Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Fotosoutěž zná svého vítěze

1. 11. 2006 St 05.50 [Krátké zprávy a oznámení]tisk

obrazekPozor změna!!! Na základě protestu, který byl zcela oprávněný, došlo ke změně pořadí. Jurry omylem považovala za kritérium počet hodnocení, nikoliv výslednou známku. Zolovi se tedy tímto za Inlajn.Cz omlouvám a prohlašuji ho vítězem.

Fotosoutěž čtenářů Inlajn.Cz zná svého vítěze. Velice napínavý závěr předvedl souboj dvou vedoucích fotgrafií Matyho Krvavé začátky a Zolův souboj M. Křižana a I. Špendela. Ačkoliv má Matyho fotografie o 8 hlasů více, výsledná známka byla nižší než Zolova. Vítězem se tak stává a čokoládové kolečko získává Zoltán Németh. Ještě že jsem kolečko zatím nepředal, určitě by ho Maty už zbaštil 8-)

Jak to tedy dopadlo celkově?

1. místo – M. Križan vs. I. Špendel… niet čo dodať, všetko je jasné, Zoltán Németh

2. místo – Krvavé začátky, Michal Matějka

3. místo – Nástup nové generace, Petr Novotný

4. místo – Vídeň 2002 World cup – Jelo se, jako kdyby bylo sucho, Martin Jirsa

5. místo – Bohemia Inline 2005 – Pred štartom dvadsaťjednotky, Igor Čillík

Vítězná fotografie

Soutěžních snímků došlo bohužel jen pět, ačkoliv jsem dostával maily, ve kterých se stydlivější z Vás omlouvali, že jejich fotky určitě nebudou tak hezké jako fotky jiných. No přátelé, pro příáště se ničeho nebojte a pošlete co máte… Další kolo soutěže vyhlásíme na jaře a téma bude tentokrát zcela ďábelkské: Inlajnista v zimě. Tak foťte, vymýšlejte a připravujte se…

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1436 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.