Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Flaeming skate + Berlínský půlmaratón = inline summit 2007

29. 1. 2007 Po 09.39 [Fitness]tisk

Stezky ve Fleming skate parku Pojeďte s námi do Flaeming skate parku na první jarní kilometry a zažít na vlastní kolečka atmosféru Berlínského půlmaratónu. Kdo nechce závodit, nemusí – i tak to bude skvělý zážitek.
Každoročně se bruslařská sezóna zahajuje v Berlíně jedním z nejrychlejších půlmaratónů ve Evropě a Inlajn.Cz tam pravidelně vyráží. Letos jsme se společně s Agenturou Sportovní kurzy.cz rozhodli výlet trošku prodloužit a vylepšit. Závod se jede v Berlíně 1. dubna 2007 a my do Německa vyrazíme už 28.března odpoledne a ve čtvrtek, v pátek a v sobotu budeme bruslit ve Fleming skate parku.

obrazekBěhem těchto tří dní budete moci najezdit spoustu kilometrů v areálu s více jak 150 km kvalitních bruslostezek, vyzkoušet si nejnovější modely bruslí Rollerblade, večery strávit debatami o bruslení, sledováním filmů s bruslařskou tématikou, inline poradnou nebo opékáním vysokoenergetických turbošpekáčků. Začátečníci budou mít možnost absolvovat inline kurz, pokročilejší pak mohou projít základy rychlobruslení a rychlostní eliťáci se před sezónou pěkně rozjezdí. Pokud budete chtít, existuje i možnost pohlídání dětí, zatímco si mamky a taťkové objedou tréninkové maratónské kolečko. Samozřejmostí je dobrá nálada a přátelský přístup ;-)

Počasí ve Flaemingu bývá koncem března už docela jarní – fotky jsou z předchozích dvou let, kdy tam bylo pokaždé slunečo a teploty kolem 10°C. Zimy se nebojte, určitě se zahřejete ;-) Průměrné počasí v oblasti Berlína.

obrazekA teď trochu čísel:

Odjezd z ČR (Opava, Brno, Praha, Liberec) 28. března v odpoledních hodinách
Návrat do ČR (Liberec, Praha, Brno, Opava) 1. dubna ve večerních hodinách
Ubytování 4 noci s polopenzí na dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC
Cena: 6900,– Kč

Možné příplatky

Startovné na půlmaratón 900,– Kč pro přihlášené do 14.2.2007
Inline kurz (2 dny) / Inline mateřská školka 1000,– Kč / osoba / pobyt

Možné slevy
Samostatná doprava (hrozí komplikace v Berlíně ) 800,– Kč
Děti a mládež (7–14 let) 1000,–

Přihlášky

obrazekZájemci hlašte se pomocí mailu v.zalud zavináč inlajn.cz, pošlete kontakt na sebe (mail a telefon) a my se Vám ozveme. Pro ty z vás, kdo si budete chtít 1. dubna v Berlíně zazávodit je veledůležité datum 14.2.2007. To je datum do kterého potřebujeme mít na účtě peníze na startovné, protože do 16.2.2007 je startovné levnější. V případě, že se rozhodnete později, tak do 16.3. je cena 1050,– Kč. Po 16. březnu se už přihlásit nejde.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 6799 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.