Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Přihláška dvojice na Le Mans 2008

Přihláška dvojice pro Le Mans 2008. Růžově podbarvená pole jsou poviná, bez jejich vyplnění nebude možné přihlášku uložit.
Ostatní pole mají především informativní charakter a je na vás, jestli je vyplníte nebo ne. Informace v nich poslouží především při sestavování výkonostně vyvážených týmů.

Po vyplnění přihlášky dostanete automaticky generovaný informativní e-mail, s rekapitulací ceny a informacemi o platbě. Podíl na startovném pro jednoho člena týmu je 4050,– Kč.

Mějte na paměti, že případné zrušení účasti na Le Mans znamená značné komplikace při sestavování týmů a že pořadatel závodů v Le Mans startovné nevrací a proto ani my nemůžeme vaše startovné vrátit – prostě ho nemáme. Jedinou možností je sehnat za sebe náhradníka, se kterým si dohodnete způsob vyrovnání a nás pak budete informovat o změně. Pokud budeme o nějakých náhradnících vědět, můžeme poskytnout kontakty na ně.

Výše uvedené pravidlo je dáno zkušenostmi z předchozích ročníků a rozhodně není vedeno snahou nějak vydělávat na spekulaci se zrušenými účastmi.

V případě, že chete přihlásit jen sami sebe klikněte na odkaz: Přihláška samostatného účastníka

Přihláška dvojice

<%LeMans_prihlaska_duo%>