Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Trocha historie

26. 6. 2009 P 00.01 [Inlajn.Cz - Team]tisk

První vzhled Inlajn.cz v roce 2004Před pěti lety 26.6.2004 jsme s Mirasem uspořádali první silniční závod na inlajnech a způsobili tak vlastně vznik Inlajn.Cz. Zcela původně jsme měli v plánu pouze udělat web pro přihlašování a nějaké statické informace o závodě a sami vidíte, kam to došlo :-)

Dnes, po pěti letech má Inlajn.Cz spoustu fanoušků a především partu super lidí, kteří spolcečně tráví spoustu času. Máme za sebou zorganizování více jak třiceti závodů, které se v posledních třech letech sdružily do seriálu nazvaného Českomoravský pohár (ČMP). Úspěšně jsme se několikrát vypravili do Francie na závody 24 hodin Le Mans. Pořádáme kurzy inline bruslení pro každého, kdo se to chce naučit nebo zlepšit. Pomáháme těm, kdo se chtějí vypravit na nějaký závod v zahraničí a píšeme na web články o bruslení, bruslích, bruslařských akcích a dalších bruslo tématech. Dnes taky víme, že web za 5 let navštívilo přes 300.000 čtenářů, což se v porovnání se Seznamem může zdát málo, ale na úzce specializovaný web, jakým Inlajn.Cz je, to je slušné číslo.
Kdyby se mě Miras před pěti lety zeptal, jestli si myslím, že tohle všechno z toho původně bláznivého nápadu: uspořádat si závod, kde si zazávodíme, vznikne, smál bych se mu. Obzvlášť po té, co závod skončil a my padli do mdlob s tím, že jsme to přežili, ale že bychom si zazávodili, to ani náhodou a že by jeden nebo druhý z nás měl chuť pokračovat? Ha, ha!

Výlet do historie

Pokud by někoho zajímalo, jak vlastně ten prastarý Inlajn.Cz vypadal, mrkněte se do archivu Pamětníci mohou zamáčknout slzu a všem ostatním přeji Všechno nejlepší a do ukorčulkovania.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

2 komentáře | 1565 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Josef Vymetalik 26. 6. 2009 P 11.01
[1] : : : reaguj :

Musim Vas moc pochvalit, co vsecko jste pro nas bruslare za tech 5 roku stihli udelati :-D Vzdy super atmosfera, supr lidicky. Tak hodne zdaru do dalsich let.

Zdravi Pepa z Hradeckeho Spinning Klubu

Přidal(a): Jirka Malák 26. 6. 2009 P 23.21
[2] : : : reaguj :

Jo jo díky Inlajn.cz sem zažil super chvíle a doufám že ještě hodně super chvílí zažiju ;-)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.