Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Pravidla ČSKB 2011

24. 11. 2010 St 17.34 [bleskové zpávy]tisk

ČSKB se zpožděním dvou měsíců proti původním slibům zveřejnil pravidla 2011.
Vaše postřehy můžete napsat do komentářů.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

5 komentářů | 1637 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): Kudla 8. 12. 2010 St 21.59 Dotaz k Pravidlům ČSKB 2011
[1] : : : reaguj :

Pravidla ČSKB jsou v podstatě překladem Pravidel C.I.C.Mohl by mi někdo vysvětlit, proč se s vydáním Pravidel ČSKB 2011 nepočká až na vydání Pravidel C.I.C. 2011, které se očekává v lednu 2011? viz. zpráva z FIRS… Alterations of CIC Sports Rules December 06, 2010

Rome by FIRS Secretariat

After FIRS Executive Board in Portimao/Portugal ( December 4, 2010), the Comit International de Course is communicating you some important alterations of 2011 Sports Rules. The final version of 2011 CIC Sports Rules will be sent you within the month of January.

  1. Starting from 2011, the minimum age to participate at the World Championships in Junior category is 15 years and the maximum is 19 years at December 31 of the year of the championship ( as by I.O.C. rule, i.e. 15, 16, 17, 18 and 19 years).
  2. Starting from 2011, the use of earphones is forbidden is all intercontinental and world events.

Tato možná úprava bude pravděpodobně v kolizi s bodem čl.18 bod6 Pravidel ČSKB 2011.

Děkuji

ing.Kudělásek, Brno 8-O 8-O 8-O

Přidal(a): HonzaH 13. 12. 2010 Po 16.44
[2] : : : reaguj : web

[1] Kudla: Martine, reakce na tvuj komentar: http://inline.speedskating.cz/?…

Přidal(a): aduh 20. 12. 2010 Po 12.08
[3] : : : reaguj :

K pravidlům: Mám pocit, že tomu trochu nerozumím. Sluchátka můžou být od mp3 ale taky od vysílačky. Znamená to, že si závodníci nebudou moct vzít ani hudbu do uší? Nechápu, proč prostě nezakázali používání vzájemné kominikace pomocí jakékoli technologie (prostě křičet instrukce se snad můžou pořád, když si nedám před pusu vysílačku – ale megafon snad taky není zakázanej). Podle diskuzí na webech soudím, že jde právě jen o tohle a ne o použití třeba právě mp3. Možná jde jen o to, že slovo earphones má několik významů. Anebo to prostě vymysleli funkcionáři FIRSu takhle trochu lišácky. Prostě kdo bude mít něco na uších, už je disknutý. Není to náhodou diskriminace nedoslýchavých, kteří to sluchátko prostě nosí pořád?

Přidal(a): Balud 20. 12. 2010 Po 22.22 re: aduh
[4] : : : reaguj : web

[3] aduh:No já bych spíš řekl, že sluchátka jsou zakázána právě kvůli těm MP3-debilizátorům. Když Ti totiž hučí do hlavy nějaký řízný rytmický song, tak se Ti sice skvěle jede, ale rozhodně neslyšíš, co na Tebe pořvávají okolní závodníci ani další zvuky důležité pro orientaci v balíku. Leknutí pak může způsobovat docela složitý situace.
Myslím, že stačí zajít na jakoukoliv cyklostezku u nás a zkusit, jak budou lidi se sluchátky v uších reagovat na Tvoje pokřikování: Jedu vlevo!!!

Přidal(a): Jarhan 23. 12. 2010 t 10.54
[5] : : : reaguj :

Velmi zajímavý článek a odpověď „potrefené husy“ najdete také na: http://svetkolecek.cz/…-je-k-smichu

Připadá mi, že pan Plecitý nesnese kritiku ani odhalování polopravd. V počátku své odpovědi hovoří o demokracii, aby v závěru z pisatele kritického článku udělal zlého a závistivého hlupáka ze sportovní periferie. Zájemců o pořádání mistrovských závodů tu bylo a je víc, ale pokud mám dobré informace, tak nikdo jiný nedostal (nebo nesměl dostat?) šanci. A se závěrem jeho (p. Plecitého) hysterické odpovědi bych si dovolil nesouhlasit. Kvalita se zvyšuje pouze v konkurenčním prostředí. To ovšem tady neplatí, protože LifeInLine má díky ČSKB monopol. Takže do té „finanční, organizátorské, sportovní i mediální bídy“ mohou tento sport dovést svým jednáním právě oni. Proč byla smlouva uzavřena rovnou na 5 let a ne na kratší období? To se lze jen domnívat… Každý si udělá sám obrázek o reakci na původní článek.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.