Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

Inlajn Speed Camp 2011 a další informace o sezóně 2011

1. 2. 2011 t 19.40 [Speed, Inlajn.Cz - Team]tisk

Máte správnou techniku rychlobruslení? – Myslíte, že už není jak zrychlit? – Orientujete se dobře v balíku během závodu? – Trénovali jste někdy s opravdovým profíkem? – Chcete poznat spíďáky z dalších evropských zemí?

Na všechny tyhle otázky a mnohé další přináší definitivní odpověď akce nazvaná JRBS 2011 neboli Jarní RychloBruslařské Setkání – zkráceně Jarabák 2011.
Inlajn.Cz ve spolupráci se Sk8skool.dk připravil na prodloužený víkend 15. – 17. dubna 2011 soustředění pod vedením zkušených trenérů Suttona Atkinse – několiknásobný mistr Dánska a anglie a Sary Aagaard – Bývalá členka Team FILA Germany.

Přihlásit se hned teď!!!

Termín, program, cena

Jarabák 2011 začíná ve čtvrtek 14. 4. 2011 večer a končí v neděli 17. 4. 2011 po obědě.

Program bude nabitý rychlobruslařskou tématikou již od čtvrtečního večera. Od pátku 15. 4. nás pak každý den čekají dva zhruba dvouhodinové bloky na bruslích, kdy budeme trénovat správnou techniku, ukazovat si jak pracovat se svaly jádra (core building), jak zlepšovat stabilitu a koordinaci pohybů a další a další cviky, o kterých jsme všichni zatím jen četli na webu, nebo koukali na Youtube. Mezi tím vším nás čekají rozbory videa, taktické manévry během závodu, povídání o materiálu a zodpovídání nekonečné řady otázek.

V ceně kurzovného 4. 750,– Kč je:

  • Ubytování 3 noci v penzionu
  • Plná penze 3 dny (začínáme večeří ve čtvrtek a končíme oběděm v neděli)
  • Pitný režim
  • Trenéři Sooty a Sara
  • Tlumočení z/do Angličtiny
  • Tradiční dobrá nálada
  • Nečekaná setkání a nové obzory
  • Zcela nová 300m inline dráha
  • Tělocvična pro případ nepřízně počasí

Přihlásit se hned teď!!!

Omezený počet účastníků

Protože penzion není nafukovací, jsme nuceni omezit kapacitu kurzu na maximálně 45 lidí. Neváhejte proto s přihlašováním, protože kurz je otevřen i pro zahraniční účastníky a je (nebo v brzku bude) propagován na dalších evropských inline webech.

Místo konání

Plzeň, TJ Slavia Poloha areálu je na okraji města v sousedství Borského parku. Webové stránky

V areálu je nová 300 metrů dlouhá dráha pro inline bruslení. Ubytování i stravování bude přímo u inline dráhy. Vybavení sportovného areálu jsou navíc tenisové kurty, minigolf, hřiště v umělým povrchem, beach volejbalový kurt, tělocvična (nelze bruslit), sauna, whirlpool. V případě špatného počasí se pořesuneme na bruslení do tělocvičny Západočeské univerzity.

Okolí areálu a město Plzeň: Borský park s navazujícím Českým údolím je oblíbené oddychové a relaxační místo pro velkou část obyvatel města. Centrum města je vzdálené 10 minut pomocí MHD.

Pivovar Plzeňský Prazdroj: V Plzni bylo uvařeno poprvé světlé pivo, dnes označované celosvětově jako pils-pilsen-pilsener. Na sobotní večer připravujeme pro účastníky speed kempu prohlídku pivovaru s ochutnávkou piva vyráběného tradiční metodou v dřevěných sudech.

Další možnosti:
ZOO Plzeň
Plavecký bazén
Bowling(200m od dráhy) nebo mnoho jiných
The PUB
Plzeňská věž
další ještě doplníme

Přihláška

A co se bude dít v této sezóně dalšího?

Čeká nás ČMP 2011. V tomto roce bude vypadat trošku jinak než jste zvyklí, ale věříme, že to bude ku prospěchu věci. Hlavní změnou bude počet závodů (viz dále) a druhou velkou změnou bude počítání celkového pořadí. Nebudeme sbírat žádné body, ale jednoduše a prostě se budou sčítat časy z jednotlivých závodů. POkud nějaký závod nepojedete, tak se vám započítá nejhorší čas v daném závodě plus 30 vteřin a pokud nějaký závod nedokončíte, tak se Vám započítá nejhorší čas (tedy jako byste dojeli poslední).

Termíny doposud zařazených závodů:

28. 5. 2011 Napajedla
19. 6. 2011 Stožec
31. 7. 2011 Opava
24. – 28. 8. 2011 Liberec

a možná budou ještě nějaké drobné změny.

Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

5 komentářů | 3119 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

Přidal(a): lida 2. 2. 2011 St 11.59 termíny závodů
[1] : : : reaguj : web

Opravdu je datum závodu ve Stožci už pevně dané? Ve stejný den je avizovaný závod Světového poháru v Ostravě. viz stránky WIC

Přidal(a): Jarhan 3. 2. 2011 t 08.15
[2] : : : reaguj :

[1] lida: Ono to s těmi termíny ČMP 2011 nebude asi úplně ok, Stožec a Opava vychází na neděli a Liberec na neděli a pondělí…

Přidal(a): vanadis 4. 2. 2011 P 21.46 termíny
[3] : : : reaguj :

Je to nějaké divoké. Ale Stožec – Ostrava, to bude přesun. :-(

Přidal(a): Balud 7. 2. 2011 Po 15.09 re: termíny
[4] : : : reaguj : web

Pravdou je, že termín v Liberci byl chybně – opraveno. Stožec a Opava zatím opravdu vypadají na neděli. Ten konflikt s WIC v Ostravě (bude opravdu?) zkusíme ještě ladit.

Přidal(a): Marek 30. 3. 2011 St 22.15 JRBS 2011
[5] : : : reaguj :

Jsou na JRBS 2011 ještě nějaká volná místa?

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.