Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Letošní první inline kurz je za námi

19. 4. 2010 Po 22.28 [Fitness]tisk

O víkendu 16. – 18.4.2010 jsme uspořádali letošní první inline kurz ve zcela novém kabátě a v úplně novém místě. Ve sportovním areálu Houšťka u Staré Boleslavi jsme na nově otevřené inline stezce strávili celý víkend. Zázemí jsme měli ve Sporthotelu Houštka a ASB Slavoj.

Kurzu se zúčastnilo celkem 35 účastníků, ikdyž spíše učastnic. Kupodivu pánové se nám na kurz moc nehlásí. Počasí nám přálo a tak jsme celý víkend strávili venku a v neděli odpoledne už byla na všech znát veliká únava.

Podle došlých e-mailů a slov při loučení se ale kurz povedl podle očekávání a tak se můžeme těšit na další, který proběhne už za měsíc 14. – 16.5.2010

obrazek obrazek obrazek obrazek
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1715 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.