Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Inline kurz v Praze 9.-10.6. - na poslední chvíli

6. 6. 2007 St 11.14 [Poradna, Fitness]tisk

obrazekO víkendu 9.-10. června bude v Praze probíhat začátečnický kurz inline bruslení. Máme ještě několik volných míst, tak pokud máte zájem se zúčastnit, pošlete prosím mail s kontaktama na sebe (hlavně telefon kvůli operativním změnám podle počasí) na adresu v.zalud (zavináč) inlajn.cz
Čeká vás nácvik padání, rozjíždění a zastavování, zatáčení, překonávání překážek (koleje, pes, jiný bruslař) a spousta legrace a nových známostí.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 3815 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Dawid 6. 6. 2007 St 20.52
[1] : : : reaguj :

AHojky… neslo by udelat neco takoveho i v plzni….Diky

Přidal(a): Honza 7. 6. 2007 t 09.50
[2] : : : reaguj : web

[1] Dawid : Ahoj, určitě by šel kurz udělat v Plzni a máme to v plánu, ale v Plzni nikdo z nás zatím není instruktor. Můžeme udělat předběžný průzkum, kolik lidí by mělo o kurz zájem. Napište na honza (zavináč) inlajn.cz Nejbližší možný termín je ovšem až v červenci. Dříve je možnost přijet na Inlajn kemp Lipno. Nebude to kurz, ale určitě s bruslením někdo poradí.

Přidal(a): Kamila 3. 6. 2008 t 10.59
[3] : : : reaguj :

Ahoj, taky bych měla zájem o kurz v Plzni ;-)

Přidal(a): Niky 3. 6. 2008 t 22.59
[4] : : : reaguj :

[3] Kamila :Ahoj Kamilo, když mi na sebe napíšeš kontakt, dáme Ti vědět…nebo sleduj web, určitě brzo přibude nějaký ten termín i pro Plzeň :-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.