Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

V Opavě startovní číslo se jménem

4. 6. 2009 t 13.32 [bleskové zpávy]tisk

Každý, kdo se přihlásí na Inline univerziádu v Opavě elektronicky, dostane při registraci startovní číslo s vlastním jménem. No nekupte to za pár kliknutí :-)
Elektronická přihláška je do 10:00 5.6.2009 tady. Pak už to elektronicky nepůjde.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

3 komentáře | 1157 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Tibor Nagy 5. 6. 2009 P 21.56
[1] : : : reaguj :

Bufeťák :-P

Přidal(a): Pavel Z. 6. 6. 2009 So 01.15 stromovka maraton
[2] : : : reaguj :

Zdravím.Mám dotaz ohledně příštího závodu v Praze-Stromovka. Dnes jsem byl projet maratonskou trať a zdá se mi celkem nesjízdná. Hlavně kostky pod vijaduktem cca 20 metrů – nejde jet.A to že já jen tak nekritizuji trať (snad prvně). A tak se ptám. Dojde tam jestě k nějakým úpravám? Jsou očekávány nějaké stavební práce? Nebo je už trať ve stavu v jakém bude v závodě. Díky za info Pavel Z.

Přidal(a): Balud 8. 6. 2009 Po 09.47 re: stromovka maraton
[3] : : : reaguj : web

Ahoj, kostky tam bohužel zůstanou :-(
Vymýšleli jsme několik způsobů, jak se s nimi vyrovnat a nakonec se jako nejbezpečnější ukázalo je nechat tak jak jsou, protože jakékoliv zakrývání by způsobilo více problémů – lidi by jejich přejezd podceňovali a docházelo by k pádům.
Pod ten viadukt se ještě podíváme, když jsme trať v březnu připravovali, byly bez problémů sjízdné. Pokud tam jsou teď nějaké problémy po stavbařích, podíváme se, co se s tím bude dát udělat.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.