Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Víkendový kurz inline bruslení pro děti i dospělé

Dálava s bruslaři

Nejbližší termíny kurzu

27. – 28. 5. 2017 v Karlových Varech

Určeno začátečníkům i mírně pokročilým
Cena: 1.800,– Kč

Přihlásit teď hned

Naučíte se:

  • 3 základní techniky brzdění
  • 2 způsoby zatáčení
  • šetřit energii během jízdy
  • přestanou vás bolet záda
  • a mnoho dalšího – čtěte dál

Jak probíhá víkendový kurz?

Víkendový inline kurz probíhá celkem ve čtyřech blocích rozdělených do dvou dnů (sobota a neděle). Na začátku kurzu se vždy chvíli věnujeme nácvikbezpečného padání, abychom minimalizovali riziko zranění.

Nácvik pádů slouží i jako rozcvička.

Po rozcvičení si rozdělíme účastníky pomocí jednoduchého testu jízdy na bruslích do skupin podle schopností a věku – děti se učí samostatně. Každá skupina pak má jednoho instruktora na zhruba 10 lidí, aby se instruktor stíhal každému pořádně věnovat.

Mezi dopoledním a odpoledním blokem probíhá rozbor videa a chyby pak odpoledne odstraňujeme.

V dalších blocích pak postupně pilujeme jednotlivé dovednosti s tím, že největší důraz klademe na zvládnutí bezpečného zastavení bruslí a jejich ovládání v mezních situacích. Jet rovně dopředu zvládne každý, ale poradit si v situaci, kdy vám pod nohy vběhne pes už chce trochu cviku a znát pár základních fint.

Večery jsou věnovány ukázkám jak udržovat brusle, kolečka a ložiska, povídání o možnostech bruslení u nás i v zahraničí a samozřejmě zábavě.

Co když bude pršet?

Nevadí. Máme k dispozici náhradní krytou variantu v tělocvičně nebo hale. A popravdě, při všech kurzech kdy pršelo, nás účastníci přemlouvali, ať je vezmeme na mokro, aby si mohli vyzkoušet jízdu v mokru s našimi radami.

Co když před kurzem onemocním?

Pokud se vám stane, že z nějakého důvodu nemůžete na kurz dorazit, umíme to vyřešit. Vzhledem k tomu, že hotelové prostory rezervujeme dopředu, tak storno poplatky josu takovéto: do 14-ti dnů před kurzem vám vrátíme celou zálohu – 20 Kč za bankovní transakce. Do 7-mi dnů před kurzem vám vrátíme 80% zálohy a při zrušení kratším než 3 dny před začátkem kurzu Vám vrátíme 50% zálohy.

Dá se zaplacená záloha převést na jiný kurz?

Ano dá. V případě, že se k tomu rozhodnete méně jak 7 dní před kurzem, musíme vám strhnout ze zálohy 20%. Když se rozhodnete dříve, tak převedeme celou zálohu.

Hrozí při kurzu zranění?

Snažíme se riziko zranění minimalizovat důsledným dodržováním bezpečnostních pravidel, která neustále zlepšujeme. I z toho důvodu je na našich kurzech absolutně povinná přilba a instruktoři velmi důsledně dbají na to, abyste přilbu měli na hlavě vždy déle než brusle na nohách. Přesto se může stát, že se odřete nebo nějak jinak poraníte. V takovém případě okamžitě informujte instruktora, který je od vás nejblíže a on nebo ona vám pomůže.

Jak probíhá placení

Po přihlášení dostanete mailem od robota Fakturoida zálohovou fakturu na cca 50% ceny kurzovného. Nebude to úplně přesná polovina. Doplatek pak probíhá na místě v hotovosti a proto tvoříme zálohu tak, aby doplatek byl kulaté číslo a dobře se vybíral z bankomatu ;-)

Víkendový inline kurz pro děti

Do víkendového programu jsme zařadili kurz pro děti od 6-ti let. Obsahově je přizpůsoben dětem, které se mnohem snáze učí formou zábavných her. Kurz je organizován tak, že děti jsou s našimi instruktory během lekcí a při video rozboru. Na oběd další části dne vracíme děti rodičům. Tento koncept se nám skvěle osvědčil, protože děti i rodiče jsou na svých kurzech a o přestávkách jsou spolu.

Záruka?

V případě, že se nám v polovině kurzu (v sobotu večer) řeknete, že kurz nesplnil Vaše očekávání, nebudeme od vás požadovat doplacení kurzovného. Nedokážeme vám zaručit, že se naučíte dokonale bruslit. To záleží především na vás. Přejeme si, abyste z kurzu odjížděli spokojení a cítili se na bruslích bezpečněji.

Ceny víkendového kurzu

Můžete si vybrat jestli chcete na kurz každý den docházet, nebo jestli využijete nabídku ubytování , což samozřejmě doporučujeme, protože víkend má být především odpočinek a zážitek.

Dítě do 16-ti let : 1.600,– Kč
Dospělý : 1.800,– Kč

Termíny

27. - 28. 5. 2017 :: Karlovy Vary :: víkendový kurz :: určeno pro děti i dospělé :: Přihlásit na kurz

Přihláška na inline kurz