Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Lazaret

1. 7. 2007 Ne 11.20 [Le Mans 2007 on-line]tisk

obrazek Po téměř 19ti hodinách se boxy začínají měnit v místo, kde se potkává únava, bolest a výbuchy emocí. Začínají odpadat první oběti tohoto krutého a krásného závodu. Pršet přestalo asi v 9 hodin a trať už osychá. Déšť ale vystřídal velmi silný vítr, který je obzvlášť nepříjemný na rovince u kempu…

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

2 komentáře | 1788 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Zamestnanci PIZZERIE 1. 7. 2007 Ne 12.03 výsledky?
[1] : : : reaguj :

nemôžme sa dopátrať k predbežným výsledkom. Ako to vyzerá. zaujíma nás predovšetkým Slovenský TEAM nad 35.rok. Na večernej fotografií vydíme zraneného pretekára z ích družstva. Má obviazaané koleno. Za každú malú info. ďakujeme. Ešte tie najkrutejšie hodiny vydržte. Vaše Fannn Poprad. ;-)

Přidal(a): Vlado a Radmila 1. 7. 2007 Ne 12.11
[2] : : : reaguj :

Ahojte, samozrejme, že to sledujeme, držíme palce a vydržte! Držíme palce aj našim, spoločne to dobojujte. Máte naše uznanie, na všetkých myslíme. Držte sa Česi a Slováci. Z Košíc pozdrav zasielajú Vlado, Radmila, Zuzana.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.