Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Zimní bruslařská příprava bolí...

16. 12. 2007 Ne 18.20 [Trénink]tisk

obrazek Tak jsme v Liberci před měsícem slavnostně zahájili zimní přípravu. Po prostudování dostupné literatury a vypití dostatečného množství tekutin jsme se na to vrhli po hlavě.

Přípravu jsme rozdělili na několik částí a to tak, že v pondělí probíhá trénink společně s atletickým oddílem a ve čtvrtek pak je posilovna. Mezi tím si každý trénuje samostatně a jistě i svědomitě. Běžky, bazén, výklus, ležing, knajping atd.
No a právě ta společenská pondělní část se stala osudná Honzovi Kořínkovi vulgo Takovejtobyltalent. Všeobecně rošířená pravda o individuálních spotovcích (a bruslení je individální sport) říká: Vyhni se kolektivním sportům!!! Neuposlechnutí časem prověřených rad se trestá a trest bývá pěkně barevný a bolavý. Takže Honzo, přeju Ti brzké uzdravení a fotbálek nahradíme příště basketem ;-)

obrazek obrazek obrazek
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

8 komentářů | 2855 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Valec 16. 12. 2007 Ne 20.01
[1] : : : reaguj : web

au :-(

Přidal(a): Gagarinův bratr 16. 12. 2007 Ne 20.56 hoho
[2] : : : reaguj :

mazec. příště aspoń necháš ty parkety na pokoji a nebudeš si je chtít brát na topení.Kořen ty jsi Ďábel :-P 8-O

Přidal(a): Vyry 16. 12. 2007 Ne 22.11 pohoda, za 3 dny bude zase behat :)
[3] : : : reaguj :

Cau. Vypada to jako vyron, podvrknuti. Fotograf se snazil, udelal opravdu vyhruzne fotky :)) Jen chci rict, ze drzim palce s uzdravenim. Nicmene to neni nic, co by zarazilo trenink, ne? Az se mu to stane po treti, ani se nad tim nepozastavi… Vrcholovej sport je spolehliva cesta do pekel. Vyry

Přidal(a): Lukii 17. 12. 2007 Po 21.10 Prokletí
[4] : : : reaguj : web

Asi tak pred 7 tydny se mi podarilo totez, dokonce jsem si natrhal i nejake vazy. A hádejte při čem :-) samozřejmě fotbal. Ze by to bylo prokletí? Nebo snad jen nesikovnost? :-D kdo ví, ale rozhodne vas vsechny ostatní varuju :-) PS: at se ti noha uzdraví co nejdrive!

Přidal(a): peter 18. 12. 2007 t 18.12 hrôza
[5] : : : reaguj :

no teda vyzerá to hrôzostrašne…držím palce a prajem rýchle uzdravenie

Přidal(a): tik 26. 12. 2007 St 01.49 pekna prace
[6] : : : reaguj : web

k tomu se da jen pogratulovat :) A doufam, ze tu bude prubezna galerie zmen barvy (cerna>modra>cervena>zluta atd:) nohy.

Přidal(a): kabras 2. 1. 2008 St 19.19
[7] : : : reaguj :

na tej nohe ako keby miesto chlpov rástlo ihličie

Přidal(a): belluni alias zraněnec Honza 4. 1. 2008 P 20.41 poděkování...
[8] : : : reaguj :

Tak jsem poprvé shlédnul, co jsem provedl. Děkuju Vám za přání uzdravení, asi pomohlo, neboť je noha už celkem v poho. Běhám, posiluju, piju… jen maličká poznámka – levý kotník po 4 výronech je už vyndavacíazastamdací, dle kamaráda MUDr. zralý na operaci vazů a pravý čeká ještě na 1pokus, aby se levému vyrovnal. ;-) Všem zdravé začátky i konce nejen tréninků. Honza

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.