Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Večerní bruslení v Praze 21.8. s Martinou Sáblíkovou

19. 8. 2010 t 09.13 [Fitness]tisk

TZ: Tuto sobotu 21. srpna proběhne v Praze letošní závěrečná vyjížďka oblíbeného bruslařského seriálu AEGON večerní in-line bruslení městy ČR bez aut (www.vecerniinline.cz). A bude to finále ve velkém stylu, bruslařské nadšence totiž přijede osobně povzbudit nejúspěšnější současná česká sportovkyně a patronka projektu Martina Sáblíková. Pohodovou atmosféru navodí DJ Evropy 2 Ondra Vodný, zajištěna bude půjčovna bruslařského vybavení, občerstvení a samozřejmě i lékařská pomoc. Podvečerní atmosféru rozproudí show ve stylu electric booggie a v doprovodném programu nebude chybět ani autogramiáda olympijské vítězky. „Doufám, že nám vyjde počasí a sejdeme se v hojném počtu,“ těší se na závěrečnou akci svého projektu jeho slavná patronka.

Sraz je v 19.30 hodin na Palackého náměstí a s osmou hodinou večerní se bruslaři připraví k vyjetí. Ve spolupráci s městskou policií bude před pelotonem na několik minut přerušována automobilová i městská doprava a ihned po projetí bude opět obnovena. Trasa začíná na Palackého náměstí, pokračuje přes most na smíchovskou stranu, ulicí Svornosti k Erpet Golf Centru, podél řeky zpět na Palackého most přes Vltavu, po nábřeží směrem k Podolské vodárně a cíl je opět na Palackého náměstí. Celková délka trasy je přibližně 10 km. „Bylo to parádní! Projedete se místy, kam se jindy nedostanete,“ pochvalovala si jízdu jedna z účastnic letošní premiérové vyjížďky seriálu, která se uskutečnila v červnu v Praze v barvách hlavního partnera SONY Walkman. Před startem bylo Palackého náměstí zaplněné do všech koutů. „Podle odhadů městské policie se nám sešlo tisíc až dvanáct set bruslařů,“ uvedl spokojený manažer projektu ze společnosti SPORT INVEST GROUP Tomáš Hůlovec. Celkem se čtyř uplynulých jízd v Praze, Brně, Pardubicích a Opavě letos zúčastnily téměř tři tisícovky bruslařů, přičemž nejvyšší účast se očekává právě tuto sobotu 21.srpna v Praze, a to i díky osobní účasti Sáblíkové.

Více informací na www.vecerniinline.cz.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 1741 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.