Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Kurzy in-line bruslení pro děti i dospělé

Kde pořádáme kurzy inline bruslení?

Co se za 2 hodiny naučíte?

Zabrzdíte, kdykoliv to bude potřeba

Zbavíte se strachu z pádu

Budete na bruslích dobře vypadat

Kolik to stojí?

Typ kurzu Cena Poznámka
Odpolední 300,– Kč za 2 hodiny kurzu
Víkendový 1.600,– Kč děti do 16-ti let
Víkendový 1.800,– Kč dospělí
Individuální výuka 400,– Kč za hodinu
VIP kurz 800,– Kč za hodinu
Přihlásit se

Jaký typ kurzu si vybrat?

Pokud nevíte, jaký kurz byste si měli vybrat, zkuste náš test (otevře se do nového okna, pokud to váš prohlížeč umožňuje).

deti_na_slalomu

Odpolední inline škola

Odpolední kurz jsme vytvořili tak, aby co nejvíce odpovídal možnostem běžně pracujícího člověka. Začínáme po páté hodině odpoledne (město od města je to jiné) a kurz trvá 2 hodiny. Účastníky kurzu rozdělíme podle jejich schopností, tak aby začátečníci měli svoje tempo a pokročilí svoje. Začátečníci se v jednom odpoledním kurzu naučí správně stát na bruslích, minimálně jeden způsob brzdění, jízdu vpřed a jednoduché zatáčení. Pokročilým bruslařům se instruktoři přizpůsobí a rozvíjejí jejich schopnosti. Odpolední kurzy jsou otevřeny pro děti i dospělé.

Cena: 300 Kč / osoba / kurz

Otestujte si: Jakou úroveň inline školy zvolit?

Individuální inline kurzy

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují vypsané termíny, můžete zkusit náš individuální kurz. Při individuálním kurzu se bude Instruktor věnovat jen vám a na termínu se spolu předem domluvíte, tak aby vám to vyhovovalo. V přihlášce uveďte vaše časové možnosti, do kterých by se měl instruktor strefit. Individuální kurz je určen maximálně pro 2 osoby. Případný větší počet osob znamená + 100 Kč za hodinu a osobu.

Cena: 400 Kč / hodina (max 2 osoby) + 100,– Kč / hodina / osoba (pro 3 a více osob)

VIP inline kurz

Vylepšenou variantou individuálního kurzu je VIP kurz. Instruktor se bude věnovat pouze vám a navíc se lze domluvit, kam za vámi má instruktor přijet (v rámci měst a do 50 km okolí, kde působíme). V přihlášce uveďte vaše časové požadavky a místo kurzu. Pro případ, že budete chtít kurz někde jinde, není to problém, uveďte to do přihlášky a domluvíme se. VIP kurz je určen maximálně pro 2 osoby.

Cena: 800 Kč / hodina (max 2 osoby)

vikendovy_kurz_zaver_th

Víkendový inline kurz

Naučit se inline bruslení není složité. Stačí vám na to jeden víkend s námi. A pokud se chcete odreagovat od práce, rodiny či jiných dennodenních starostí, tak víkendový kurz je ta pravá volba. V proběhu víkendu projdete celkem čtyřmi dvouhodinovými bloky, kde se začátečníci s inline bruslením seznámí od úplného základu a pokročilí bruslaři se ještě více zlepší. Víkendové inline kurzy mají svou vlastní stránku. Přejděte na ni.

Cena: 1.600 Kč za děti a od 1.800 Kč za dospělé

Co všechno se na inline kurzu naučíte?

in-line výukaKurz inline bruslení začíná úplnými základy. Zvedáním ze země, bezpečným padáním, jak udržet brusle v klidu… Na první pohled se ty věci zdají úplně jasné, ale po troše přemýšlení se ukáže, že vlastně spousta lidí neví

 • Jak se zvednout ze země, aby mi brusle neujížděly?
 • Jak spadnout na zem, když to bude nevyhnutelné, abych se nezranil a moc to nebolelo?
 • Jak stát na bruslích, když se nepohybuji?
 • Jak se mám na inline bruslích rozjet?
 • Jak zabrzdím na inline bruslích, před překážkou?
 • Jak mám zatočit?
 • Kam se mám koukat?
 • Ježišmarjá, ono je to z kopce!!! Co mám dělat?

a řadu dalších věcí, které se zkušeným bruslařům zdají tak samozřejmé. Kromě toho že se během krátké doby strašně zlepšíte, potkáte pár podobně „postižených“ lidí a protože jste na tom s technikou všichni stejně nebo podobně, můžete pokračovat v dalších krocích společně. Získali jste pár nových známých…

Stojí to za to?

inline kurzŘekl bych že jo. Za jeden víkend, nebo během několika kratších lekcí ve všední den odpoledne, utratíte určitě méně, než na kolik nakonec vyjdou masti proti bolesti a trápení se na židli s naraženou kostrčí.

Ostatně, podobný kurz jsme dělali i pro pořad V kondici kde jsme „učili“ bruslit Olgu Šípkovou a v pořadu Sportujeme s Katkou, který také vysílá Česká Televize figuruje celý Inlajn.Cz tým jako figuranti a „děti ze Zadova“ 8-O

Tak co? Ještě pořád se chcete jít trápit na cyklostezce sami? Pokud ne, napište na mail přihlaste se a domluvíme se, kdy a kde.

Bezpečnost především

Pro účast v kurzu je povinná přilba (stačí běžná cyklopřilba). Doporučujeme také chrániče dlaní, loktů i kolen – s chrániči je to na Vás, ale věřte… s chrániči to bolí méně :-) Celý kurz se snažíme zabránit pádům a výuka probíhá od jednoduššího ke složitějšímu. Přesto se může stát, že k pádu dojde. S tím je potřeba počítat nejen na kurzu, ale i v běžném bruslení. Přilba a chrániče by se měly stát pro každého našeho absolventa samozřejmostí.

Kdy bude další kurz?

Termíny inline kurzů

Praha ||


Kurzy inline v Liberci a Jablonci nad Nisou

Přihlásit teď hned

Termíny kurzů:

Kurzy jsou určené pro dospělé, rodiče s dětmi, samotné děti od 6 let.

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny

Cena kurzu: 300,– Kč

Půjčovna bruslí

Pokud brusle ještě nemáte a uvažujete o tom, že byste si je na kurz půjčili, tak to připište do poznámky v přihlášce a pokusíme se vám brusle zajistit.

Inline kurzy v Plzni

Kurzy jsou určené pro dospělé, rodiče s dětmi, samotné děti od 10 let.
V přihlášce prosím napište přibližné ohodnocení, jak umíte bruslit. Například:
„prvně budu stát na bruslích“ nebo „umím jet rovně, ale neumím zabrzdit“ apod. 

Termíny kurzů:

Inline kurzy v Praze

Kurzy jsou určené pro dospělé, rodiče s dětmi, samotné děti od 10 let. V přihlášce prosím napište přibližné ohodnocení, jak umíte bruslit. Například: „prvně budu stát na bruslích“ nebo „umím jet rovně, ale neumím zabrzdit“ apod. 

Přihlásit teď hned

Termíny kurzů:

Inline kurzy v Českých Budějovicích

Kurzy jsou určené pro dospělé, rodiče s dětmi, samotné děti od 10 let.
V přihlášce prosím napište přibližné ohodnocení, jak umíte bruslit. Například:
„prvně budu stát na bruslích“ nebo „umím jet rovně, ale neumím zabrzdit“ apod.
Místo konání je náplavka pod Dlouhým mostem. Další termíny budou vypsány podle zájmu. Můžete vyplnit i přihlášku s návrhem jiného termínu.


Termíny kurzů:


V roce 2016 nebudou vypisovány termíny odpoledních kurzů. Zájem o kurz prosím zadejte jako předběžnou přihlášku. Zájemcům se ozveme a domluvíme termín podle možností.

Kurzy jsou určeny pro dospělé a děti přibližně od 10 let. Pro mladší děti je možné uspořádat vyhrazený termín. Uveďte své přání do přihlášky.

Cena kurzu: 300,– Kč

Inline kurzy v Brně a Rudníku

Kurzy jsou určené pro dospělé, rodiče s dětmi, samotné děti od 10 let.
V přihlášce prosím napište přibližné ohodnocení, jak umíte bruslit. Například:
„prvně budu stát na bruslích“ nebo „umím jet rovně, ale neumím zabrzdit“ apod.

Kurz probíhá na hřišti v Komárově u ulice Černovická, poblíž Komárovského mostu. Opodál je cyklostezka podél Svitavy (mapa: http://www.mapy.cz/s/7WX7). Kurz většinou začíná v 18:00, přesný čas se dozvíte v mailu pár dní před kurzem.

Místo kurzu je označeno přesně na mapě – bod B. Prosím neplést s hřištěm u nedaleké školy.

Doprava

Autem

Na místo se dostanete z ulice Černovická odbočením na Svitavské nábřeží a hned za křižovatkou odbočit doleva a zaparkovat. Hřiště se nachází za rohem.

MHD

 1. Autobusem 49 na zastávku Černovická
 2. Tramvají 12 na konečnou zastávku Komárov a odtud pěšky.

Termíny kurzů:

Domluvte si individuální termín kurzu z Markétou. Stačí v přihlášce vybrat variantu individuální kurz a Markéta se ozve a domluvíte si termín.

Cena kurzu: 300,– Kč

Inline kurzy v Olomouci

Kurzy jsou určené pro dospělé, rodiče s dětmi, samotné děti od 6-ti let.
V přihlášce prosím napište přibližné ohodnocení, jak umíte bruslit. Například:
„prvně budu stát na bruslích“ nebo „umím jet rovně, ale neumím zabrzdit“ apod. Další termíny budou vypsány podle zájmu. Můžete vyplnit i přihlášku s návrhem jiného termínu.


Termíny kurzů:

20. 6. 2016 od 18:00 :: Olomouc :: odpolední kurz :: cena: 300,– Kč ::Přihlásit na kurz
23. 6. 2016 od 18:00 :: Olomouc :: odpolední kurz :: cena: 300,– Kč ::Přihlásit na kurz
27. 6. 2016 od 18:00 :: Olomouc :: odpolední kurz :: cena: 300,– Kč ::Přihlásit na kurz

Cena kurzu: 300,– Kč

Co s sebou na kurz?

Povinným vybavením je přilba (stačí cyklistická) a chrániče dlaní. Velmi vřele doporučujeme chrániče kolen a loktů i přes největší snahu se pádům především u začátečníků nevyhneme a tak je vhodné si padání co nejvíce zpříjemnit.
Vezměte si sebou i karimatku, kterou budeme používat především u začátečníků pro nácvik pádů a vstávání. Nebojte padat budeme na trávě, karimatke je především jako izloace od špíny a vlhka.
Nezapomeňte určitě na láhev na vodu, budeme se celkem intenzivně hýbat.

Dárkový poukaz na kurz bruslení

darkovy_certifikat_th Darujte svým nejbližším, kamarádům či známým kurz inline bruslení. Více se dozvíte zde. A co by to bylo za dárek, kdybyste k němu nedostali nějaký dárek i vy sami? Proto ke každému dárkovému poukazu za 500,– Kč získá dárce ještě jeden v hodnotě 200,– Kč pro svoje osobní využití.

Víkendový inline kurz

Termíny kurzů

27. - 28. 5. 2017 :: Karlovy Vary :: víkendový kurz :: určeno pro děti i dospělé :: Přihlásit na kurz

Naučíte se:

 • minimálně 3 techniky brzdění
 • dva způsoby zatáčení
 • lepší techniku jízdy
 • a mnoho dalšího – čtěte dál

Kurz je rozdělen do dvou dnů (sobota a neděle) po dvou blocích vždy cca 2 hodiny. Mezi dopoledním a odpoledním blokem probíhá rozbor videa a chyby pak odpoledne odstraňujeme.

Večery jsou věnovány ukázkám jak udržovat brusle, kolečka a ložiska, povídání o možnostech bruslení u nás i v zahraničí a samozřejmě zábavě.

Víkendový inline kurz pro děti

Do víkendového programu jsme zařadili kurz pro děti od 6-ti let. Obsahově je přizpůsoben dětem, které se mnohem snáze učí formou zábavných her. Kurz je organizován tak, že děti jsou s našimi instruktory během lekcí a při video rozboru. Na oběd další části dne vracíme děti rodičům. Tento koncept se nám skvěle osvědčil, protože děti i rodiče jsou na svých kurzech a o přestávkách jsou spolu.

Ceny víkendového kurzu

Můžete si vybrat jestli chcete na kurz každý den docházet, nebo jestli využijete ubytování ve Sporthotelu, což samozřejmě doporučujeme, protože víkend má být především odpočinek a zážitek.
  Komplet ? Bez ubytka ? Obědy ?
Dítě do 16-ti let : 2.110,– Kč 1.400,– Kč 160,– Kč
Dospělý : 2.310,– Kč 1.600,– Kč 160,– Kč

Přihlášky

Zeptejte se na podrobnosti mailem na v.zalud@inlajn.cz nebo se rovnou přihlašte

Prázdninové příměstské kempy

Inlajn.Cz ve spolupráci s Filacentrem přináší všem svým čtenářům možnost přihlásit sebe nebo své potomky na Dětské příměstské in-line kempy v Liberci a Hradci Králové a získat slevu 100,– Kč.
Prázdninový dětský in-line kemp s angličtinou pro děti ve věku 5–15 let. 2.ročník těchto kempů se spaním doma se uskuteční v 7 termínech v Liberci a Hradci Králové. Na kemp si přijde během týden s dětmi na besídku popovídat celebrita. V Hradci Králové je jí o prázdninách 2012 Ondřej Malý (vítěz ceny kritiků roku 2010) – herec. Pořadatelem kempů je Lukáš Netík a spol. + partneři.
Pro získání slevy uveďte v poznámkce přihlášky heslo INLAJN.CZ.

Přihláška na inline kurz