Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Le Mans 2010

1. 2. 2010 Po 17.30 [Le Mans]tisk

logo_lemans Před malou chvílí jsem spustil přihlášky na letošní výpravu do Le Mans 2010.

Le Mans – to slovo v člověku evokuje napětí, adrenalin, dřinu, pach benzínu a … brusle. V minulých letech bylo dobrým zvykem, že z České Republiky do Le Mans mířila početná skupina bruslařů a většinou se vraceli s velkými úspěchy. Inlajn.Cz pravidelně do Le Mans posílal celý autobus a ne jinak by tomu mělo být i letos.

Na adrese http://inlajn.cz/prihlasky jsme spustili přihlášky pro tuhle bláznivou taškařici. Místa v autobuse je tak akorát na tři týmy a pár šílených jednotlivců s jejich supportem, takže s přihlašováním moc neotálejte.

Přihlaška vás vyjde na 1.700,– Kč a pak ještě počítejte s náklady na cestu cca 4.000,– Kč (pojedeme opět autobusem), poplatky za kempy (cca 20 €) a nějakou útratou na místě (to je na vás).

Stejně jako v minulých letech to uděláme tak, že posbíráme přihlášky a vždy když bude lidí dost na sestavení týmu, tak ho celý přihlásíme.

Týmy, které se chtějí přihlásit celé, jako jeden muž, pošlete mi mailík na v.zalud@inlajn.cz a domluvíme se na podrobnostech.

O zážitcích z předchozích ročníků si lze přečíst tady.

Těším se na lavinu přihlášek a pak na setkání s Vámi všemi.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

2 komentáře | 2400 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Gabca 5. 2. 2010 P 11.13
[1] : : : reaguj :

Ahoj, my to letos vidime blede, ale znas to, nikdy nerikej nikdy, ze ;-) Ale i kdyby, tak aspon prijedeme za vama svlazit hrdlo do Versailles :-D

Přidal(a): Sill 26. 4. 2012 t 16.00
[2] : : : reaguj :

Ahojky měla bych zájem se přidat k nějakému týmu,ještě jsem v Le mans nikdy nebyla,ale na in-linech jezdím už dlouho,mám za sebou i pár závodů,nejsem ovšem profík.Nikoho k sobě nemam,takže pokud někdo z Plzně jede ráda bych se sešla a pokecala.Tak jestli by někdo takovej byl budu ráda.zatim díky a páá Silva :-P

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.