Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Úplně poslední závod sezóny bude 1.11.2008

26. 10. 2008 Ne 22.32 [Speed]tisk

Stalo se již tradicí, že úplně poslendím závodem inlajnové sezóny v ČR je Memoriál Dr. Podmolíka. Nejinak to mu bude i letos. Milovníci podzimního listí se mohou vypravit v sobotu 1.11.2008 do Otrokovic a udělat definitivní tečku za letošní bruslařskou sezónou.
Závod začíná registrací 10:00 a pojedou se dva závody. Fitnessových 9km a speedový půlmaratón a štafety. Podrobnosti najdete zde

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

2 komentáře | 1708 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Josef Vymetalik 3. 11. 2008 Po 08.31 Vydareny posledni zavod
[1] : : : reaguj :

Ahoj, zdravim vsechny. I pres mirnou neprizen pocasi se zavod vydaril. Opet byla super atmosfera a byl to pro me opravdu nadherny zaver sezony. Uz se na Vas vsecky tesim v pristim roce ;-)
Pepca

Přidal(a): Miroslav Radek Urminský 3. 11. 2008 Po 13.32 Podmolík
[2] : : : reaguj :

Já se připojuji k příspěvku Josky Vymětalíka. Atmosféra závodu byla skvělá, počasí mírně nepříznivé, ale vše vyvážilo setkání se skvělými kamarády. Mně osobně se závod nevydařil, protože jsem udělal jako už několikrát chybu a jel jsem ve špatných botách a závod se vždy změní jenom v boj o přežití bez úrazu. Ale přesto vše to byla paráda a posezení v Napajedlích po závodech bylo skvělé. Všem přeji krásné zazimování a na jaře se těším na všechny. I když já nevím jak u vás, ale u nás je 19 stupňů a sluníčko, takže zazimování se odkládá na neurčito. Radek :-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.