Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Večerní škola brzdění - jak brdzit na inline? Brzdou!

14. 6. 2007 t 23.59 [Poradna, Fitness]tisk

obrazek„Jak mám na in-line bruslích zastavit?“ Na kurzech, které pořádáme je to nejčastější otázka – a nejen tam. V poslední době se mě na to ptalo pár lidí i na cyklostezce v Liberci u Nisy, kam po večerech chodím trénovat.
Protože se nám blíží další liberecká večerní jízda, tak si říkám, že by možná nebylo od věci si to brzdění trochu procvičit. Navrhuji proto zájemcům o rychlokurz brzdění a bezpečné jízdy z kopce, aby se v úterý (19.6.2007) nebo ve středu (20.6.2007) dostavili ve 20:00 na konec cyklostezky u Nisy (pod mostem u jízdárny) a hodinku se tam tomu můžeme pověnovat.
Provičíme si několik způsobů brzdění, protože každý se hodí na něco trochu jiného, a uvidíte, že za hodinku už budete brzdit úplně v pohodě. Na závěr si můžeme zkusit i brzdění z kopečku a ve čtvrtek v klidu vyrazíme.
Zájemci, pošlete mi prosím mail, ať vím, kolik vás bude. Cena za 60 minut +/- autobus je 100,– Kč a pokud se pak s námi rozhodnete absolvovat celý kurz, tak na něj dostanete tu stovku slevu. Berte to jako bonus napřed ;-)

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 7887 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.