Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Večerní bruslení v Liberci v roce 2007

29. 5. 2007 t 21.43 [Fitness]tisk

obrazekVečerní vyjížďky v Liberci se pomalu stávají tradicí a v poslední době jsme byli bombardováni doatazy, jestli zase nějaké budou? Budou. Původní plán dělat jízdy každých 14 dní se nám bohužel nepodařilo prosadit a tak nebudou jízdy až tak pravidelné, jak bychom si všichni přáli, ale to nevadí.
Termín první jízdy byl stanoven na 7.6.2007 od 20:00. Proti loňsku jsme změnili spoustu věcí, především termín a čas. Jízdy se budou konat ve čtvrtek a budou začínat ve 20:30 s tím, že sraz bude půl hodiny předem, tedy ve 20:00. Změnili jsme i místo, kde se budeme scházet. Start vyjížděk bude na Soukenném náměstí, před Dunajem.

Změnili jsme i trasy a bude jich víc než loni a věříme, že budou i o kousek zajímavější.

Trasy budeme postupně střídat a vždy před dalším termínem se zde na webu dozvíte, kterou trasou se pojede.

obrazek obrazek obrazek
Trasa A Trasa B Trasa C

Stejná zůstává podpora Lesák Sportu a Rádia KISS Delta.

obrazek

Další plánované termíny jsou: 21.6. a 19.7. a další potvrdíme, jakmile se na nich dohodneme s policií, Magistrátem a dalšími důležitými institucemi.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 5033 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Balud 5. 6. 2007 t 08.52 7.6.2007 se pojede trasa A
[1] : : : reaguj : web

Na vědomost se dává, že 7.6. se pojede trasa A. Pro ty, kdož se obávají kopcovitého profilu, mám dobrou zprávu. Není to tak horzné jak to vypadá. Jízdu do kopce zvládne každý (ti rychlejší na kopci počkají) a dva sjezdíky, které nás čekají jsou bezpečně zakončené rovinkou a silnice bude zavřená.
Kdo se účastnil loňských vyjížděk, tak pro srovnání: Kopeček, který jsme jeli ulicí Dr. Horákové od Městské policie směrem na Fugnerku byl horší.

Přidal(a): KOVIK 8. 6. 2007 P 07.54
[2] : : : reaguj :

Ahoj Víťo, i ostatní bruslaři, projížďka byla super, počasí bylo skvělé, organizace výborná, není co vytknout i ty kopce se dali sjet. Dodat lze jen to, že se těším na další vyjížďku. Všem hezké a bezpečné inlajnování :-)) KOVIK ;-)

Přidal(a): Dana 8. 6. 2007 P 10.26
[3] : : : reaguj :

Ahoj vsichni,

je super, ze se najde nekdo, kdo zorganizuje takovou akci a jeste lepsi je, ze je o ni tak velky zajem! :-) Rada bych se na vecerni projizdky Libercem pridala, ale jsem teprve zacatecnik a ze sebemensiho kopecka dolu mam strach. Proto me napada, kdyz uz v Liberci akce podnikate, nebyl by taky tady mozny nejaky kurz pro zacatecniky? Pekne prosiiim…:-)

Přidal(a): Balud 8. 6. 2007 P 11.48 re: jízda a kurz
[4] : : : reaguj : web

Ahoj Dano,

to víš, že v Liberci nějaké kurzy pořádáme. Mrkni sem nebo sem. Další termín v Liberci vypíšeme, jakmile se na něm vnitřně dohodneme. Musíme poladit dovolené a další aktivity. Nebo můžeš zkusit Inlajn Kemp

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.