Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Kurz inline bruslení v Brně

Nejbližší termíny kurzů

Domluvte si individuální termín kurzu z Markétou. Stačí v přihlášce vybrat variantu individuální kurz a Markéta se ozve a domluvíte si termín.


Přihlásit teď hned.

Co všechno se naučíte?

Zabrzdit inline brusle
Bezpečně jet dopředu
Zatáčet
padat, když bude nejhůř

Kdo se o vás postará?

O organizaci inline kurzů v Brně se stará Markéta Strnadlová.
Pokud máte k průběhu kurzu jakýkoliv dotaz, klidně mě kontaktujte mailem nebo telefonem.
mail: marketa@inlajn.cz
tel: 792366154

Přihlášení na inline kurz je velice jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku, kterou najdete na konci tohoto článku.

Po vyplnění přihlášky dostanete mail s potvrzením přihlášení a zhruba 2 – 3 dny před kurzem Vám pošleme podrobnosti a případně informace, co se bude dít v případě nepříznivého počasí.

Přihlásit teď hned.

Moje motto: Naučíme vás bruslit bezbolestně a s radostí.

Místo kurzů:

Kurz probíhá na hřišti v Komárově u ulice Černovická, poblíž Komárovského mostu. Opodál je cyklostezka podél Svitavy (mapa: http://www.mapy.cz/s/7WX7). Kurz většinou začíná v 17:00, přesný čas se dozvíte v mailu pár dní před kurzem.

Místo kurzu je označeno přesně na mapě – bod B. Prosím neplést s hřištěm u nedaleké školy.

Doprava

Autem

Na místo se dostanete z ulice Černovická odbočením na Svitavské nábřeží a hned za křižovatkou odbočit doleva a zaparkovat. Hřiště se nachází za rohem.

MHD

Autobusem 49 na zastávku Černovická Tramvají 12 na konečnou zastávku Komárov a odtud pěšky.

Individuální a VIP kurzy

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují vypsané termíny, můžete zkusit náš individuální kurz. Při individuálním kurzu se bude Instruktor věnovat jen vám a na termínu se spolu předem domluvíte, tak aby vám to vyhovovalo. V přihlášce uveďte vaše časové možnosti, do kterých by se měl instruktor strefit. Individuální kurz je určen maximálně pro 2 osoby. Případný větší počet osob znamená + 100 Kč za hodinu a osobu.

Cena: 350 Kč / hodina (max 2 osoby) + 100,– Kč / hodina / osoba (pro 3 a více osob)

VIP inline kurz

Vylepšenou variantou individuálního kurzu je VIP kurz. Instruktor se bude věnovat pouze vám a navíc se lze domluvit, kam za vámi má instruktor přijet (v rámci měst a do 50 km okolí, kde působíme). V přihlášce uveďte vaše časové požadavky a místo kurzu. Pro případ, že budete chtít kurz někde jinde, není to problém, uveďte to do přihlášky a domluvíme se. VIP kurz je určen maximálně pro 2 osoby.

Cena: 700 Kč / hodina (max 2 osoby)

Co všechno se naučíte?

in-line výuka
  • Jak spadnout na zem, když to bude nevyhnutelné, abych se nezranil a moc to nebolelo?
  • Jak se zvednout ze země, když už na ní měkce dopadnu?
  • Jak stát na bruslích, když se nepohybuji?
  • Jak se mám rozjet?
  • Jak zabrzdím na inline bruslích, před překážkou?
  • Jak mám zatočit?
  • Kam se mám koukat?
  • Ježišmarjá, ono je to z kopce!!! Co mám dělat?

a řadu dalších věcí, které se zkušeným bruslařům zdají tak samozřejmé. Kromě toho že se během krátké doby strašně zlepšíte, potkáte pár podobně „postižených“ lidí a protože jste na tom s technikou všichni stejně nebo podobně, můžete pokračovat v dalších krocích společně. Získali jste pár nových známých…

Stojí to za to?

inline kurzŘekl bych že jo. Během několika kratších lekcí ve všední den odpoledne, utratíte určitě méně, než na kolik nakonec vyjdou masti proti bolesti a trápení se na židli s naraženou kostrčí.

Ostatně, podobný kurz jsme dělali i pro pořad V kondici kde jsme „učili“ bruslit Olgu Šípkovou a v pořadu Sportujeme s Katkou, který také vysílá Česká Televize figuruje celý Inlajn.Cz tým jako figuranti a „děti ze Zadova“ 8-O

Tak co? Ještě pořád se chcete jít trápit na cyklostezce sami? Pokud ne, napište na mail přihlaste se a domluvíme se, kdy a kde.

Přihláška na inline kurz