBYL František40Tanvald00:25:53
464M50ŠÍREK Otto43---00:25:54
477WJUŠTRUNCOVÁ Markéta99Třemošná00:26:01
489M30VACEK Michal74Jablonec N. Nis.00:26:11
4911MJUVOTRUBA Jan92Liberec00:26:21
509M40FALOUT Petr65---00:26:21
514W30STODOLOVÁ Anna73Orel Studenec00:26:42
524 MŽEMLIČKA Pavel89Jablonec n.Nis.00:26:58
535W30GAJDOŠOVÁ Simona78BK POWERSLIDE Náchod00:28:18
541W50PŘIBYLOVÁ Jana46Tanvald00:28:55
5510M40HANZLÍČEK Jaroslav65---00:30:02
566W30KOTENOVÁ Bohumila71---00:30:14
572W40DENKOVÁ Iva65---00:31:05
584 WJIRÁSKOVÁ Jana84---00:31:34
597W30KRUMLOVÁ Lenka79Praha 900:32:00
605 MBOBEK Vladimír85Stráž n.Nis.00:34:03
00M30KRATOCHVÍLA Petr74Chářřovice00:00:00
00M30MATTIOLI Jan76Teplice00:00:00
00W30MAYERHOFEROVÁ Renata74BK Powerslide Náchod00:00:00
11M40JANDA Petr67---00:17:36
21MJABERAN Tomáš92KSB Benátky00:17:36
31M30KOVÁŘ Petr77Svitavy00:17:37
42MJAKARLÍK Filip93BSO Rabbit00:17:37
53MJAVEVERA Lukáš95BZK Praha00:17:37
64MJABENEDIK Lukáš94SC Košice00:17:37
75MJASLOTTA Michal94Skating club Košice00:17:37
82M30VANIŠ Marek79Praha00:17:37
93M30ZAVORAL Kamil79Inlajn.cz00:17:37
101MSLAVKOVSKÝ Rastislav81Inlajn.cz00:17:38
114M30BALÁK Martin70Favorit Brno00:17:38
126MJASTRUNC Michal94---00:17:38
135M30NEPOVÍM Michal70TJ Sokol Běchovice II00:17:38
142MSLAVÍK Vojtěch91JKF Jaroměř00:17:39
156M30FAJKUS Roman71TJ Sokol Běchovice00:17:40
161WZUBČÁKOVÁ Jana86Fila Black Ice00:17:40
171WJAZMJOVÁ Renáta95SC Košice00:17:40
187M30BRETŠNAJDA Jiří74---00:17:41
197MJAKUTNÁR Denis95SC Košice00:17:42
201W30BÁČOVÁ Pavla78SSCO Otrokovice00:17:43
218MJAPOPL Patrik94BK Powerslide Náchod00:17:46
229MJAURBAN Václav94Sokol Běcholice00:17:47
238M30VYMĚTALÍK Josef72Hradecký spinning klub00:17:50
249M30LEDINSKÝ Ladislav72---00:18:31
252WPLCTZEROVÁ Adriana91Fila Black Ice00:18:36
263MBENDA Jiří81---00:19:12
274MFALTUS Filip83Pardubice00:19:28
2810MJACAJČÍK David93BSO Rabbit00:19:30
295MMICHALKA Vlado80Košice00:19:30
303WBUREŠOVÁ Marta82---00:19:31
3111MJAKARLÍK Filip93---00:19:31
322M40ŠTRUNC Milan64---00:19:33
333M40POPL Richard68BK Powerslide Náchod00:19:59
342W30SVEJDOVÁ Jitka74Kladno00:20:01
354M40SVEJDA Miroslav60Kladno00:20:03
361W40PINDÁKOVÁ Sárka69SKK Kladno00:20:03
372WJAPOPLOVÁ Natálie97BK Powerslide Náchod00:20:04
381M50KOTRBA Evžen58---00:20:05
393W30PFEIFEROVÁ Michaela74BK Powerslide Náchod00:20:09
4012MJASLABÝ Martin96Straka Sport00:20:28
4113MJAVOTRUBA Jan99DDM Modřany00:21:23
426MPOLÁŠEK Pavel80SK MG Ajur HK00:21:32
4314MJAMÁČEL Martin97SKK Kladno00:21:40
443WJASTRUNCOVÁ Markéta99---00:22:10
454WJASTODOLOVÁ Magdalena98Praha00:22:15
462W40BENEDIKTOVÁ Jana68Košice00:22:15
4710M30JEŠÁTKO Roman74Praha00:22:15
4811M30VACEK Michal74---00:22:15
495M40KUČERA Karel69Praha00:22:15
505WJAPINĎÁKOVÁ Helena97SKK Kladno00:22:16
517MHÖNIG Václav82---00:22:16
524WTEPLÁ Kateřina83Pardubice00:22:20
532M50PŘIBYL František40KD Tanvald00:22:59
5412M30BOLDA Petr78Tatry.cz00:23:04
554W30GAJDOŠOVÁ Simona78Náchod00:23:04
566WJASTODOLOVÁ Julie98Praha00:23:17
575W30KONÍČKOVÁ Tamara77Favorit Brno00:23:18
586M40HANZLÍČEK Jaroslav65---00:23:38
597M40FALOUT Petr65Beat00:23:49
608M40TESAŘÍK Josef66TJ Sokol Běchovice 100:23:52
616W30STODOLOVÁ Anna73Orel Studenec00:23:52
627W30JANDOVÁ Lída70Sokol Šumperk00:23:59
633M50VANIŠ Petr53Skiděd00:24:03
641W50PŘIBYLOVÁ Jana46KDT00:24:03
657WJAHORYCH Eduard97SKK Kladno00:24:10
6613M30BOLDA Libor78Tatry.cz00:24:25
678W30KOTSCHOVÁ Lucka75---00:24:28
689W30KOTENOVÁ Bohumila71---00:24:47
693W40DENKOVÁ Iva65---00:25:16
704M50INGELI Michal55inlineBSS.sk00:25:43
718WJASUDOVÁ Kateřina94---00:25:46
725WJANOUŠKOVÁ Miroslava82---00:26:03
7315MJANOVÁK Jakub97Nová Krev00:26:03
749WJALÖFFLEROVÁ Michaela95SKK Kladno B00:26:59
759M40LÖFFLER Ivo69SKK Kladno B00:27:02
765M50ROSSI Otto43Hradec Králové00:27:04
7710W30JEŽDÍKOVÁ Nikola74Calamity Skate00:27:11
7810M40SUDA Michal65---00:28:28
7911W30KOPELENTOVÁ Klára74Praha00:28:50
8016MJASOUDEK Jan97SKK Kladno00:30:07
8114M30BIS Dalibor75Chrudim00:31:32
548m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk23:20:00
5313m30Sýkora Milo197523:17:00
527m50Loukota Tomáš1957Praha 223:14:00
516m50Vaniš Petr1953Inlinesport.cz23:14:00
505m50Přibyl František1940Tanvald22:56:00
494zJandová Linda1981Sportovnikurzy.cz22:54:00
486mjDadák Vojtěch199622:46:00
476m40Hajm Kryštof196822:30:00
461z30Marešová Markéta1979Praha22:30:00
453z40Veverová Daniela1970Gigasport ISC team22:13:00
444m50Basař Petr1956Etigraf Klatovy21:57:00
433zGottwaldová Klára1987Praha21:44:00
423m50Píša Václav1953CENTRALBIKE21:43:00
4111mNerud Pavel198121:42:00
4012m30Vacek Michal1974Jablonec nad Nisou21:41:00
395m40Faltejsek Pavel197021:40:00
3811m30Vyroubal Jiří197921:39:00
3710m30Bolda Petr1971Uhamru Kvilda21:38:00
362zjUrbanová Kateřina1997Fastumgelinlinesport.cz21:31:00
3510mValový Rostislav1985inlajn.cz21:08:00
342z40HAVLASOVÁ Petra1964POWERSLIDE.CZ20:40:00
331z40Pinďáková Šárka1969SKK Kladno20:40:00
321zjDaňková Tereza1995GIGA SPORT ISC TEAM20:39:00
312zLitvová Jana1988Bruslárna.cz20:39:00
301zTyrová Monika1988Gigasport ISC team20:39:00
295mjSlabý Martin1996Kutná Hora20:36:00
282m50Švejda Miroslav1960In-line team Kladno20:33:00
279mBenda Jiří198120:33:00
269m30Vymětalík Josef1972Hradecký spinning kl20:32:00
254mjBasař Tomáš1993Etigraf Klatovy20:32:00
243mjBenc Patrik1997TJ Rokytnice n/J.20:31:00
238m30Ledinský Rostislav1972Č.Budějovice20:31:00
222mjMÁČEL Martin1997POWERSLIDE.CZ20:30:00
214m40Štrunc Milan1964Třemošná19:44:00
207m30Fajkus Roman1971Sokol Běchovice19:40:00
198mHandl Marek1982Praha19:40:00
187mHolík Michal1990Praha19:40:00
173m40Balák Martin1970Favorit Brno19:25:00
166mZajpt Pavel1981Gigasport ISC team18:42:00
156m30Mařík Lukáš197418:42:00
142m40Šticha Rostislav1966Gigasport ISC18:41:00
135m30Chaloupka Přemysl1971Exit team18:40:00
121m50Dacej Ivan195718:38:00
111m40Tarantík Josef1968Plzeň18:19:00
105mSlavkovský Rastislav1981inlajn.cz17:33:00
94m30Míček František1971STS Chvojkovice Brod17:24:00
83m30Kučera Štěpán1975Pardubice17:23:00
74mProcházka Jiří1982inline-brusle.cz17:22:00
63mSlavík Vojtěch1991JFK - Jaroměř17:22:00
52m30Novák David1978inlajn.cz17:20:00
41m30Gvoždík František1976inline-brusle.cz17:20:00
32mPelc Jiří1984INLINE-BRUSLE.CZ17:20:00
11mMakalouš Jakub1982bootcamps-k217:19:00
21mjUrban Václav1994Fastumgelinlinesport.cz17:19:00
865z40Tesařiková Jitka1970TJ Sokol Běchovice 131:11:00
856zTlučhořová Martina198530:06:00
8413mKostka Martin198429:24:00
8312mKulhavý Lukáš198329:06:00
8213mjŠvec Filip199628:34:00
8110m50Šesták Jindřich1956KKK-Praha27:55:00
803z50Madarová Radmila1960CentralBike26:58:00
792z50Vajdová Anna1959Straka Kutná Hora26:58:00
7817m30Bolda Libor1978Tatry.cz26:35:00
775zBártová Ivana198726:17:00
767z30Rolencová Nina1979inline-brusle.cz25:55:00
756z30Kotschová Lucie197525:55:00
745z30Kotenová Bohunka1971Milovice25:54:00
7312mjKrajský Michal1994KSB Liberec25:43:00
724z30Spáčilová Martina19737ES25:41:00
711z50Přibylová Jana1946Tanvald25:31:00
703z30Koníčková Tamara1977Favorit Brno25:26:00
6911mjKovalovský Michal1998TJ Sokol Běchovice 124:47:00
6816m30Kučera Tomáš1971TJ Rokytnice n/J.24:39:00
6715m30Škoda Milan1975Praha 924:36:00
669m40Tesařík Josef1966TJ Sokol Běchovice 124:34:00
559m50Novák Josef1958ART SERVIS MĚLNÍK23:23:00
5614m30Bis Dalibor1975RK Chrudim23:32:00
577m40Hanzlíček Jaroslav1965Cvikov23:59:00
587mjHavlina Dominik1996TJ Rokytnice n/J.24:02:00
592z30Štastná Ludmila197924:14:00
603zjPinďáková Helena1997SKK Kladno24:14:00
614z40Kafková Ivana1962TJ Sokol Běchovice 124:20:00
628mjOuvín Jan1999TJ Rokytnice n/J.24:31:00
639mjNovák Jakub1997Nová krev24:32:00
648m40Dadák Jiří1969Hradec Králové24:33:00
6510mjDadejík Marek1997TJ Rokytnice n/J.24:33:00
8810m40Valenta Josef1961FC Nirvana36:18:00
8711m50Gottwald Petr195831:50:00
11m30Novák David1978Inlajn.cz18:31:00
21mjŠtrunc Michal1994Skating.cz18:31:00
32mjProkop Michal1996BK Powerslide, Náchod18:34:00
41mKania Pavel1986usk-opava.cz19:06:00
51zjDošlá Milada1999KSB Benátky n. Jiz.19:07:00
61m40Tarantík Josef1968Plzeň19:10:00
72m30Čížek Petr1979BZK Praha19:11:00
82zjNadrchalová Valérie1994powerslide.cz19:40:00
91zPlotzerová Adriana1991FILA Black Ice19:40:00
103m30Ledinský Rostislav1972Č. Budějovice19:47:00
1111mValový Rostislav1985Inlajn.cz19:48:00
123zjKolesáriková Tereza1996powerslide.cz20:13:00
133mjŽďárek Jan1996BK Powerslide, Náchod20:13:00
144zjNovotná Kateřina1996BK Powerslide, Náchod20:13:00
153mFrantišek Jiří1986Smržice20:14:00
162m40Krupka Denis1964KSBM Praha20:15:00
174mjVotruba Matyáš1999KSBM Praha20:15:00
183m40Prokop Pavel1966BK Powerslide, Náchod20:21:00
194m40Zapletal Martin1969Usk-opava.cz20:40:00
205mjPatela Pavel1995HO Vrbno pod Pradědem20:56:00
214m30Vymětalík Josef1972Hradecký spinning kl21:09:00
224mSalát Jakub1986Opava21:12:00
235mHerman Petr1982STS Chvojkovice, Brod21:27:00
246mMusil Marek1981sportovnikurzy.cz21:58:00
257mKloubek Tomáš1991Heřmanice u Oder22:04:00
268mKousal Lukáš1986CK Morava22:05:00
279mPokora Jiří1982usk-opava.cz22:11:00
285m30Jeziorski Piotr1978Píšť22:11:00
295zjSvětlíková Klára1997Worker SSCO Team22:12:00
3010mVotruba Jan1992KSBM Praha22:34:00
316zjŠulcová Kristýna1998KSB Benátky n. Jiz.22:59:00
326m30Hoidekr Jan1978inlajn.cz23:01:00
331z30Půlpánová Kamila1974sportovnikurzy.cz23:01:00
342z30Ščerbová Michaela1979sportovnikurzy.cz23:03:00
352zLibigerová Jitka1989Osek nad Bečvou23:29:00
361m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk25:35:00
373zJandová Linda1981sportovnikurzy.cz25:37:00
387m30Kovář Petr1979Opava25:37:00
3911mHořínek Jiří1986usk-opava.cz26:35:00
407zjMacková Valentýna1993sportovnikurzy.cz26:35:00
415m40Ernest Martin1967Ostrava27:18:00
424zKaczurová Magdaléna1992sportovnikurzy.cz27:59:00
435zGrulichová Eva1990sportovnikurzy.cz28:02:00
443z30Fajkusová Bohdana1972Praha30:19:00
456m40Elbl Pavel1963Kateřinky30:57:00
462m50Meixner Miloslav1955SK Vyhlídka, Šternberk31:45:00
11m40Kapsa Richard1969bruslarna.cz18:09:00
21mPelc Jiří1984Inline-brusle.cz18:10:00
31m30Hastík Kamil1977worker ssco team18:10:00
42mAmbrus Peter1983i-riders18:11:00
51mjaBenedik Lukáš1994CSRC Košice18:13:00
62m30Gvozdík František1976Inline-brusle.cz18:14:00
72mjaŠtrunc Michal1994Skating.cz, Třemošná18:17:00
83m30Míček František1971STS Chvojkovice Brod18:17:00
91zjaHlůšková Nicol1993TJ Žďár - in.sportli18:19:00
103mFesenko Sergej1986i-riders18:48:00
112m40Boštík Ladislav1969TEMPISH in-line team18:51:00
123m40Tarantík Josef1968Plzeň18:52:00
134m40Balák Martin1970Favorit Brno19:23:00
144mCankov Radoslav1992i-riders19:31:00
155m40Štellmach Ľubomír1966PIK Poprad19:33:00
164m30Ledinský Rostislav1972České Budějovice19:58:00
171zjcPoplová Natálie1997Powerslide.cz19:59:00
185mDait L´ubomír1986i-riders19:59:00
191zZubčáková Jana1986Fila Black Ice20:00:00
205m30Korvas Petr1972IN-LINE VESELÍ20:01:00
212zHurbanová Monika1987i-riders20:01:00
226mSmeja Juraj1984i-riders20:02:00
236m30Trejbal Jan1974inlajn.cz20:08:00
247mValový Rostislav1985Inlajn.cz20:19:00
256m40Štrunc Milan1964Skating.cz, Třemošná20:52:00
261m50Chejn Jan195520:53:00
277m30Vymětalík Josef1972Hradecký spinning kl21:19:00
288m30Mittner Ctibor1974Brno21:28:00
299m30Vacek Michal1974Jablonec nad Nisou21:29:00
301z40Anrésová Adriana1970Tempish in-line team21:29:00
311z30Pfeiferová Michaela1974Powerslide.cz21:30:00
322zjcStodolová Julie1998KSB Modřany22:29:00
331zjdŠtruncová Markéta1999Skating.cz22:31:00
342z30Stodolová Anna1973Orel Studenec22:33:00
351mjbHromádka Tomáš1996Tempish in-line team22:33:00
362mjbHrabica Jiří1996Přerov22:36:00
371z50Rossi Lenka195423:11:00
388mVotruba Jan1992KSBM Praha23:26:00
393mjbŽďárek Jan1996BK Náchod23:29:00
402m50Přibyl František194024:04:00
413m50Novák Josef1958ART SERVIS MĚLNÍK24:05:00
4210m30Gajdoš Jiří1974Náchod24:11:00
433z30Korvasová Petra1977IN-LINE VESELÍ25:06:00
444z30Koníčková Tamara1977Favorit Brno25:36:00
454m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk25:51:00
4611m30Hrabica Zdeněk1973Přerov25:52:00
472z50Přibylová Jana194625:52:00
485z30Kotenová Bohumila1971Milovice27:25:00
493zLukášová Jaroslava198128:22:00
506z30Nemčeková Ivana1980worker ssco team28:32:00
11m40Zíka Jaroslav1964Gigasport ISC team17:57:00
21mProcházka Jiří1982Inlajnbrusle.cz18:00:00
31mjaŠtrunc Michal1994Skating.cz, Třemošná18:07:00
42mPelc Jiří1984INLINE-BRUSLE.CZ18:07:00
52m40Zeman Igor1964Fastum Gel - Inlines18:14:00
63mSlavkovský Rastislav1981inlajn.cz18:19:00
73m40Nepovím Michal1970TJ Sokol Běchovice I18:20:00
84m40Tarantík Josef1968Plzeň18:25:00
95m40Balák Martin1970Favorit Brno18:32:00
101m30Ledinský Rostislav1972České Budějovice18:55:00
114mPolan Michal19815490 Rakovník20:04:00
121zBurešová Marta1982Plzeň20:29:00
132m30Mařík Lukáš1974Plzeň20:29:00
145mHolík Michal1990Praha20:39:00
153m30Vojtěchovský David1973Teplice20:42:00
166m40Strnad Jiří1968Ondřejov20:42:00
177m40Štrunc Milan1964Skating.cz, Třemošná21:08:00
181zjaDaňková Tereza1995Gigasport ISC team21:09:00
194m30Vymětalík Josef1972Hradecký spinning kl21:41:00
205m30Vacek Michal1974Jablonec nad Nisou21:45:00
212mjaBasař Tomáš1993Etigraf Klatovy21:45:00
226m30Polášek Pavel1980SK MG Hradec Králové21:49:00
232zPompová Dominika1986Inline.cz22:02:00
248m40Hajn Kryštof1968Praha22:27:00
257m30Bolda Petr1971Uhamru Kvilda22:28:00
268m30Ješátko Roman1974Praha22:31:00
271m50Basař Petr1956Etigraf Klatovy22:32:00
283zJandová Linda1981Sportovníkurzy.cz23:28:00
299m30Mattioli Jan1976Teplice23:29:00
302m50Loukota Tomáš195723:43:00
313m50Novák Josef1958ART SERVIS MĚLNÍK23:43:00
321z30Zíková Zuzana1976Inlajn.cz Plzeň24:51:00
334m50Ingeli Michal1955inlineBSS.sk25:56:00
341z40Němečková Anna1962Inlajn.cz25:56:00
3535mjcCeplecha Aleš1997SKK Kladno26:11:00
369m40Hanzlíček Jaroslav1965Cvikov26:22:00
3710m30Bolda Libor1978Tatry.CZ / Plzeň27:13:00
382z30Kotenová Bohumila1971Milovice27:16:00
3910m40Ceplecha Aleš1970ITMAX.CZ29:53:00
402zjaCeplechová Aneta1995SKK Kladno29:53:00
4117zRenata Mayerhoferov1974BK Powerslide Náchod30:24:00
4016zDenisa Kučerová2000KSBM Praha30:19:00
3915zJana Šimurdová1996Inlinetalent Praha27:54:00
3814zPetra Korvasová1977IN-LINE VESELÍ27:52:00
3713zAnna Bílková2000Inlinetalent Praha27:52:00
3612zKateřina Mesteková2001KSB MODŘANY27:23:00
3511zMarkéta Marešová197927:12:00
3410zVendula Zapetalová1995SSCOteam26:59:00
3324mJuraj Smeja1984i-riders26:28:00
329zBohunka Kotenová1971Filadelfie26:15:00
318zTereza Janoušová1993BRUSLÁRNA.CZ26:12:00
3023mJosef Vymětalík1972Hradecký Spinning Klub25:47:00
297zPetra Havlasová1964Black Ice-MenX25:22:00
2822mJaroslav Hanzlíček1965Inlajn.Cz24:35:00
276zJulie Stodolová1998KSBM Praha24:32:00
265zMonika Hurbanova1987i-riders.sk24:15:00
254zAdriana Plotzerová1991Black Ice-MenX24:12:00
2421mSilvestr Németh1961Tempish Inline Team24:08:00
2320mMilan Štrunc1964skating.cz, Třemošná23:58:00
2219mPavel Polášek1980SK MG AJUR Hradec Králové23:56:00
2118mMichal Vacek1974Jablonec nad Nisou23:31:00
2017mRoman Fajkus1971TJ Sokol Běchovice II23:21:00
1916mDušan Čičmanec1982i-riders.sk23:09:00
1815mPetr Korvas1972IN-LINE VESELÍ22:58:00
173zPavla Báčová197822:50:00
162zNatálie Poplová1997Powerslide.CZ22:45:00
151zDaniela Fejtová1992BRUSLÁRNA.CZ22:44:00
1414mMartin Balák1970Favorit Brno21:26:00
1313mLadislav Boštík1969TEMPISH Inline team21:11:00
1212mRostislav Valový1985Inlajn.cz21:02:00
1111mJiří Pelc1984INLINE-BRUSLE.CZ20:58:00
1010mSergej Fesenko1986i-riders20:55:00
99mPeter Ambrus1983i-riders (Bratislava)20:51:00
88mSvatopluk Sladký1976TEMPISH Inline Team20:38:00
77mMichal Štrunc1994skating.cz, Třemošná20:09:00
66mLukáš Vevera1995KSBM Praha20:08:00
55mŠimon PRAVDA1996KSBM Praha20:08:00
44mKamil Hastík1977SSC Otrokovice20:08:00
33mSergey Tarasov1967Filadelfie20:07:00
22mJan Stodola1969KSBM Praha20:07:00
11mPetr Janda1967T.J. SOKOL ŠUMPERK20:06:00

Výsledky 5 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11Z30BÁČOVÁ Pavla Pavla78BO Ždar nS00:09:04
21mPOLÁŠEK Pavel80SK MG AJUR HK00:09:08
31m30SUNKAVSKÝ Miroslav72Sunssensbike00:09:14
41zjbDAŇKOVÁ Tereza95GIGASPORT ISC THEAM00:09:23
52m30BRETTSCHNEIDER Josef76V o h á ň k y00:09:48
63m30ŠPILAR Daniel75---00:09:54
71zPOMPOVÁ Dominika86INLAJN.CZ00:09:55
84m30MOLEŠ Jan78V o h á ň k y00:10:39
91mjcDADÁK Vojtěch96Hradec Králové00:10:47
101m40ZAVADIL Pavel67PRAHA00:11:59
115m30KALOČÁJOVÁ Karolína70Beroun00:12:11
122z30STEHLÍKOVÁ Petra78PLZEŇ00:12:19
131z40MALÍKOVÁ Jana69BK Powerslide Náchod00:14:31
142zjbPRADLOVÁ Barbora94PLZEN00:16:22
153z30ULRICHOVÁ Šárka71pl00:16:49
162m40DVOŘÁK Martin60INLAJN.CZ00:16:51
174z30HEILOVÁ Iva76O200:17:37
11MJASLOTTA Michal94Skating Club Košice00:09:52
22MJABENEDIK Lukáš94Skating Club Košice00:09:53
33MJAGOLIÁŠ Dominik93Skating Club Košice00:10:01
41M30PERNIČKA Radek76Bike Team Otrokovice00:10:22
51WJAHEJNÁ Anna-Marie99BSO Rabbit00:10:30
61M40HEJNÝ Martin68BSO Rabbit00:10:30
71 MBUREŠ Pavel84KCR Cykloteam Zlín00:10:37
82M40PROCHÁZKA Ladislav65WORKER SSCO team 00:10:51
92WJAKARABOVÁ Martina95Skating Club Košice00:10:56
102 MPOLÁŠEK Pavel80SK MG Ajur Hradec Králové00:11:02
113WJAZMIJOVÁ Renáta95Skating Club Košice00:11:08
123 MHODNÝ Lukáš82Rýmařov00:11:19
134WJANÁPLAVOVÁ Anna93TJ Slovácká Slavia UH00:11:20
142M30UJČÍK Viktor71Vítkovice00:11:38
154MJANÁPLAVA Jaroslav95ZŠ Sportovní UH00:11:41
164 MSTAŠA Roman88Zlín00:11:55
171 WKOPEČNÁ Alžběta89TTS Osek n.B.00:11:55
182 WTUNYSOVÁ Hana84Napajedla00:11:56
193 WNECHUTNÁ Tereza88TTS Osek n.B.00:11:57
203M40HROMADNÍK Petr69Napajedla00:12:15
211W30SOLDÁNOVÁ Helena72Napajedla00:12:33
224M40ŠINDELEK Karel68Spytihněv00:12:33
235 MŠIDLÍK Tomáš911. ZŠ Napajedla00:13:12
243M30KOVÁŘ David76Otrokovice00:13:13
254M30BAČA Marek70Napajedla00:13:13
264 WANTALOVÁ Zuzana91Olomouc00:13:15
275WJAJIRUŠKOVÁ Tereza942. ZŠ Napajedla00:13:32
285 WTUNYSOVÁ Petra82Napajedla00:13:32
296 WTUNYSOVÁ Pavla82Napajedla00:13:34
301M50NĚMEC Jaroslav55Napajedla00:13:55
312W30RICHTEROVÁ Radka79O200:13:55
325M30ŠULCOVÁ Petra78Napajedla00:14:27
336M30KOLAŘÍK Roman74Napajedla00:14:47
343W30PALČÍKOVÁ Pavlína73Kněžpole00:15:09
354W30MATUŠKOVÁ Pavlína77Napajedla00:16:05
367 WPOLÁŠKOVÁ Petra90Napajedla00:17:09
378 WMAŇÁSKOVÁ Martina81Napajedla00:17:29
00M40NÉMETH Silvestr61Worker SSCO Team00:00:00
11mBureš Pavel1984KCK Zlín - Napajedla10:22:00
21m30Sádecký Zdeněk1974Uh. Hradiště11:03:00
32mHodný Lukáš198211:20:00
41zjcNeumanová Tereza1998Boinsportline11:21:00
52zjcSvětlíková Klára1997Worker Ssco Team11:24:00
63mKropáček Jan1983MZM Napajedla11:32:00
72m30Bělohoubek Petr1972Brno11:53:00
81m50Suchánek Svatopluk1958Napálsko12:08:00
91m40Bača Marek197012:33:00
108m40Brabenec Petr1969KSB Modřany12:35:00
111z30Šulcová Petra197812:37:00
123m30Palčík Radim197212:38:00
131zHodná Pavla198212:40:00
144m30Faško Petr197612:41:00
152z30Mitevová Michaela197712:46:00
165m30Tomaštík Martin197712:49:00
176m30Kovář David197613:02:00
181zjeNeumanová Kateřina2001Boinsportline13:08:00
197m30Chytil Kamil197713:08:00
202m50Němec Jaroslav195513:16:00
214mČechmánek Miroslav199013:19:00
228m30Kolařík Roman197413:21:00
231z40Ševčíková Pavla196413:37:00
243z30Matušková Pavlína1977Worker Ssco Team13:49:00
251z50Hurbanová Alexandra1953i-riders13:54:00
262z40Prajková Eva196814:02:00
274z30Palčíková Pavlína197314:06:00
286mŽižka Tomáš0HC Slavia Praha14:10:00
292zPaštiková Veronika198414:26:00
305mTábor Miroslav1984MZM Napajedla14:33:00
319m30Horecký Jiří197314:34:00
3210m30Solecký Svatopluk197314:54:00
337mSvoboda Tomáš0HC Slavia Praha15:11:00
341zjaNováková Aneta1993Hobby15:14:00
3511m30Mitev Pavel197315:19:00
363zJanošková Alena1985Atom Napajedla15:24:00
375z30Šťastná Eva197416:03:00
384zPolášková Petra199016:39:00
395zStettler Aurelie198118:09:00
218zPetra Filipová1987Přerov18:30:00
2013mJan Kropáček1983Napajedla17:29:00
1912mRadek Vajdík1966obec Topolná/Topolná17:28:00
1811mPavel Macek1978detskeboty.cz, napajedla17:27:00
1710mMartin Mareš197716:54:00
169mTomáš Gracla198715:29:00
158mJiří Pískatý1962KSBM Praha15:13:00
147zMichaela Mitevová1977Napajedla14:34:00
136zKateřina Neumanová2001TJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU14:29:00
125zBarbora Uhříčková1991Napajedla13:54:00
114zLenka Horková1997SSCO team13:45:00
107mJosef Gracla196213:34:00
96mSvatopluk Suchánek1958Napajedla13:31:00
85mRichard Popl1968Powerslide.CZ13:29:00
74mRADEK Máčala1976Luhačovice12:42:00
63mPetr Bělohoubek1972Napajedla12:38:00
53zKlára Světlíková1997SSCO team12:35:00
42zTereza Neumanová1998TJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU11:46:00
31zTereza Pfeiferová2001Powerslide.CZ11:34:00
22mLibor Konvička1994obec Topolná/Topolná11:34:00
11mRadek Fajkus2001TJ Sokol Běchovice II11:30:00

Výsledky deti

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11mjbŠTRUNC Michal94---00:01:59
21mjcJIRSA Tomáš96DDM Modřany00:02:04
31zjbDAŇKOVÁ Tereza95GIGASPORT ISC THEAM00:02:16
41zjeLOKVENCOVÁ Andrea0KSB DDM Modřany00:02:38
51zjdMALÍKOVÁ Jana99BK Powerslide Náchod00:02:42
62mjcPROVOD Lukaš96Klub Kolobehu PL00:02:44
71mjdZEMAN Patrik99INLAJN.CZ00:02:45
82mjdPRAUTR Matěj99Levandule PLZEŇ00:02:57
93mjdSTAŠEK Jiří99PLZEŇ00:03:27
104mjdSTEPANYSHYN Yan99---00:03:36
112zjdBOLDOVÁ Adéla98TJ Sokol Stachy00:03:47
121mjaKONÍČEK Albert1FAVORIT Brno00:03:58
132mjaTVRDÍK Daniel1Rokycany00:04:56
143zjdJANDOVÁ Eliška98Horní Bříza00:05:32
152zjeKEZLEROVÁ Karolína1Plzeň00:06:27
161mjfŠPILAR Michael2PLZEŇ00:07:25

Prozatím je tato funkce dostupná každému, do budoucna ale plánujeme její využití především pro registrované uživatele s inlajn profilem. Budeme rádi, pokud se do komentářů ozvete, jak se vám to líbí nebo nelíbí.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

3 komentáře | 1756 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Michal 26. 5. 2009 t 07.18
[1] : : : reaguj :

Ahoj, super nápad, co určitě potěší :-)

Přidal(a): Michal (greenman") 26. 5. 2009 t 08.49 diplom
[2] : : : reaguj :

Balude, výborne! Na diplome 48.miesto celkove a 3.miesto v kategórii vypadá lepšie ako – bol som posledný :-)na 10km by som skončil kdesi za polovicou štartovného poľa, ale krátke trate u nás nemajú vysoký rating :-)ešte treba vymyslieť virtuálnu bedňu víťazov :-D :-D

Přidal(a): Jiří 26. 5. 2009 t 20.36
[3] : : : reaguj :

Díky, udělalo mi to velkou radost.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.