Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Škola inline bruslení v roce 2010

10. 2. 2010 St 15.23 [Fitness, Poradna]tisk

Za oknem leží sníh a nevypadá to, že by se mu nějak hodně chtělo roztát. To ale nic nemění na tom, že už intenzivně pracujeme na přípravě školy in-line bruslení. V uplynulých letech jsme postupně přinášeli několik formátů výuky inline, které se ustálily na dvou variantách – víkendový kurz a podvečerní školy. Pro rok 2010 přicházíme s dalším typem víkendového kurzu.

Víkendový inline kemp

Při víkendových kurzech se často stávalo, že po skončení kurzu jsme si sedli na pivko a bylo spousta témat k povídání a dalo by se povídat opravdu dlouho. Současně s tím jsem si říkal, že by mohlo být hodně zajímavé přidat ke kurzu moderní technologie a natočit video s ježděním účastníků a večer chyby rozebrat a druhý den odstranit.
Kurz bude tedy organizován jako víkendový pobyt od pátku do neděle v příjemném bruslařském prostředí s jídlem a ubytováním. V sobotu proběhnou dvě lekce (dopolední a odpolední) a v něděli pak další dvě.
Během soboty natočíme video a večer ho společně rozebereme a v neděli budeme intenzivně pracovat na odstranění chyb.

Termín

Jako první testovací termín jsme vybrali 3. dubnový víkend 16. – 18. dubna 2010. Původně se měl kurz konat v oblastí bývalého vojenského prostoru Ralsko. Z několika důvodů jsme se ho rozhodli přesunout do Sportovního areálu Houšťka, kde na podzim 2009 vznikla úplně nová inline dráha a zázemí Sport hotelu Houšťka nám nabízí výrazně vyšší komfort za stejnou cenu. Ralsko asi úplně neopustíme a jeden z kurzů tam uděláme.

Program kurzu

V pátek večer příjezd a ubytování účastníků – večeře a seznámení
V sobotu po snídani bude krátké rozřazení do výkonostních skupin: začátečníci, mírně pokročilí, profíci a pak bude následovat dopolední lekce. Po obědě budeme pokračovat odpolední lekcí a po večeři proběhne rozbor videa, pokec o inline akcích a materiálu, návody na údržbu bruslí atd. Následovat bude společenský večer, dle vlastních sil :-)
V neděli po snídani nás čeká třetí lekce, kde budeme pilovat to, co jsme večer odhalili na videu a po obědě bude závěrečné zabruslení a utužení znalostí. V podvečer pak odjezd domů.

Cena

Cena 1.650,– Kč zahrnuje ubytování, stravu (od páteční večeře po nedělní oběd), kurzovné, dobrou náladu a slušné zacházení.

Přihlášky a další termíny

Příhlášujte se na emailem na v.zalud@inlajn.cz a další detaily a termíny hledejte na http://inlajn.cz/skolabrusleni

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2204 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.