Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Detaily k Bohemia Inline 2009

20. 8. 2009 t 10.59 [bleskové zpávy]tisk

bil09_logo_thZa chvíli začne 6. BIL a tak je na čase říct si pár detailů k příjezdu, ubytování a dalším věcem.

Jak se dostat na start?

Pokud pojedete autem, tak jedete sem. Je to parkoviště číslo 1, na kterém nechají auta ti, kdož přijedou po 10:30, kdy tratě uzavřeme a nebo budou chtít odjíždět až po skončení závodů cca v 19:00.
Druhá možnost je parkovat tady. Protože závodní trať vede částečně po přístupové cestě není možné na toto poarkoviště přijet později než v 10:30 a odjezd bude povolen nejdříve po skončení závodů v cca 19:00.

Pokud přijedete vlakem nebo autobusem, tak do Vesce jede autobus MHD číslo 13, 24, 26 a 41. Dojedete do zastávky Vesec U střediska (klikni sem) a pak budete muset kousek pěšky nebo na bruslích z kruhového objezdu do kopce.

Přístup od Parkoviště č. 1 na bruslích je striktně po vrstevnicové asfaltce vpravo. Pokud byste se vydali přímo pod most hrozí nebezpečí, že se srazíte s někým, kdo bude zrovna stoupat v protisměru.

Stanování

Pro přespání v areálu jsou vyhražena dvě místa. Jedno – na mapce označené modrou barvou, není přístupné s vašimi plechovými miláčky, ale je blíž k záchodům. Druhé – na mapce označené červenou barvou, můžete využit i s auty, ale je to dál k záchodům. Příjezd k červenému kempu je vyznačen na mapce. Jinudy prosím nejezděte i když to vypadá, že to jde.

Jídlo a pití

V průběhu dne bude k dispozici občerstvení ve stánku a samozřejmě i na trati. Večer pak bude fungovat stánek, dokud ho celý nesníme. Na neděli ráno si vezměte nějaké vlastní zásoby, protože do obchodů je daleko a stánky se budou otevírat až odpoledne.

Mapa areálu

mapa_vesec_th
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1405 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.