Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

To bude víkend (15./16.8.2009)

Blížží se inline supervíkend, který zahájí druhou polovinu Inlajnové sezóny. Těžko říct, který z jednotlivých závodů bude tím zlatým hřebem nicméně nejméně tradičním a tím pádem velice zajímavým se jeví závod Stožecká brusle, který se koná 16.8.2009.

Stožecká brusle 2009 – 16.8.2009

Když píšu nejzajímavější, tak proto že, je to závod, který se poprvé pojede jako časovka jednotlivců s intervalovým startem a zákazem jízdy v háku. Tato pravidla ukáží, jak na tom kdo skutečně je. Kdo dokáže závodit sám za sebe a kdo ke svému úspěchu potřebuje kolem sebe balík vodičů a rozražečů vzduchu. Škoda termínové kolize s dalšími závody a přesunutíí Brno inline grand prix 2009 z konce prázdnin na tento víkend.
Pořadatelé ze Ski klubu Šumava jsou zkušení matadoři, kteří mají za sebou takové inline klenoty jako je závod na Horskou Kvildu a tak je jistě na co se těšit. Více o závodu najdete na http://inline.skisumava.cz/ . Stejně jako vloni závod na Kvildu, je letošní Stožecká brusle zřazena do seriálu O2 InLineCUP Českomoravského poháru 2009

Brno inline grand prix 2009 – 15.8.2009

Závod na brněnském výstavišti patří u nás už ke klasice. Je to jeden z nejstarších a nejlépe obsazovaných závodů u nás. Letos bylo brněnským pořadatelům svěřeno pořádní mistrovství České republiky v maratónu a tak se na okruhu na výstavišti bude kroužit 21 okruhů dlouhých 2000 metrů.
Pořadatelé na letošní 5. ročník opět chystají několik novinek. Jednou z nich je zařazení nového závodu do programu dne. Tímto závodem je INLINE SPRINT na 150 m, který se pojede formou čtyřčlenných rozjížděk. SK Špilberk Brno v rámci jubilejního ročníku také vypisuje finanční prémie na závody „10 km“ a “INLINE SPRINT“. Prvních 40 jezdců v kategoriích maraton a 10km dostane po dojezdu pamětní medaili závodu.
Více o závodu se dozvíte na http://www.brnoinlinemarathon.cz

3. Inline Běchovice/Mistrovství ČR kadetů, juniorů a seniorů na silnici

Na 333,33 metrů dlouhé dráze se pojede Mistrovství republiky na „silnici“. V praxi to znamená 3 nebo 4 závody na různě dlouhých tratích, ze kterých se sčítají body za umístění a zvítězí ten, kdo má bodů nejméně.

Veselské in-line závody

Tuhle sympatickou novinku přináší do Veselí nad Moravou Petra a Petr Korvasovi, kteří se nadšeně vrhli do organizace malého městského závodu centrem Veselí nad Moravou. Na tratích od 600 do 6000 metrů budou moci spoupeřit všechny věkové kategorie. Start a celé zázemí je umístěno ve Fügnerově ulici a registrace začíná ve 14:00.
Detaily, plakát a propozice najdete na webu závodu

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1468 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.