Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

O2 InLine CUP válcuje nové trasy

10. 9. 2008 St 11.54 [ČMP]tisk

nahled_09092008096 Včerejší inspekce v Račicích ukázala, že nás čeká velmi zajímavá trasa po ještě zajímavějším povrchu. První 3 km stezky jsou hotové a tak Vám odsud přinášíme pár fotografií.

Když se ohlédnu zpátky na těch 7 dílů O2 InLine CUPu, tak vidím celkem 4 závody, kde se jelo na novém nebo významně opraveném povrchu. Počítejte se mnou:
Opava – tady byla opravena část mostku a přejezdu z parku k zimnímu stadiónu.
Praha – městká část Praha 4 opravila v Bráníku velkou část „aleje“, která už byla značně rozbitá
Liberec – zcela nové tratě v areálu ve Vesci
Černošice – město Černošice dlouhodobě pracuje na rozvoji inline bruslení ve vilové čtvrti a neustále zde přibývají nově vyasfaltované úseky.

Kvalita tratí na kterých se Českomoravský pohár O2 InLine CUP jede, tak neustále stoupá a to byl a je jeden z hlavních cílů našeho celoročního snažení, které bude korunováno zbrusu novým okruhem v Račicích.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Myslím, že se máme na co těšit a Račice se budou moci směle ucházet o význemné postavení mezi bruslařskými terény v Čechách i na Moravě.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

3 komentáře | 3408 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Michal 19. 9. 2008 P 09.23 Račice...
[1] : : : reaguj :

Na to, že zajtra sa ide posledný pretek O2 CUPu je tu strašnéé ticho :-)Trať je dovalcovaná celá, alebo posledné 2 km bude treba prekráčať? A večer bude bowling, spevy a tanečky? :-D

Přidal(a): Balud 19. 9. 2008 P 09.34 Re: Račice
[2] : : : reaguj : web

[1] Michal: Měl jsem za to, že řečeno už bylo vše :-) ANo trať je uválcovaná celá, takže nás čeka 5 km dlouhý okruh s minimální šířkou 5 m. Na většině trati je to víc. Co se bude dít večer záleží jen a pouze na účastnících. Areál je rezervovaný, takže oslavám nic nebrání…
Ještě mě tak napadá, že kdyby někdo nevděl, kde Račice jsou, tak jsou tady

Přidal(a): Michal 19. 9. 2008 P 12.07 Račice...
[3] : : : reaguj :

Takže bezuzdnej večernej zábave nič nebráni, lebo tam nocujeme a ráno smer Opava. Do ukorčulkovania, priatelia! :-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.