Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Prodloužený víkend 28.9. - 1.10.2006 bude bohatý...

25. 9. 2006 Po 21.53 [Krátké zprávy a oznámení]tisk

obrazekKombinace volný čtvrtek, pracovní pátek a víkend se na konci tohoto září ukázala jako velmi lákavá pro uspořádání mnoha inline akcí. Doufejme, že babí léto vydrží a že si díky němu báječně užijeme. Ve čtvrtek 28.9.2006 se v Prostějově koná sportovní den. V pátek 29.9.2006 bude v Liberci poslední letošní noční buslení. V sobotu 30.9.2006 bude v Opavě poslední noční jízda BLADENAJT OPLAJN a v neděli 1.10.2006 proběhnou v Opavě otevřené závody Opavská brusle a bruslička. To vše v rámci Inline víkendu pořádeného Univerzitním sportovním klubem a iOpvsko. Je tedy na co se těšit a kdo dokáže objet všechny akce během tohoto víkendu, tak je borec.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1283 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.