Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

ČMP: úprava termínu Šumavy a zprávy o MČR

4. 3. 2010 t 11.01 [ČMP]tisk

Kalendář inline sezóny postupně krystalizuje a v programu ČMP došlo k jedné drobné změně v termínu Šumavy. Na konci roku 2009 jsme žádali o přidělení pořádání MČR v maratónu do Račic a jak to dopadlo si přečtěte dále.

Šumava se posouvá z neděle na sobotu

Původní jediná vyjímka ze soboních termínů – šumavská časovka jednotlivců Nová Pec – Stožec se zařazuje do standardu a termín se posouvá na 21.8.2010. Důvodem je koordinace s probíhajícími akcemi při oslavách ve Stožci a s akcí Českých drah Léto s párou. Napište si proto do svých kalendářů, že šumavský závod proběhne už v sobotu 21.8.2010. Neděli pak můžete na Šumavě využít ke skvělému bruslení, koupání v Lipně obdivování krás místní přírody.

Mistrovství České republiky v maratónu v Račicích nebude

Na podzim 2009 jsme Český svaz kolečkového bruslení žádali o přidělení pořádání MČR v maratónu do skvělého areálu v Račicích. Navrhovaný termín byl 2.10.2010. Předsednictvo svazu rozhodlo o přidělení pořádání letošního MČR v maratónu do Brna. Takže v rámci Českomoravského poháru o MČR nepřijdete. Pojede se na brněnském výstavišti 14.8.2010.

Žádost je k nahlédnutí zde
Zamítnutí pak tady

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

9 komentářů | 2137 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Igor 4. 3. 2010 t 19.49 MČR Brno
[1] : : : reaguj : web

Ten kdo rozhoduje kde se pojede MČR nemá ani páru o bruslení . Okruh v Račicích je bezkonkurenční svou kvalitou povrchu nejenom v ČR …

Zřejmě ale nejde o kvalitni závodění na bezpečne trati …

Přidal(a): Igor 4. 3. 2010 t 20.17 MČR
[2] : : : reaguj : web

Mediálně a terminově asi Račice nejsou ideální ,ale kvalitou tratě se nadaní srovnávat . Za ty roky co se tam jezdí tak se tam položilo 150m nového asfaltu . U startu/cile kde to je vidět ale zbytek tratě na některých místech doslova tankodrom .

Přidal(a): Petr 5. 3. 2010 P 11.26
[3] : : : reaguj :

Termínově by se asi dala vymyslet změna, ale na brněnském výstavišti ať si jezdí s nějakými „mediátory“. Přece Račice nesnesou srovnání! Igor přede mnou to již popsal přeně…

Přidal(a): Honza100 5. 3. 2010 P 19.58 Račice sjou úzké
[4] : : : reaguj :

Račice jsou ideální povrchem, ale spíš na časovku. V cílové rovince se nedá předjíždět, když se první šikovně roztáhne, nikdo další se před něho nedostane. Já bych jezdil maraton na autodromu v Brně, místa dost, členitá trať, povrch perfektní. V kopci by se dali odpárat ti, kteří se celou dobu jen vezou.

Přidal(a): Igor 8. 3. 2010 Po 15.05 Račice
[5] : : : reaguj : web

Honzo máš částečně pravdu ,pokuď jde o řířku trati v cíli .Ale při maratonu moc nepředpokládám ,hromadný spurt do cíle ,i když… Myslím také ,že na dlouhých rovinkách je dostatek místa na předjetí .

ad:Brno – ano náročná trať :-))), kdo tam nejel neuvěří.. :-)

Přidal(a): Balud 8. 3. 2010 Po 21.11 šířka
[6] : : : reaguj : web

Navíc, kdo byl v Račicích, tak ví, že je tam jedno místo, kde je trať pěkně rozšířená, tak aby se tam dal udělat finiš na šířce 10 metrů. To už by mělo stačit ne?

Přidal(a): Honza100 11. 3. 2010 t 14.40 Račice - šířka
[7] : : : reaguj : web

Já nemám nic proti Račicím. Pěkný povrch a zázemí by přilákalo na MČr v maratonu hodně závodníků a závodnic, to je jasné. Ale už při půlmaratonu byli někteří předjeti o kolo, na delší trati těch kol bude víc. Všechno se dá zvládnout, klidně bych Račice podpořil, když už to nemůže být na tom autodromu.

Přidal(a): Martin Hejný 22. 3. 2010 Po 22.46 koncepční a mediální vhodnost
[8] : : : reaguj : web

To zamítnutí jsou jen nepříliš zdařilé výmluvy proč nepodpořit alternativu protěžovaných republikových závodů. Osobně mám dojem, že celý slavný Svaz pracuje spíš regresivně. „Mediální nevhodnost“ – na MČR jsem neviděl nikdy nikoho joného než závodníky a jejich případný doprovod, takže je celkem fuk, jestli na výstavišti nebo v Račicích. „Termín nezapadá do koncepce“ – netuším co je to za koncepci, ale raději v příjemném podzimním počasí, než chcípat za vedra, jak předloni v Praze, kdy několik sportovců vlivem tepla zkolabovalo atd. Já si tedy raději zajedu NEMISTROVSKÝ, ale příjemný závod v super prostředí Račic. Pořadatelům do letošního ročníku přeji hodně zdaru. Martin

Přidal(a): XXX 4. 6. 2010 P 06.54
[9] : : : reaguj :

Zalez idiote podvádět a kecat bludy někam jinam[8] Martin Hejný:.Už na tebe není nikdo zvedavej.Pozdravuj v Běchovicích a na LIPU.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.