Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Letošní první inline kurz je za námi

19. 4. 2010 Po 22.28 [Fitness]tisk

O víkendu 16. – 18.4.2010 jsme uspořádali letošní první inline kurz ve zcela novém kabátě a v úplně novém místě. Ve sportovním areálu Houšťka u Staré Boleslavi jsme na nově otevřené inline stezce strávili celý víkend. Zázemí jsme měli ve Sporthotelu Houštka a ASB Slavoj.

Kurzu se zúčastnilo celkem 35 účastníků, ikdyž spíše učastnic. Kupodivu pánové se nám na kurz moc nehlásí. Počasí nám přálo a tak jsme celý víkend strávili venku a v neděli odpoledne už byla na všech znát veliká únava.

Podle došlých e-mailů a slov při loučení se ale kurz povedl podle očekávání a tak se můžeme těšit na další, který proběhne už za měsíc 14. – 16.5.2010

obrazek obrazek obrazek obrazek
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2003 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.