Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Fotky z trasy Jižního okruhu v Praze

28. 5. 2010 P 18.16 [bleskové zpávy]tisk
27052010034_th

Podívejte se na fotky, kde bude 12. června bruslit celá republika. Nevěříte? Tak přijďte 12. června od rána do večera na nově stavěný dálniční obchvat Prahy a uvidíte, že to jde. Od 13:00 do 17:00 bude dráha vyhrazena pro open závod, kde Vám stačí brusle a přilba. PO zbytek dne, ráno i večer můžete užívate tenhle naprosto jedinečný bruslařský terén, který se hned tak nebude opakovat.

Více fotek najdete na našem facebooku

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

1 komentář | 1659 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Michal 28. 5. 2010 P 22.41
[1] : : : reaguj :

Paráda. Už se moc těšim! Nebyly by hezké na tom novém povrchu uspořádat rovnou maraton? Letos se jich u nás jede tolik, že se to dá spočítat na jedný ruce… a pánové z ŘSD-těm to může bejt jedno, za den se to stihne. Moooc se těšim :)

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.