Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Kolem Rýna a Bodamského jezera

25. 8. 2004 St 20.44 [Fitness, Zážitky a reportáže]tisk

obrazekOpět s Ck Trip…opět Švýcarsko…ve středu 18. 8. vyrážíme z Prahy si udělat pár set kilometrů kolem Rýna a Bodamského…

Den první… Po pekelné noci, kdy piloti vyrazili neprobadanou cestou jsme dorazili téměř k cíli. Vítají nás čisté záchody a mokré silnice. Letos je tu výrazně větší zastoupení žen.

Po mohutnych manévrech s autobusem na kolejích a nezbytném převléknutí do sportovního jsme vyrazili na cestu. Po nádherném hladkem asfaltu jsme doklouzali do Vaduzu. Dáváme kávičku a čeká nás dojezd do kempu.

Den druhý… To nám to dneska pěkně začalo. Vlastně ty včera. Po dojezdu jsem zalezl do stanu a celou noc se potil s horečkou a pak začalo lejt. Několik hodin odkládáme rozhodnutí vyrazit a nakonec se čtyři šílenci vydáváme na trať. Rozhodnuti to bylo správné, protože asi po dvou hodinách začína být sucho.

Po nejdelší etapě jsme s pískajícími ložisky dorazili do kempu, kde je nejprve nutné usušit stany po nočním lijáku. Fotím foto pro sponzory a pak nastává několikahodinové čištění bruslí. Brkaše k večeři je lahůdka a pak hurá na poradu. Ráno nás čeká objezd rybníka do Kostníce.

Den třetí… Včerejší dojezd do Kostníce nebyl ničím významný. Celou cestu děsně foukal vítr (samozřejmě proti nám) a tak jsme si dali pohár. Dneska nás čeká závěrečná etapa a intenzivně zvažuji loňskou variantu okolo jezera. Uvidíme, jak na tom budeme s časem…

Den čtvrtý… No, dneska se to trochu nepovedlo. Ono to vlastně začalo už včera. Nějak nebyla schůze a tak ráno byl docela zmatek. Rozhodl jsem se pro variantu okolo a při loučení se ke mě přidali další nadšenci. Byla to správná volba, protože trajekt se stihnout nepodařilo.

Po 75ti kilometrech na bruslích jsme dorazili do cíle naší cesty. Před koncem se nám podařilo vyrobit rychlovlak a ujet hlavnímu pelotonu. V cíli jsme zbaštili zasloužené párečky a hurá na koupel do Rýna. Teď sedíme v busu a připravujeme se na noční jízdu domů. Sponzorem přenosu byl T-Mobile. Díky!

obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2021 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.