Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Soustředění inline závodníků v Opavě

Krejcir-thUplynulý víkend patřil v Opavě inline bruslařům. Nejen, že se konala opět Blade Night, ale dostaveníčko mělo v Opavě i několik bruslařů závodníků. Závodnící většinou trénují samostatně, a tak měl tréninkový víkend navodit atmosféru jízdy ve skupině, jako je tomu při závodech.

Závody v létě velkou přestávku, a tak na pozvání Jana Krejčíře (Sportovní Kurzy.cz) přijelo několik zástupců nejlepších inlinových týmů z Moravy. Své zastoupení měly Inlajn.cz, Czech Ice Oval, domácí Sportovní Kurzy.cz a také brněnský tým Fila Black Ice. Jedním z členů tohoto týmu byl i Petr Novotný, který se letos zůčastnil slavného 24 hodinového závodu v Le Mans na inline bruslích.

obrazek obrazek obrazek

Společné tréninky odstartovaly již v pátek v podvečer a prolínaly se celým víkendem až do odpoledních nedělních hodin, během nichž závodníci „naklouzali“ 125 kilometrů.

Kvalitní povrch v Městských sadech a také na komunikacích mezi Opavou a Vávrovicemi umožňovali velmi kvalitní tréninkové podmínky, které by se jinde nacházeli jen velmi těžce. Velkou pomocnou rukou byla při tréninku kamera, která umožnila detailní rozbor bruslařské techniky a také zrcadlo, které bylo umístěno na automobilu, který před závodníky jezdil a ti tak mohli ihned odhalit případné nedostatky ve vlastní jizdě i v jízdě celého balíku bruslařů.

obrazek

Podle ohlasů závodníků, tohle nebyla jejich poslední návštěva Opavy , protože už příští měsíc se chystají v Opavě polknout další tréninkové dávky, jak nám sdělil Jan Krejčíř.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1443 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.