Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Černošice minulostí, diplomy současností a Račice budoucností

7. 9. 2009 Po 22.25 [ČMP, Fitness, Speed]tisk

Tento dlouhý věštecký nadpis článku celkem vystihuje vše, přesto si jistě zaslouží trochu více slov. V sobotu 5.9. se uskutečnil 6. díl seriálu O2 Inline CUP Českomoravského poháru 2009 a ačkoliv vedoucí závodníci pohárového bodování odpočívali, bylo možné v Černošicích sledovat dramatické souboje a skvělé výkony.

Černošická míle a desetimíle

Závodní sobotní odpoledne v Černošicích se vydařilo a i přes dopolední déšť připravili organizátoři perfektní závod pro více než 320 inlinistů v krásné vilové čtvrti tohoto města. Úvodem startovala dětské kategorie, na které navázala časovka Černošické míle. Tu zajel absolutně nejrychleji Jaroslav Zíka (Gigasport ISC Team) v čase 02:10.11 min.
Hlavní závod, součást Českomoravského poháru v inline bruslení, Černošická desetimíle přišel na řadu po 16. hodině odpolední a hromadný start 107 závodníků sliboval zajímavou podívanou. Tentokrát se nejvíce dařilo patnáctiletému Adamu Adltovi ze Žďáru nad Sázavou, který nechal za sebou bratra Filipa (v posledním závodě ve Vesci na 2. místě, tentokrát 5. místo) i Martina Kuchaře (ten si oproti Vesci pohoršil o jedno místo a skončil v tomto závodě na 4. místě).

Diplomy

Stalo se už letošní tradicí, že každý, kdo dojede na našich závodech do cíle, může si u nás na webu stáhnout a vytisknout diplom se svým umístěním a časem. Nejinak tomu je i tentokrát. Diplomy jsou k nalezení zde

Za měsíc v Račicích

Do konce letošní série O2 Inline CUPu zbývá už jen jeden závod a tím je Giro di kanál, které se pojede 3.10.2009 v Račicích. Těšit se můžete na tradiční tratě 5, 10 a 21 km a samořejmě i dětské závody od 400 do 1200 metrů. Stejně jako vloni i letos vše uzavřeme týmovou časovkou na 5 km, kdy se 4 – 7 člennému týmu počítá čas 4. člena v cíli. Na pštikilometrovém okruhu tak budeme moci sledovat skvělou taktickou podívanou.
Po skončení závodů nás čeká maratón vyhlašování výsledků. Maratón proto, že budeme vyhlašovat nejen výsledky račického závodu, ale i celkové výsledky Českomoravského poháru.
Přihlašovat se můžete elektronicky do 1.10.2009 za zvýhodněnou cenu 200,– Kč (děti za 50,– Kč). Na místě pak bude cena 250,– Kč (děti za 70,– Kč).

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1683 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.