Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Stýská se vám po ledu?

obrazekTaky jste se celý podzim těšili, až vyměníte kolečkový rám za dva ostré a dlouhé nože a vyrazíte na zamrzlý Orlík? Paní Zima nám zatím umožňovala bruslit na kolečkách a tak bylo docela snadné potkat 25. prosince na cyklostezkách kluky a holky s rodiči, kterak testují vánoční dárky – kolečkové brusle.
Za oceánem zatím proběhlo mistrovství ameriky na dlouhé ledové dráze a zamrzlo jim tam pár rybníků a jezer. Pokud chcete trošku závidět, tak mrkněte sem a pokochejte se tím, jak se bruslí na stadiónu v Lake Placid.
Do nového roku 2007 přejeme všem všechno nejlepší, dobře namazaná ložiska a hlavně pevné zdraví a minimum setkání s asfaltem jinak než přes kolečka Vašich bruslí.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1540 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.