Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Diplomy z Napajedel

2. 6. 2009 Út 23.50 [bleskové zpávy]tisk

náhled_diplom_napajedla Každý, kdo v Napajedlích dojel do cíle si zaslouží diplom za odvahu přijet nebo přijít v situaci, kdy počasí neslibovalo nic pěkného, ale nakonce vše dobře dopadlo.

Pro vygenerování a uložení nebo vytištění diplomu je třeba kliknout na svoje jméno.

Výsledky 1 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11MJFSTODOLA Prokop2KSB DDM Modřany 00:02:34
22MJFČERNOCH Jaroslav3LK Zlín00:03:11
33MJFŠINDELEK Filip3Spytihněv00:03:25
44MJFMATUŠKA Daniel2WORKER SSCO team 00:03:29
55MJFKADLEC Patrik2Napajedla00:03:47
61WJFKORVASOVÁ Lucie3Veselí n. Mor.00:04:34
72WJFŠULCOVÁ Karolína2Napajedla00:04:39
81WZASTODOLOVÁ Johana5---00:05:01
96MJFTANSKI Daniel3Spytihněv00:05:08
103WJFMITEVOVÁ Barbora3Napajedla00:05:14
117MJFMARTÍNEK Matěj22. ZŠ Napajedla00:05:19
124WJFVYDRŽALOVÁ Klára2Napajedla00:05:19
132WZAHLŮŠKOVÁ Natálie4Ostr. Nová Ves00:05:20
143WZAMALKOVÁ Valentina4Slušovice00:05:22
154WZASTODOLOVÁ Zuzana5---00:05:32
165WJFKORVASOVÁ Veronika3Veselí n. Mor.00:05:49
176WJFTESAŘOVÁ Terezka2ZŠ Napajedla00:05:59
185WZAVYSLOUŽILOVÁ Vendula4MŠ Napajedla00:06:14
197WJFUHŘÍČKOVÁ Veronika3MŠ Napajedla00:06:20
208WJFPRICI Viktorie2---00:06:44
219WJFWAGNEROVÁ Zuzana2Olomouc00:06:44
221MZAMATUŠKA Radim4WORKER SSCO team 00:06:46
2310WJFMIKULKOVÁ Veronika3Napajedla00:06:55
246WZAŠULOVÁ Viktorie5Napajedla00:06:56
257WZALOKVENCOVÁ Nikola5KSB DDM Modřany00:07:26
2611WJFVEČEŘOVÁ Hana3Oldřichovice00:07:39
278WZABĚLOHOUBKOVÁ Lea5Brno00:07:50
289WZAJANEČKOVÁ Tamara6Třebětice00:07:50
298MJFSKÝPALA Jakub3MŠ Napajedla00:08:13
3010WZAGOIŠOVÁ Daniela5Napajedla00:08:45
3111WZAHÁDALOVÁ Eliška4Napajedla00:08:58
3212WZAWAGNEROVÁ Klára4Olomouc00:09:04
332MZAŠOHAJEK Ondřej6Komárov00:12:22
3413WZASTOKLÁSKOVÁ Barbora8Napajedla00:13:33

Výsledky 2 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11MJEBIČAN Miroslav0WORKER SSCO team 00:04:23
21WJESTODOLOVÁ Magdaléna0KSB DDM Modřany 00:04:25
31WJDHEJNÁ Anna-Marie99BSO Rabbit00:04:26
42WJELOKVENCOVÁ Andrea0KSB DDM Modřany 00:04:49
52MJEKOZUBÍK David1WORKER SSCO team 00:05:15
63WJEKUNDRATOVÁ Kateřina1Worker SSC Otrokovice00:05:17
73MJESTODOLA Prokop1KSB DDM Modřany00:05:25
82WJDKLOFÁČOVÁ Kateřina99LK Zlín00:05:33
94MJEMRÁZEK Jiří0ZŠ Želetavská00:05:38
104WJEŠTĚBROVÁ Tereza0ZŠ Mánesova00:05:46
111MJDMARÁK Jan982. ZŠ Napajedla00:05:51
122MJDUHERKA Marian99Worker SSCO Team00:06:03
133WJDHROMADNÍKOVÁ Tereza992. ZŠ Napajedla00:06:06
145MJEPOTŮČEK Štěpán1LK Zlín00:06:14
156MJEKLOFÁČ Jakub1LK Zlín00:06:23
163MJDHLAVAČKA Marek991. ZŠ Napajedla00:06:27
175WJEHORKOVÁ Aneta1Worker SSCO Team00:06:27
187MJEPOTŮČEK Šimon1LK Zlín00:06:43
198MJEČERNOCH Jaroslav1LK Zlín00:06:46
204WJDSOLDÁNOVÁ Helena99Napajedla00:06:50
219MJEBELLAY Tomáš0LK Zlín00:06:59
224MJDŠINDELEK Karel981. ZŠ Zlín00:07:06
236WJEPROCHÁZKOVÁ Marcela1LK Zlín00:07:07
245WJDMATULÍKOVÁ Kateřina992. ZŠ Napajedla00:07:10
255MJDŠVANDA Martin982. ZŠ00:07:22
2610MJECHUDARA Vít02. ZŠ Napajedla00:07:23
277WJEVRZALOVÁ Denisa1Napajedla00:07:31
286WJDKOLÁŘOVÁ Petra991. ZŠ Napajedla00:07:44
297WJDMIKOVÁ Adéla98Nová ZŠ Napajedla00:07:48
308WJDMATULOVÁ Lucie98Napajedla00:07:49
318WJEBERGEROVÁ Lucie0Napajedla00:07:53
329WJEHRADILOVÁ Marika01. ZŠ Napajedla00:07:53
339WJDSEDLÁČKOVÁ Anna98Nová ZŠ Napajedla00:08:02
3410WJDSKOPÁLKOVÁ Zuzana992. ZŠ00:08:30
3511MJEŠOHAJEK Jiří0Komárov00:09:09
3610WJEKOVÁŘOVÁ Barbora1TGM Otrokovice00:09:11
3711WJDMAŇÁSKOVÁ Aneta992. ZŠ Napajedla00:09:25
3811WJEMENŠÍKOVÁ Kateřina02. ZŠ Napajedla00:09:53
3912MJEVEČEŘA Tomáš12. ZŠ Napajedla00:10:28
4013MJEBUREŠ Lukáš02. ZŠ Napajedla00:11:03
4114MJENOVÁK Ondřej0LO Chvalčov00:11:12
4212WJEKLHŮFKOVÁ Martina02. ZŠ Napajedla00:12:02

Výsledky 4 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11MJBSLOTTA Michal94Skating Club Košice00:07:44
22MJBBENEDIK Lukáš94Skating Club Košice00:07:45
33MJBUHERKA Michael95Worker SSCO Team00:07:47
41WJBBIČANOVÁ Nicol94WORKER SSCO team 00:07:47
54MJBKUTVÁR Denis95Skating Club Košice00:07:48
61MJCJIRSA Tomáš96DDM Modřany00:07:48
72WJBKARABOVÁ Martina95Skating Club Košice00:07:48
81WJCKUNDRATOVÁ Eliška96Worker SSC Otrokovice00:07:48
93WJBKRIŠTOFOVÁ Jiřina94KSB DDM Modřany00:07:50
104WJBZMIJOVÁ Renáta95Skating Club Košice00:08:39
115MJBHRABICA Jiří95Olomouc00:08:53
122WJCSTODOLOVÁ Magdaléna96KSB DDM Modřany00:08:55
132MJCPRAŽMA Jan96KSB DDM Modřany00:08:58
143WJCSVĚTLÍKOVÁ Klára97SK Kraso Uh. Hradiště00:09:39
156MJBUHŘÍČEK Tomáš9417. ZŠ Zlín00:10:19
167MJBHRABICA Marián95Přerov00:10:38
174WJCKALABUSOVÁ Veronika97LO Chvalčov00:10:49
185WJBZAPLETALOVÁ Vendula95Otrokovice00:10:53
193MJCPOSPÍŠIL Jakub96Roštín00:10:55
206WJBPALČÍKOVÁ Adéla95ZŠ Bílovice00:11:26
215WJCLANGEROVÁ Andrea96ZŠ Dolní Němčí00:12:57
228MJBGAJDOŠÍK Jiří95---00:13:00
234MJCZATLOUKAL Jakub972. ZŠ00:13:00
246WJCHIRŠOVÁ Ivona972. ZŠ Napajedla00:14:14

Výsledky 5 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11MJASLOTTA Michal94Skating Club Košice00:09:52
22MJABENEDIK Lukáš94Skating Club Košice00:09:53
33MJAGOLIÁŠ Dominik93Skating Club Košice00:10:01
41M30PERNIČKA Radek76Bike Team Otrokovice00:10:22
51WJAHEJNÁ Anna-Marie99BSO Rabbit00:10:30
61M40HEJNÝ Martin68BSO Rabbit00:10:30
71 MBUREŠ Pavel84KCR Cykloteam Zlín00:10:37
82M40PROCHÁZKA Ladislav65WORKER SSCO team 00:10:51
92WJAKARABOVÁ Martina95Skating Club Košice00:10:56
102 MPOLÁŠEK Pavel80SK MG Ajur Hradec Králové00:11:02
113WJAZMIJOVÁ Renáta95Skating Club Košice00:11:08
123 MHODNÝ Lukáš82Rýmařov00:11:19
134WJANÁPLAVOVÁ Anna93TJ Slovácká Slavia UH00:11:20
142M30UJČÍK Viktor71Vítkovice00:11:38
154MJANÁPLAVA Jaroslav95ZŠ Sportovní UH00:11:41
164 MSTAŠA Roman88Zlín00:11:55
171 WKOPEČNÁ Alžběta89TTS Osek n.B.00:11:55
182 WTUNYSOVÁ Hana84Napajedla00:11:56
193 WNECHUTNÁ Tereza88TTS Osek n.B.00:11:57
203M40HROMADNÍK Petr69Napajedla00:12:15
211W30SOLDÁNOVÁ Helena72Napajedla00:12:33
224M40ŠINDELEK Karel68Spytihněv00:12:33
235 MŠIDLÍK Tomáš911. ZŠ Napajedla00:13:12
243M30KOVÁŘ David76Otrokovice00:13:13
254M30BAČA Marek70Napajedla00:13:13
264 WANTALOVÁ Zuzana91Olomouc00:13:15
275WJAJIRUŠKOVÁ Tereza942. ZŠ Napajedla00:13:32
285 WTUNYSOVÁ Petra82Napajedla00:13:32
296 WTUNYSOVÁ Pavla82Napajedla00:13:34
301M50NĚMEC Jaroslav55Napajedla00:13:55
312W30RICHTEROVÁ Radka79O200:13:55
325M30ŠULCOVÁ Petra78Napajedla00:14:27
336M30KOLAŘÍK Roman74Napajedla00:14:47
343W30PALČÍKOVÁ Pavlína73Kněžpole00:15:09
354W30MATUŠKOVÁ Pavlína77Napajedla00:16:05
367 WPOLÁŠKOVÁ Petra90Napajedla00:17:09
378 WMAŇÁSKOVÁ Martina81Napajedla00:17:29

Výsledky 10 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11M30KOVÁŘ Petr77Svitavy00:17:56
21 MZELINKA Michal81WORKER SSCO team 00:17:57
32M30HASTÍK Kamil77WORKER SSCO Team 00:17:57
41M40NOVOTNÝ Petr69Fila Black Ice00:17:59
52 MHOLČÍK Michal81Fila Black Ice00:17:59
63 MMUŽIK Jiří84TTS Osek n.B.00:18:00
73M30BALÁK Martin70Favorit Brno 00:18:06
84 MSLAVKOVSKÝ Rastislav81Inlajn.cz00:18:53
92M40PROCHÁZKA Ladislav65WORKER SSCO team 00:19:49
101WJABIČANOVÁ Nicol94WORKER SSCO team 00:19:49
111MJAKARLÍK Filip93BSO Rabbit00:19:49
123M40UHERKA Jan69Worker SSCO Team00:19:49
131W30BÁČOVÁ Pavla78BO Žďár n.S.00:19:49
144M40MICHALKA Vladimír61Skating Club Košice00:19:50
155 MVALOVÝ Rostislav85Inlajn.CZ00:19:51
166 MOUDA Jan82Brno00:19:51
177 MJIRSA Tomáš83Modřany00:19:51
184M30MÍČEK František71STS Chvojkovice Brod 00:19:51
191 WZUBČÁKOVÁ Jana86Fila Black Ice 00:19:53
205M40GOLIÁŠ Miroslav69Fila Black Ice00:21:47
218 MPOLÁŠEK Pavel80SK MG Ajur Hradec Králové00:21:48
222 WKOPEČNÁ Alžběta89TTS Osek n.B.00:23:04
232WJANÁPLAVOVÁ Anna93TJ Slovácká Slavie00:23:19
243 WNECHUTNÁ Tereza88TTS Osek n.B.00:23:19
256M40BOŠTÍK Ladislav69Přerov00:23:19
265M30BĚLOHOUBEK Petr72Brno00:23:25
271W40BENEDIKOVÁ Jana68Skating Club Košice00:23:25
284 WJANDOVÁ Linda81Sporotovní kurzy.cz00:24:48
292MJAPRAŽMA Jan96KSB DDM Modřany00:24:48
302W30SOLDÁNOVÁ Helena72Napajedla00:26:16
313W30KONÍČKOVÁ Tamara77Favorit Brno 00:26:23
321M50SCHNEIDER Jiří47Worker SSCO Team00:26:41
336M30HOLADA Jiří79Praha00:26:41

Výsledky 21 km

PořadíPořadí v kategoriiKategoriePříjmení, jménoRok narozeníTeamČas
11 MKŘIŽAN Milan85KA-Rollerblade-Speedodrom00:36:08
22 MDRATISCH Vojtěch90Sportovní kurzy.cz00:36:17
31M30LOCHMAN Petr73Worker SSCO team 00:36:18
42M30BELÁS Martin77Inline BSS.sk00:36:19
51M40ŠOHAJ Petr68Maraton Centrum Jičín00:36:25
63 MŠČEPKA Jaromír88Inline BSS.sk00:36:33
71 WKARABOVÁ Renáta87Skating Club Košice00:37:11
83M30HASTÍK Kamil77WORKER SSCO Team 00:37:25
92M40ZÍKA Jaroslav64Gigasport ISC Team 00:37:47
104M30POTŮČEK Pavel72Sportovní kurzy.cz00:37:52
113M40STODOLA Jan69KSB DDM Modřany 00:37:54
124M40JIRSA Martin67Gigasport ISC Team00:37:54
134 MPROCHÁZKA Marek88Worker SSCO Team00:38:18
141MJAPRAŽMA Miroslav92KSB DDM Modřany00:38:25
151WJAHLŮŠKOVÁ Nicol93MBO Iguana Worker Team00:38:28
165M40KAPSA Richard69STS Chvojkovice Brod00:39:48
175 MMUŽIK Jiří84TTS Osek n.B.00:39:58
186 MSLAVKOVSKÝ Rastislav81Inlajn.cz00:40:25
192MJASTONIS Patrik93Sportovní kurzy.cz00:40:30
207 MKLAPETEK Adam90Sportovní kurzy.cz00:42:15
218 MZAJPT Pavel81GIGASPORT ISC TEAM 00:42:21
222 WVESELÁ Monika90Skating Club Košice00:42:26
231W30BEJDÁKOVÁ Jitka78Praha00:42:29
241M50OVČÁČEK Petr53Inlajn.cz00:42:29
253 WŽÁČKOVÁ Martina90Sportovní kurzy.cz00:43:04
269 MENGL Martin80TTS Osek n.B.00:43:55
2710 MVALOVÝ Rostislav85Inlajn.CZ00:44:32
2811 MSUSTEK Filip90Sportovní kurzy.cz00:45:04
2912 MNÉMETH Zoltán82Inline BSS.sk00:45:12
302M50KŘÍŽ Jiří53Fila Black Ice 00:45:13
316M40WIESNER Vladimír62Zlín00:45:50
3213 MENGL Jiří81TTS Osek n.B.00:46:01
333MJAKARLÍK Filip93BSO Rabbit00:46:02
343M50JELÍNEK Vladimír57SK Cyklosport Kern 00:46:03
355M30MÍČEK František71STS Chvojkovice Brod 00:47:06
362W30MALEČÍKOVÁ Jaroslava72D-Klub Ostrava00:50:58
3714 MMIKEL Radek84Doubrava00:53:42
384M50URMINSKÝ Miroslav Radek49SK MG AJUR Hradec Králové00:54:53
395M50INGELI Michal55inlineBSS.sk 00:54:54
401W50SCHNEIDEROVÁ Marcela47Worker SSCO Team00:54:56
412W50RYŠAVÁ Jarmila57Havířov00:56:38
426M30MLÝNEK Stanislav77Napajedla01:01:25
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2139 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.