Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

První jarní bruslení = Inline summit 2008 (4. - 9.4.2008)

5. 1. 2008 So 16.57 [Fitness, Speed, Inlajn.Cz - Team]tisk

Berlínský půlmaraton Již tradičně otevírá inline sezónu půlmaratón v Berlíně. Loni jsme výpravu spojili s uspořádáním Inline summitu 2007 a pobyli tam pár dní navíc. Skvělé terény v bruslařském ráji Flaeming skate poskytnou zážitek každému. Závodníci najedou nějaký ten kilák, začátečníci se pod vedením zkušených instruktorů rozjedou do nové sezóny a všichni si to užijí.

Nejinak tomu bude i letos. Půlmaratón se jede v neděli 6. dubna 2008 a tak do Flaemingu vyrazíme už v pátek večer, abychom se v sobotu trošku protáhli a v neděli vyrazili do Berlína. Od pondělí do středy pak budeme svištět po více jak 150 km kvalitních bruslostezek. Stejně jako loni s námi vyrazí i kolegové s agentury Sportovní kurzy.
Ubytování je zajištěno v dřevěných chatičkách s elektrickým topením v kempu Oehna, kde jsme byli už loni na podzim a tak víme, že je tam velmi dobré sociální zázemí, výborné snídaně a příjemní provozovatelé. V případě nepříznivého počasí je k dispozci obrovská společenská místnost, ve které se dá provozovat i začátečnícká výuka bruslení. Do Berlína je to cca hodinka německým vlakem (a kdo někdy využil Deutsche Bahn, jistě ví, že je to luxusní zážitek). Kapacita chatiček je omezená na 24 lidí, zbytek pak může využít vlastní stan… Kdo máte chuť vyrazit, tak s přihlášením moc neváhejte.

Na kolik to vyjde?

Ubytování se snídaní 5 nocí 2400,– Kč
Startovné na půlmaratón do 14.2.2008 860,– Kč
Inline kurz 2 dny / osoba 800,– Kč
Přátelské prostředí 0,– Kč

Doprava Zatím jsme se vždy nějak poskládali do osobáků a sdíleli náklady, dá se vymyslet i nějaká hromadnější varianta.

Přihlášky
Zájemci hlašte se pomocí mailu v.zalud zavináč inlajn.cz, pošlete kontakt na sebe (mail a telefon) a my se Vám ozveme. Pro ty z vás, kdo si budete chtít 6. dubna v Berlíně zazávodit je veledůležité datum 14.2.2008. To je datum do kterého potřebujeme mít na účtě peníze na startovné, protože do 20.2.2007 je startovné levnější. V případě, že se rozhodnete později, tak do 14.3. je cena 1050,– Kč. Po 15. březnu se už přihlásit nejde.

Pár obrázků k nalákání

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek pitny_rezim_th
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

1 komentář | 2250 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): ledoborec 6. 1. 2008 Ne 10.34
[1] : : : reaguj :

Vito myslim ze na počasí vubec nezalezí bruslit se da myslim aspon jsem zazil v Berline za kazbeho pocasí . Sice snezeni jsem na koleckach jeste nezazil ale i to prijde :-D Co nas nezabije jenom nas posílí tak ne?? ;-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.