Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Ohlédnutí za Opavou

12. 5. 2008 Po 06.46 [ČMP]tisk

Máme za sebou první díl O2inlineCUPu v Opavě a já osobně si myslím, že se vydařil. Počasí přálo, slunce hřálo a první pohárové body jsou rozděleny.

Junioři do 15 let změřili síly na délce 2770 m. Vítězkou mezi děvčaty se stala opavská rodačka Valentýna Macková (6min 14sec) a mezi chlapci rozrazil cílovou pásku jako první Michal Štryncl (6min 17sec). V rámci Českomoravského poháru na trati na 21 kilometrech dojel do cíle s nejlepším časem Jan Pecka z Liberce (35min 51sec) a mezi ženami slovenská reprezentantka Renáta Karabová (37min 58sec). Titul akademický mistr ČR pro rok 2008 se „rozdával“ na 10 kilometrech a na stupínek nejvyšší v této kategorii dobruslil student Univerzity Palackého v Olomouci Roman Fišnar (17min 14 sec) a nejrychlejší akademičkou se stala Alžběta Břichnáčová (20min 29sec)). Zlato si v kategorii štafet odvezli inlinisti z SSC Otrokovice.

Celkové výsledky naleznete na www.championchip.cz
Reportáž České Televize (přibližně od 23. minuty)

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

10 komentářů | 1655 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Petr 12. 5. 2008 Po 15.23
[1] : : : reaguj :

Díky všem za super zážitek a hlavně kolegům ze štafetky, ani ve snu by mě nenapadlo, že se ve své první „opravdové“ sezoně in-line bruslaře, se postavím na stupně vítězů:-))). Nelituji 10h strávených v neděli v autě:-)). Tak ještě jednou díky všem. Petr V. Liberec

Přidal(a): Aleš 12. 5. 2008 Po 16.44 pravidla
[2] : : : reaguj :

Proč se nejezdí podle pravidel která jsou na http://www.o2inlinecup.cz/…y-pohar.html Tady jsou kategorie a při závodě jsou pouze muži a ženy. :-?

Přidal(a): Ondra 12. 5. 2008 Po 21.13 Pravidla
[3] : : : reaguj :

Opava byla bezva,ale mám taky připomínku k pravidlům.Jsou tam rozepsané věkové kategorie a na závodech nic.Prý až na konci seriálu.Je to sprosté,copak se muž v 50 letech může na závodě rovnat třeba 18 letému mladíkovi ? Vždyť ten diplom a medaile nestojí tolik, aby zrujnovali pořadatele .Ba naopak ,přilákal by širší veřejnost a vrátilo by se to stejně na startovném.

Přidal(a): martínečíček 13. 5. 2008 t 20.22
[4] : : : reaguj :

Opravdu se moc divím, že tady skoro nikdo nepochválil tento super závod!!! Fantastická trať se super povrchem, všechno zorganizovaný na jedničku..absolutně to nemělo chybu…Akorát nechápu proč tam bylo relativně málo lidí, přes docela velkou reklamu která dost masivně probíhala i na večerní jízdě městem ( mimochodem taky zážitek – doporučuju!!! )…Lidi vzbuďte se a příště přijeďte…Je to závod s nejlepší tratí u nás…!!! Do hradce na LIFE přijede stovky lidí a potom nadávají na trať a tady to nemá chybu a přijede cca 100lidí…NEPOCHOPITELNÝ!!!..upozorňuju že nejsem zástupce pořadatele..atd..abych to tady chválil…Jsem z dost daleka a příště určitě přijedu… A už se těším na Plzeń, mělo by to být podobný…je vidět že Českomoravskej pohár nabírá na kvalitě…a to je dobře… :-D :-D :-D

Přidal(a): ales 13. 5. 2008 t 21.18
[5] : : : reaguj :

[4] martínečíček:Máš pravdu, závod neměl po organizační stránce chybu a trať je nejlepší, s jakou jsem se dosud na závodech setkal. Zvlášní pochvalu zaslouží fotograf sportovních kurzů.cz, jeho fotky jsou opravdu krásné.

Přidal(a): ales 13. 5. 2008 t 21.18
[6] : : : reaguj :

[3] Ondra:souhlas

Přidal(a): Renata 14. 5. 2008 St 21.38
[7] : : : reaguj :

Naprosto souhlasím s Martinem.Bylo to skvělý a super :-P

Přidal(a): beny 18. 5. 2008 Ne 20.09 to Ales
[8] : : : reaguj : web

fotograf dekuje:) Pokud budu na dalsich jizdach, tak je samozrejme nafotim …

Přidal(a): Běta 18. 5. 2008 Ne 20.36
[9] : : : reaguj :

Fakt krásná akce. Byla jsem tam i na vyjížďku a hodnotím jako nej inline víkend co jsem zažila. Dokonce jsem (malinkatá v pozadí :) ) i na fotce na oficiálním webíku O2inlinecup.cz 8-), co fotil někdo ze sportovní kurzů. To budu slavná! :-) Škoda, že jich je tam tak málo, ale kamarádka zná někoho od tý agentury, která to pro O2 pořádá, tak zkusí vyprosit další, jestli existují a daj. Ještě jednou dík Opavo za tuhle povedenou akci. Ten výlet zdaleka stál za to. Alžběta.

Přidal(a): Balud 18. 5. 2008 Ne 22.52 Fotky z Opavy
[10] : : : reaguj : web

[9] Běta: Pár fotek z Opavy je konečně k vidění tady nijak zvlášť jsem je netřídil, tak se tam může skoro každý najít…
Těším se na viděnou v Plzni

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.