Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Inlajn.Cz slaví úspěch na 24 hodinovce v Kladně

22. 8. 2011 Po 22.26 [bleskové zpávy]tisk

O víkendu proběhl v Kladně Alpiq 24 h. inline maraton a Inlajn.Cz tu měl hned dva zástupce a hend dvakrát stáli na stupínku nejvyšším. V jednotlivcích suveréně zvítězil Šílený Petr – alias Petr Choc a v kategorii pohoda zvítězil tým Inlajn.Cz – Siacity Liberec ve složení Jarda Hanzlíček, Petr Vanc, Rosťa Valový, Marek Jakobi, Vašek Vosáhlo a Mirek Mrázek. Další líčení předávám v autentické podobě, jak mi dneska ráno přišlo od Jardy. POvsuďte sami – nemohl jsem to přepisovat, protože autetntičnost by vzala za své. Jarda jistě pochopí, že o tohle jsem nemohl inline svět připravit :-)

…Můžeš tam napsat, že děkujeme jako tým za perfektní organizační zajištění závodu (pořadatelé zajištovali jídlo – koláče, buchty, tatranky, sušenky, nápoje – čaje, kávu, vodu, ovoce – banány, jablka, zábavu v kinokoutku, neustálou aktualizaci průběžných výsledků, zdravotní služby, atd.) a pořadatelskou službu (úklid tratě před i během závodu – od listí, větviček, slimáků a kamenů od nepřejících diváků, bezpečnost závodníků i doprovodu, atd.).

Můžeš taky mým jménem poděkovat celému našemu týmu za skvělou spolupráci během závodu, za týmového ducha a za fantastickou a během závodu jedinečnou podporu závodníka na trati (fandili až do ztráty hlasivek).

Finišmanem našeho týmu byl zaslouženě Rosťa Valový. Jeden z ambiciózních soupeřů při závodě křičel, když se ho marně snažil uviset, že „s tím kokotem se nedá jet“… Rosťa jak zjistil, že se ho někdo drží, zapnul na vyšší stupeň a zmizel vpředu. Nechápali jsme, kde se v něm ta energie bere.

Zvláštní poděkování patří našemu doprovodu rodinných příslušníků a přátel, kteří se o nás starali, pomáhali nám s měřením jednotlivých úseků závodu a dodržováním stanovené taktiky, atd. Poděkování patří taky masérovi Petrovi (příjmení mi bohužel už vypadlo), který přijel na noc z Liberce a každému pomáhal překonávat únavu.

Fantastický výkon podal Chocák, který jel v singlech jako mašina, dokud ho nezastavily puchýře přes celá chodidla.

Zážitků hodně, většina díky puchýřům, odřeninám a otokům tvrdí, že už nikdy, ale myslím si, že za pár dní už se budou těšit na příští rok…

Myslím, že lépe bych to nenapsal i kdybych se sebevíc snažil. Gratuluji všem, kdo dojeli ve zdraví do cíle a těším se, že se všichni uvidíme už tuto sobotu v Liberci.

alpiq_th
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

5 komentářů | 1368 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Pavel Štáfek 22. 8. 2011 Po 23.07
[1] : : : reaguj : web

Ahoj, zdravím do Liberce a chtěl bych za pořadatele i coby přímý účastník poděkovat za super atmošku, kterou jste na okruhu tvořili :-) A podívat se na sebe můžete i v naší galerce nebo dalších odkazech, určitě se tam taky najdete ;-) http://zavody.inline-draha.cz

Přidal(a): Jarhan 23. 8. 2011 t 08.35 Foto ze závodu
[2] : : : reaguj :

Ahoj, fotky ze závodu jsem pověsil na www.jara9165.rajce.net, mrkněte… :-D

Přidal(a): PetrInlajnVašek 23. 8. 2011 t 10.00 puchýře
[3] : : : reaguj :

Gratuluji všem..... fotky hezký, jen mi tam chybí fotodokumentace těch Chocákovejch puchýřů:-). Jinak fakt klobouk dolů před všemi výkony.

Přidal(a): Dan Senkyr 23. 8. 2011 t 12.59
[4] : : : reaguj :

Panove klobouk dolu, jezdili jak silenci, obcas jsem sirikal, ze je to neco mezi nebem a zemi :-) jste dobri tahaci :-D Night Snails Team 8-)

Přidal(a): Jirka Bulan 4. 9. 2011 Ne 17.57 Clip z nonstop 24 na bruslích
[5] : : : reaguj :
*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.