Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Le Mans 2008

obrazekStejně jako v roce 2007, tak i pro rok 2008 chystáme do Le Mans výpravu a kdokoliv bude chtít jet s námi je vítán.
Opět jsme pro vás připravili přihlášku a pro letošek jsme ji trošku vylepšili o možnost zaregistrovat si svůj vlastní tým.Přesná pravidla přihlašování do Francie zatím nevíme, nicméně doufám, že se na Le Mans webu objeví co nevidět a že se nebudou nijak výrazně lišit od těch letošních. Podle letáčků, které jsme dostali v Berlíně je i pro rok 2008 omezení na 600 účastníků na trati současně a z toho pak plyne, že počet přihlášených týmů je omezen na 600.

Plány pro rok 2008

Jaká je tedy představa Le Mans 2008? V podstatě stejná jako loni. Pokud se podaří sestavit dostatečný počet týmů, tak abychom zaplnili celý autobus, pojedeme společně autobusem. Pokud by se náhodou stalo, že těch autobusů zaplníme víc, tak jich zaplníme víc no. A kdyby se stalo, že to na autobus nevyjde, tak se budeme muset nějak domluvit na jiné formě dopravy.
Přihlašování bude letos probíhat maličko jinak než loni. O pořadí v jakém budou účastníci zařazování na soupisku nerozhoduje datum přihlášení, ale datum připsání peněz na náš sběrný účet. Týmy budeme registrovat průběžně vždy, když budeme mít na účtě peníze na registraci celého týmu.
Po loňských zkušenostech a s ohledem na to, že ani organizátoři z Francie startovné nevrací, bych rád připomněl, že ani my nemůžeme vrátit startovné v případě, že se rozhodnete nejvyrazit a pokud si nenajdete za sebe náhradu.

Sestavování týmů

Stejně jako pro rok 2007 i pro rok 2008 bychom rádi sestavili týmy pro jednotlivé kategorie (Veteráni, Babo tým, atd.). Týmy budeme sestavovat podle toho, jak si budete přát být spolu pohromadě, podle věku a pohlaví a samozřejmě i podle výkonosti, pokud to bude mít smysl. Nicméně Le Mans je hlavně o velkém zážitku a je v podstě jedno, jestli jste fitnes bruslař(ka) nebo vyšvihaný spídový zviřátko.

Kolik to bude stát?

Vycházíme ze zkušeností z letoška. Startovné 1.950,– Kč / osoba a doprava pak zhruba 3.500,– Kč / osoba, za předpokladu, že pojedme všichni jedním autobusem. Ceny se mohou ještě změnit v závislosti na událostech ve světě :-) a jiných vlivech. Třeba máte někdo ultrabohatého sponzora, který touží nám celou výpravu zaplatit. V ceně je cesta, dres, organizační zajištění a především zcela nezapomenutelný intenzivní zážitek. A jak říká jeden můj dobrý přítel: „Zážitek nemusí být kvalitní, musí být intenzivní“

Přihlášky

Přihláška jednotlivce
Přihláška celého týmu
Seznam přihlášených

Rozcestník s podrobnějšími informacemi o Le Mans 2008.

Přihláška člena týmu
Přihláška celého týmu
Přihláška dvojice – DUO

Seznam přihlášených

Články o Le Mans na Inlajn.Cz

Oficiální stránka 24 hodin Le Mans – občas nefunguje nebo funguje blbě

Text o Le Mans 2008 v podání Inlajn.Cz – o tom jak bude zorganizována výprava do Le Mans v roce 2008