Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Výsledky Napajedla inline

31. 5. 2009 Ne 08.14 [bleskové zpávy]tisk

Výsledky z Napajedel jsou k vidění tady. Diplomy ke stažení budou na web umístěny do středy 3.6.2009
Online přenosy vám přináší portál www.zivefirmy.cz …lepší než mrtvé…

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

14 komentářů | 1920 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Michal (greenman") 31. 5. 2009 Ne 11.05 výsledky Napajedla
[1] : : : reaguj :

výsledky 21 km sú nejaké divné… v akých časových jednotkách? :-)treba niečo pripočítať, odpočítať alebo násobiť Ovečkinovou konštantou? :-)

Přidal(a): Michal (greenman") 31. 5. 2009 Ne 16.29
[2] : : : reaguj :

už je to v poriadku :-)

Přidal(a): martinez 1. 6. 2009 Po 10.19
[3] : : : reaguj :

to greenman:…výsledky ,to tě zajímá na prvním místě, když přece víš jak jsi zajel!!???, ale pochválit za skvělý závody a atmosféru, to asi nedokážeš!!! Hňupe! :-?

Přidal(a): Marcela 1. 6. 2009 Po 10.39 Proč hned takové nadávky?
[4] : : : reaguj :

Mýlíš se, Michal organizátory závodu pochválil a to hned po jeho ukončení, taky přímo paní primátorce. Vypadá to, že nemáš smysl pro humor – ráda bych se v tomto odhadu mýlila. I my ostatní jsme poděkovali organizátorům hned po závodě a pro jistotu to dělám ještě písemně – Závod v Napajedlích byl opět super, díky všem, kteří se o to zasloužili (nezapomeňme na zaháněče mraků!)a těšíme se zase na příště! A mohlo by to být i častěji než jednou za rok. Marcela[3] martinez:

Přidal(a): Michal (greenman") 1. 6. 2009 Po 11.24 výsledky??
[5] : : : reaguj :

keďže blbla časomiera aj počítanie kôl na tabuli, tak som bol zvedavý, či sme s Marcelkou vôbec odjazdili celý pretek a aký sme mali výsledný čas :-|po pretekoch som osobne poďakoval Víťovi, že ma fotkou obschnutej trate o 13:35 vyhnal z Bratislavy na preteky do Napajedel :-)tak ešte raz: ďakujem za milé prijatie a povzbudzovanie na pretekoch v sympatickom meste, v ktorom žijú príjemní ľudia, ktorí sa postarali o výbornú atmosféru :-)do Napajedel sa určite rád vrátim aj o rok :-)„martinez“ neviem, kto si, ale keď píšeš príspevok, tak sa nepozeraj do zrkadla…

Přidal(a): Balud 1. 6. 2009 Po 12.18 Oslovení
[6] : : : reaguj : web

Přátelé, nechovejme se zde prosím, jako na jiných webech. Osobní výpady jsou zcela zbytečné a nijak nezvyšují informační hodnotu příspěvku. Naopak, odvádějí pozornost od toho podstatného.
Díky za pochopení

Přidal(a): Marcela 1. 6. 2009 Po 12.29
[7] : : : reaguj :

A kdyby někdo třeba chtěl ještě poděkovat taky městu Napajedla, tak připomínám, že záštitu nad závodem měla paní starostka ing. Irena Brabcová, její mailová adresa: barbacova@napajedla.cz .

Přidal(a): Marcela 1. 6. 2009 Po 13.17
[8] : : : reaguj :

Omlouvám se za překlep v adrese na paní starostku, správně je to: brabcova@napajedla.cz.

Přidal(a): Michal 1. 6. 2009 Po 18.58
[9] : : : reaguj :

máte někdo nějaké fotky z Napajedel?

Přidal(a): Balud 1. 6. 2009 Po 21.37 re: Fotky
[10] : : : reaguj : web

[9] Michal: Pár hezkých fotografií je tady

Přidal(a): Michal 1. 6. 2009 Po 21.41
[11] : : : reaguj :

no jo, ale těch je fakt jenom pár

Přidal(a): Marcela 1. 6. 2009 Po 22.12
[12] : : : reaguj :

Ale jsou pěkné a díky za ně!

Přidal(a): Petra 2. 6. 2009 t 14.58
[13] : : : reaguj :

Zdravím všechny příznivce in-line bruslení. Závody v Napajedlích byly naprosto super a proto bych zde chtěla poděkovat všem organizátorům za skvělou přípravu, nádhernou atmosféru a úžasné závody, které byly v mém případě ještě završeny obrovským nadšením jedné z mých dcer, která dojela naprosto nečekaně první v kategorii WJF, takže skutečně jsme měli celá rodina skvělý sobotní zážitek a jsme moc rádi, že i přes prvopočáteční nepřízeň počasí jsme se rozhodli do Napajedel zavítat a již teď se moc těšíme na příští ročník. Ještě jednou moc díky, byla to krása!!!Petra K.

Přidal(a): Irena Brabcová 4. 6. 2009 t 09.47
[14] : : : reaguj : web

Zdravím všechny Vás, příznivce IN-LINE závodů, zejména těch, které se v posledních třech letech uskutečnily v Napajedlích. Jsem ráda že se díky myšlence spojené s nemalým úsilím a samozřejmě také s nemalými finančními prostředky hlavního organizátora této akce pana Michala Vycudilíka, podařilo v našem městě zrealizovat tradici úspěšných celorepublikových závodů. Závodů, na které se většina z Vás již těší a očekává další ročník, osobně udělám vše proto aby se uskutečnil. Na webových stránkách našeho města máte v záložce Fotogalerie malý dárek v podobě fotografií ze sobotních závodů. Těším se na setkání s Vámi při IN-LINE Napajedla 2010! Irena Brabcová, starostka města Napajedla

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.