Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

V Černošicích se v sobotu sejdou inlinisté a vrcholová lyžařka

3. 9. 2009 t 15.05 [ČMP, Fitness, Speed]tisk
O2ILC_logo_barva_120
  • O2 InLine CUP 2009 uskuteční svůj předposlední závod letošní série tuto sobotu 5. září v Černošicích.
  • Renáta Karabová a Vojtěch Drastich – vedoucí závodníci průběžného pořadí Českomoravského poháru – mohou už jen upevnit svou neohrozitelnou pozici lídrů.
  • Česká lyžařka Šárka Záhrobská a herečka Šárka Ullrichová na startech sobotních závodů.

Jaké je to stát s Mistryní světa v alpském lyžování na startu, mohou vyzkoušet všichni inline bruslaři, kteří se nebojí výzev a jméno Šárky Záhrobské je pro ně dostatečnou motivací. Již tuto sobotu 5. září 2009 proběhne v Černošcích 7. závod letošního seriálu O2 InLine CUP 2009, kde na startu jednoho závodu stane i Záhrobská.
Tradicí závodů O2 InLine CUPu jsou starty všech věkových kategorií – počínaje rodiči s kočárky, přes malé děti a juniory až po příchozí hobbíky. Výčet kategorií končí inlinisty „profesionály“, kteří jsou registrováni v Českomoravském poháru inline bruslařů a bojují nejen o cenné kovy a finanční prémie, ale i bronzové sošky vytvořené speciálně pro letošní ročník rukama umělce a inlinisty v jedné osobě – Tomáše Bosamba Dostála.
Závodnímu programu, který startuje půl hodiny po 13. hodině, předchází 20 minutové volné ježdění pro veřejnost ulicemi Černošic od 13.00 hod. Závodníci mohou dle schopností zvolit Černošickou míli (trať o délce 1,4 km) nebo Černošickou desetimíli (trať o délce 15 km). Slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen těm nejlepším proběhne v 17.30 hodin. Z „novácké Ulice“ dobruslí na start závodu pro příchozí seriálová herečka Šárka Ullrichová, (seriál TV NOVA „Ulice“), která letos už absolvovala 2 závody a moc se těší na ten do Černošic.
Kromě setkání se Šárkou a Šárkou mohou diváci a příchozí vyzkoušet půjčovnu inline bruslí RollerBlade nebo školu brzdění, jedinou svého druhu v rámci inlinových závodů v ČR. „Škola se na našich závodech setkává s velkým zájmem inlinové veřejnosti. Lidé stále víc dbají na svou bezpečnost a snaží se tak předcházet pádům a úrazům“, říká spokojeně Martin Dvořák, ředitel pořádající agentury a vyznavač inlinového bruslení v jedné osobě.

Další informace najdou zájemci na www.o2inlinecup.cz.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

3 komentáře | 1351 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Honza 100 3. 9. 2009 t 22.32 Online přihlášky do Černošic
[1] : : : reaguj :

Ve čtvrtek 3. září se není možné přihlásit do Černošic, jen do Liberce, který už proběhl. Je to chyba aplikace nebo byly přihlášky vypnuty? Osobně jsme se přihlásil před týdnem, ale další přihlásit už nejde.

Přidal(a): Balud 4. 9. 2009 P 07.49 re: Online přihlášky
[2] : : : reaguj : web

Správně je, že nejdou přihlášky do Černošic – online přihlašování je uzavřeno.
Chyba aplikace je, že tam pořád svítí Liberec. To není správně.

Přidal(a): Jarda H. 4. 9. 2009 P 10.04 Online přihlášky
[3] : : : reaguj :

Já se zkoušel do Černošic přihlásit hned po Liberci a taky mi to nešlo. Po kliknutí na přihlášku se mi otevřela prázdná stránka s hláškou „chyba zobrazení“.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.