Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Došlo mailem: Le Mans 2008

4. 12. 2007 t 20.26 [bleskové zpávy, Le Mans]tisk

V pondělí jsem po víkendu zase sednul k PéCé a protože můj pracovní mail se musel vypořádat s tunou e-mailů došlých přes víkend, tak jsem si otevřel i inlajní mail a tam jsem objevil dva maily, kterých kombinace způsobila, že jsem se smál asi deset minut, klávesnici si málem polil čajem a sezamovej rohlík rozdrobil po půlce kanceláře. No zas takstrašný to nebylo, ale posuďte sami.

Anina píše:

Čaukec všichni bruslaři :-))

Dneska sem udělala důležitý rozhodnutí :-)) Chci udělat něco bláznivýho a užít si Le Mans trochu jinak než do teď, tak bych chtěla jet závod dvojic, ale ještě nemám dvojici :-))) Takže jestli se někdo odhodlá jet taky závod dvojic a nemá dvojici, tak ať začne trénovat, aby mi nekazil časy :-)))))))

Ahoj Anina

a Bob jí na to odpovídá:

Tak Anino,

dlouho jsme čekali a myslím, že teď nastal ten čas. Za celou rodinu bych Ti chtěl říct něco důležitého. Vědma řekla, že až přijde čas, tak to poznáme, a pak Ti můžeme sdělit informaci, která Ti změní život, jak přesně neřekla, ale to už Le Mans ukáže.
Posaď se a čti dál…
Jsi schizofrenička. Takže dvojici už máš. Tvoje druhá polovička nezná heslo do téhle schránky, a tak budeš muset vše kolem Le Mans obstarat Ty.
Ve Vašem vlastním zájmu doufám, že stejně jako máte oddělenou mysl, mate odděleny i zásobárny energie. Bylo by totiž blbý, kdybys jí za prvních pár hodin vyjezdila všechno, a ona se tam pak snažila hejhat s bezvládným tělem. Vaše prolínáni moci nad tělem v závodě bude zajímavý. Přeju Ti, aby při případných pádech to prolínání, které s sebou nese i vnímání bolesti, probíhalo ve Tvůj prospěch…:D

Tvůj NORMÁLNÍ (míněno neschizofrenický) bratr Bob.


Co dodat? No snad jen, pokud stále váháte, jestli vyrazit nebo nevyrazit do Le Mans, tak vás to třeba teď inspirovalo a můžete se přihlásit. Tady klikni

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

4 komentáře | 1808 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Petr 4. 12. 2007 t 23.01 Vy jste tedy dobrý...:-),
[1] : : : reaguj :

hele, není Anina nějak spřízněna s Yettim, tedy spíše s tím Cimermannem objeveným „JáTym“, jak on si sám sobě vyčítá: „Ty furt někde lítáš, a mě z toho pak bolej nohy“…?:-):-). Hm, já Aninu zas tolik neznám, tak bych jí to odhodlání nevyčítal ale naopak obdivoval, Bob jí asi zná přeci jenom trochu líp…:-). Ale co, vždyť heslo je „do ukorčulovania“…, nie?…:-):-):-) A Anino, Tebe musím nerad zklamat, už jsem se takhle vyjádřil, já buď v deseti anebo sám…:-):-) S těšením na LM 2008, Petr. :-P

Přidal(a): Lukáš 5. 12. 2007 St 15.59 Já ji fandim
[2] : : : reaguj : web

Anino do toho!!!! :-) A kdyžtak na samotku, kdyz se nenajde nikdo dost rychlej :-) Lukáš

Přidal(a): Anina 5. 12. 2007 St 16.22
[3] : : : reaguj :

Ahoj :-)) Ja i moje druhe ja Vam dekuje za podporu :-)

Přidal(a): Jana 5. 12. 2007 St 16.54 Já fandím taky :-))
[4] : : : reaguj : web

Páč tam duo MutiSon nechce trdlovat jako jediné :-))) A koukám, že duo kategorie zatím oslňuje primárně jen děvčata, tak si vemte, chlapci, příklad a hurá do toho :-))) Zatím se mi to pravda vykřikuje! Páč červen je furt daleko a já se dokonce těším :-)))) ZATÍM… Však ono mě to přejde :-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.