Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Přihláška celého týmu pro Le Mans 2008

Přihláška týmu pro Le Mans 2008. Růžově podbarvená pole jsou poviná, bez jejich vyplnění nebude možné přihlášku uložit. Jako tým musíte vyplnit minimálně 2 členy. Ideální je samořejmě přihlásit všech 10 členů týmu. V případě, že nebudete mít tým kompletní a nezaplatíte startovné za celý tým ve výši 19500,– Kč, vyhrazujeme si právo tým doplnit dalšími účastníky.
Ostatní pole mají především informativní charakter a je na vás, jestli je vyplníte nebo ne. Informace v nich poslouží především při sestavování výkonostně vyvážených týmů.

Po vyplnění přihlášky dostanete automaticky generovaný informativní e-mail, s rekapitulací ceny a informacemi o platbě. Podíl na startovném pro jednoho člena týmu je 1950,– Kč.

Mějte na paměti, že případné zrušení účasti na Le Mans znamená značné komplikace při sestavování týmů a že pořadatel závodů v Le Mans startovné nevrací a proto ani my nemůžeme vaše startovné vrátit – prostě ho nemáme. Jedinou možností je sehnat za sebe náhradníka, se kterým si dohodnete způsob vyrovnání a nás pak budete informovat o změně. Pokud budeme o nějakých náhradnících vědět, můžeme poskytnout kontakty na ně.

Výše uvedené pravidlo je dáno zkušenostmi z předchozích ročníků a rozhodně není vedeno snahou nějak vydělávat na spekulaci se zrušenými účastmi.

V případě, že chete přihlásit jen sami sebe klikněte na odkaz: Přihláška samostatného účastníka

Přihláška týmu

<%LeMans_prihlaska_tym%>