Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Libo-li stovečku v Dánsku?

1. 6. 2007 P 10.45 [Speed, Fitness]tisk

obrazekNa dánském ostrově Bornholm se jezdí jeden z mála evropských 100km závodů na bruslích Skate Bornholm. Spolu s bežeckým ultramaratónem si tu můžete zkusit objet ostrov po trati s minimálním převýšením. Už několik let uvažuju, že bych se na legendární Bornholmskou stovku vypravil, dokonce jsem tam byl i před dvěma lety přihlášen, ale nakonec vyhrálo One eleven… Tak co třeba leots?

Letos mě oslovil Dlábik, že by se tam chtěl jet podívat a protože je to polikač kilometrů, tak jeho podívání mi je úplně jasný. No, ale když už se tam chystá, tak proč nezkusit spojit síly s někým dalším a vyrazit tam společně? V mém případku to letos bohužel nevyjde, protože prázdninových plánů už mám až nad hlavu, ale kdybyste s Dlábíkem někdo chtěli vyrazit, tak neváhejte a ozvěte se mu mailem
Bornholmská stovka se jede 12. srpna a můžete si vybrat jestli si dáte 100km nebo 42km. Ale když už se potáhente takovou dálku do Dánska, tak jet jen maraťon je asi škoda ne?

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 3300 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.