Home E-mail - nezapomeň zaměnit slovo zavináč za znak

JRBS 2011: fotografie areálu

7. 2. 2011 Po 14.15 [Trasy, Speed, Trénink]tisk

V Plzni o víkendu roztál sníh a odkryl se nový asfalt v areálu, kde budeme v polovině dubna pořádat Jarní RychloBruslařské Setkání. Přinášíme několik fotek, na co se můžete těšit.

obrazek Čerstvý asfalt na dráze a úplně nový most přes ní pro přístup ke hřištím, aby nedocházelo ke kolizím mezi bruslaři a chodci. Budova vpravo je penzion, kde budeme bydlet, s restaurací a předzahrádkou.
obrazek Výhled na dráhu z mostu. Dráha je dlouhá 300 m a široká 5m. Na protější rovině je široká 6 m. Sklon dráhy je 1%, pro lepší odvod vody a netvoření kaluží. Dráha bude uklízena a udržována v čistotě po celý rok správcem areálu.
obrazek Pohled zpátky na most a penzion.
obrazek Výhled do zatáčky a za plotem Borský park.
obrazek Druhá zatáčka focená z mostu proti slunci. Omluvte sníženou kvalitu.
Sdílejte článek kliknutím na ikonku oblíbené sociální sítě

0 komentářů | 2723 přečtení

Diskuse

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsn dn koment.

*
  Gravatar povolen.
Komentář *
Kliknutím vložíš:
Vlo� smajla :-) Vlo� smajla :-( Vlo� smajla ;-) Vlo� smajla :-D Vlo� smajla 8-O Vlo� smajla 8-) Vlo� smajla :-? Vlo� smajla :-x Vlo� smajla :-P Vlo� smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.