Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Veřejné bruslení na dálničním obchvatu Prahy - 12.6.2010

8. 6. 2010 t 06.43 [Fitness, Speed, ČMP]tisk

PRAŽSKÝ OKRUH OPEN

Mapka veřejného bruslení na dálnici Aktializace 11.6.2010: Od sobotního rána můžete sledovat online obrázky přímo z místa dění. Uvidíte tak, jak roste zázemí a kolik asi tak bruslařů se na místě pohybuje.
V sobotu 12.6.2010 od 9:00 do 20:30 bude všem bruslařům bez rozdílu věku, pohlaví a výkonnosti k dispozici nově budovaná část dálničního obchvatu Prahy. V době od 14:00 do 17:00 zde bude probíhat závod, který je součástí InlineCUP – Českomoravského poháru Inlajn.Cz. V ostatních časech je dálnice plně k dispozici veřejnosti.
Situační mapku najdete kliknutím na zmenšený obrázek, případně na tento odkaz Pro přístup na dálnici použijte silnici mezi Cholupicemi a Točnou, kde bude možné odstavit auta a dbejte pokynů pořadatelů.

U ústí tunelu na Točné bude k dispozici půjčovna a servis bruslí, testování závodních modelů bruslí, koleček a ložisek. Samozřejmě bude k dispozici i jídlo a pití. Čeho bude pravděpodobně málo je stín, takže kdo budete zůstávat déle, vezměte si slunečník, krém na opalování a hodně pití.

Bruslit na supermoderní dálnici je určitě zážitek, který bruslaře potká párkrát za život, využijte proto příležitosti přijít se svézt na absolutně hladkém povrchu a uhánět s větrem o závod. V ČR je málo terénů, kde můžete jet 5km bez obav, že vletíte do nějaké díry nebo na vás od někud vyjede auto.

Pro sportovce

Pro ty, kdož si chtějí změřit své síly s ostatními nebo jen sami se sebou jsou od 14:00 přichystány závody na 10 a 20 km s vloženým závodem rodičů s kočárky a dětskými závody juniorů. Pro přihlášení a propozice klikněte sem.

Pro zvědavce

Kdo už teď chcete vidět, jak povrch a prostředí, kde budeme celou sobotu bruslit vypadá, můžete se podívat na fotky na našem Facebooku.

Pro doborovolníky

Pokud někdo máte chuť přidat ruku k dílu a při organizaci této velkolepé akce pomoci, tak se klidně ozvěte mailem nebo telefonem na 604 400 577, nějakou záboavnou činnost vám určitě najdeme a svěříme.

Pro obchodníky

Zbývá nám pár posledních míst pro stánek s „něčím“ v zázemí. Máte-li chuť si prostor pronajmout, tak neváhejte a volejte na 604 400 577.

Pro všechny

Seberte svoje známé, kamarády, příbuzné a další zvědavce a vyražte v sobotu na dálnici. Provedeme pokus o rekord v počtu současně bruslících lídí. A když se podaří vytvořit kilometrového hada, určitě ho zaznamenají špionážní družice a obrázky obletí celý svět.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

7 komentářů | 4252 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Michal JBC 8. 6. 2010 t 18.04
[1] : : : reaguj :

Bude to super akce, ještě objednat počasí, jak už to umíte a nebude to mít chybu!!! :-)Doufám, že dorazí co nejvíc závodníků a sportovců vůbec.

Přidal(a): Ondra 11. 6. 2010 P 07.59 A cyklisté?
[2] : : : reaguj :

Dobrý den, info mám z nakole.cz a rádi bychom si dálnici projeli s dětmi na kolech (samozřejmě mimo čas závodu). Nebudou se na nás bruslaři zlobit, že překážíme?

Přidal(a): Balud 11. 6. 2010 P 11.17 RE: A cyklisté?
[3] : : : reaguj : web

Určitě si to projet přijeďte. Je samozřejmě třeba brát na sebe maximální ohled jak cyklisté na bruslaře, tak opačně. Uvědomte si prosím že ani kolo ani brusle nejsou slyšet a tak se při jakékoliv změně směru vždy rozhlížejte především za sebe, ať nemusíme řešit nějaký úraz.

Přidal(a): Ondra 11. 6. 2010 P 11.57
[4] : : : reaguj :

Díky, asi tedy přijedem. Ohleduplnost je samozřejmá, ostatně – z fotek to vypadá, že místa je tam až dost :-)))

Přidal(a): Dr.PP 12. 6. 2010 So 08.06
[5] : : : reaguj :

Ahoj, chci se zeptat, po dobu zavodu bude cely usek uzavren pro verejnost, nebo pujde na casti bruslit?dik.

Přidal(a): Iren 13. 6. 2010 Ne 08.47 nedele 13.6.?
[6] : : : reaguj :

Ahoj,nevite nekdo jestli bude mozne bruslit i dnes v nedeli? diky

Přidal(a): Balud 13. 6. 2010 Ne 10.07 re: neděle 13.6.
[7] : : : reaguj : web

[6] Iren:Ahoj, dnes už to možné není. Pro velký zájem ale pracujeme na dalším termínu. Sledujte web nebo http://www.facebook.com/inlajn.cz

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.